چوب طبیعی

استفاده از چوب طبیعی در سرویس بهداشتی

چوب طبیعی

چوب طبیعی و محصولات و دکوراسیون ساخته شده از چوب طبیعی به عنوان یکی از اصول دکوراسیون مدرن در دنیای امروزی بشمار می روند. استفاده از وسایل چوبی همانند میز، صندلی، قفسه، کتابخانه، انواع شلف و وسایل دکوری دیگر که از چوب درختان و به شکل منحصر بفرد ساخته شده اند زیبایی و حس تک بودن را به شما و منزل شما می بخشند. لازم بذکر است که برای خاص بودن و داشتن دکوراسیون مدرن و منزلی منحصر بفرد با انواع وسایل مدرن و شیک نیازی به صرف هزینه های گزاف نیست. شما می توانید با استفاده از وسایل ساخته شده از چوب طبیعی که بصورت لاکچری و بسیار شیک طراحی شده اند از دکوراسیون مدرن و خاص بهره مند شوید. وسایل ساخته شده از چوب با رنگ طبیعی چوب و رگه های چوب ترکیبی منحصر بفرد برای فضای شما محسوب می شوند. یکی از المانهای طراحی مدرن بکارگیری چوب طبیعی در سرویس بهداشتی است. همانطور که می دانید اغلب خانه های امروزی کوچک بوده لذا فضای کمی از خانه به سرویس بهداشتی و حمام اختصاص می یابد. از اینرو با توجه به فضای کوچک سرویس بهداشتی و حمام استفاده از انواع شلف چوب طبیعی می تواند علاوه بر رفع مشکل کمبود فضا جلوه و زیبایی خاصی را به فضای سرویس بهداشتی شما ببخشد.

چوب طبیعی


چوب طبیعی در سرویس بهداشتی

یکی از کاربردهای چوب طبیعی در سرویس بهداشتی است. از آنجائیکه اکثر سرویس های بهداشتی کوچک بوده و دارای فضای کافی برای لوازم مورد نیاز نیست لذا استفاده از کمد، کابینت و شلف توسط طراحان و معماران داخلی توصیه می گردد. با توجه به اینکه کمد و کابینت فضای سرویس بهداشتی را گرفته و عملا کاربرد زیادی ندارد به کار بردن شلف در سرویس بهداشتی یک انتخاب ایده آل بشمار می رود. در صورت طراحی و نصب شلف در سرویس بهداشتی علاوه بر امکان نگهداری لوازم و وسایل مورد نیاز در سرویس بهداشتی فضای زیادی همانند انواع کمد و کابینت را اشغال نمی نماید. یکی از انواع مدرن، شیک و لاکچری شلف جهت استفاده در سرویس بهداشتی چوب طبیعی است.

استفاده از شلف چوبی در سرویس بهداشتی با طرحهای طبیعی چوب، رنگ گرم و دلنشین چوب درختان جنگلی و با طراحی و ظاهر بسیار شیک می تواند منظره ای گیرا و منحصر بفرد به فضا بدهد. تصور کنید که شلف چوب طبیعی در سرویس بهداشتی با عطر و بوی درختان نم زده و مرطوب جنگل احساس بی نظیری را برای شما به ارمغان می آورد. همچنین انواع شلف چوب طبیعی در سرویس بهداشتی با مواد طبیعی و عاری از هرگونه مواد شیمیائی محیطی عاری از آلودگی را به شما هدیه می دهد.

چوب طبیعی


طراحی چوب طبیعی در سرویس بهداشتی

با طراحی چوب طبیعی در سرویس بهداشتی شما دارای دکوراسیون مدرن، لاکچری و در عین حال خاص و تک خواهید بود. انواع سرویس هاس بهداشتی با طراحی چوب درختان طبیعی به عنوان المانهای طراحی مدرن در دکوراسیون منزل شما محسوب می شوند. با داشتن سرویس بهداشتی و شلف چوب طبیعی شما دارای فضای کافی جهت نگهداری وسایل موجود در سرویس بهداشتی مانند حوله،‌ عطر، مواد شوینده، برس، مسواک و … در محیطی شیک و عاری از مواد شیمیائی بوده و احساس آرامش و لذت را با خود خواهید داشت. با دکوراسیون چوب طبیعی شما تکه ای از جنگل و طبیعت را با خود به داخل منزل برده و جلوه ای خاص و منحصر بفرد به فضای داخلی خانه خود می دهید. امروزه استفاده از انواع لوازم و دکوراسیون ساخته شده از چوب درختان طبیعی به عنصری از طراحی دکوراسیون مدرن بدل شده است. هر چقدر معماری داخلی شما بر گرفته از طبیعت بوده و به آن نزدیک تر باشد بیشتر حس خاص بودن را القا می نماید از اینرو طراحی سرویس بهداشتی با چوب طبیعی نقطه عطفی در دکوراسیون فضای داخلی محسوب می شود.    

مطالب مرتبط