ایده هایی برای شلف های شناور

شلف های شناور که با استفاده از براکت های پنهان نصب می شوند، منجر به ایجاد فضای کافی برای نمایش اشیا در دیوارهای بلااستفاده می گردند. آنها را می توانید در مکان های مختلف نصب کرده و اشیای ضروری و آثار هنری را بر روی آنها قرار دهید.

سازگاری هنری

شلف

شلف های شناور با اندازه های مختلف می توانند منجر به جلب توجه افراد به محیط گردند. این شلف های ساده را می توانید با طراحی های زیبا به منظور پر کردن فضاهای خالی در منزل استفاده کرده و اشیای هنری خود را در معرض نمایش قرار دهید.

چشم ها را به سوی خود بکشید

شلف

به افرادی که از سالن عبور می کنند، اشیایی را نشان دهید که ارزش دیدار دارند. یک شلف را می توانید به منظور نمایش عکس های خانوادگی خود استفاده کنید. این شلف را می توانید در راهرو نصب نمایید اما دقت کنید که شلف دارای بیرون آمدگی بیش از حد نباشد. در مکان هایی نظیر راهروها از شلف های باریک استفاده کنید تا مشکلی در عبور افراد ایجاد نکنند.

شلف های باز برای آبدارخانه

علاوه بر نمایش، شلف های شناور دارای مصارف کاربردی نیز می باشند. از آنها می توانید در آشپزخانه یا آبدارخانه استفاده کنید.

یک محل کار ایجاد کنید

شلف

با استفاده از میز و صندلی می توانید محلی را به یک دفتر تبدیل کنید. کافی است چند شلف شناور را از دیوار آویزان نمایید. در این نمایشگاه، شلف ها برای نمایش کتاب ها، آثار هنری و سایر اشیای موجود به کار برده شده اند که منجر به ایجاد نوآوری نیز می گردند. اگر قصد دارید اشیای موجود در یک اتاق را سازماندهی کنید، بر روی شلف ها از سبد یا سایراشیا برای طبقه بندی لوازم اداری و کاغذها استفاده نمایید.

شناور

شلف

شلف های شناور را می توانید در کنار تخت خوابف بالای میز، حمام و … نصب کرده و اشیای ضروری را بر روی آنها قرار دهید تا از اشغال فضای موجود در سطح جلوگیری شود.

منافع گسترده

شلف

شلف های شناور قادر به تزئین محیط نیز می باشند. این شلف ها را می توانید به تنهایی و یا به صورت گروهی در یک اتاق قرار داده و اشیای مورد نظر خود را بر روی آنها در معرض نمایش بگذارید. این شلف می توانند فضایی را برای نمایش آیتم های متعدد ایجاد کرده و همچنین شلف های موقت نیز قلمداد می شوند، زیرا می توانید بر حسب سلیقه، مکان و نوع چینش آنها را تغییر دهید.

ایستگاه های ایجاد شکل

شلف

شلف های شناور نه تنها منجر به افزایش فضای آشپزخانه می گردند، بلکه از آنها می توانید برای قرار دادن اشیای پرکاربرد استفاده کنید. در این قسمت از آشپزخانه، شلف ها به منظور قرار دادن ظروف، لیوان ها و سایر لوازم پذیرایی به کار برده شده اند و با استفاده از آنها فضای آشپزخانه دو برابر شده است.

گوشه ها را به زیبایی پر کنید

شلف

با استفاده از شلف ها می توانید بیشترین بهره را از گوشه های اتاق ببرید. در حین انتخاب شلف، به اندازه آن توجه کنید. گوشه های بزرگ نیاز به شلف های بزرگتری نیاز داشته و ضروری است که در آنها از رنگ های روشن استفاده کنید تا توجه افراد را به شلف جلب کنید. از شلف های چوبی، فلزی یا شیشه ای برای پرکردن جاهای باریک استفاده کنید.

پوشش پنجره

شلف

فضای ذخیره و نمایش را با قرار دادن یک شلف در بالای پنجر آشپزخانه افزایش دهید. آنها را می توانید رنگ آمیزی نمایید تا با کابینت های کناری سازگاری داشته و با استفاده از نورپردازی، توجه افراد را به آنها جلب کنید. از شلف ها برای نمایش اشیای تزئینی و مواردی که به طور مداوم استفاده می شوند، بهره مند شوید.

خلاقیت را مدیریت کنید

شلف

از شلف های شناور برای ایجاد یک مدیاسنتر زیبا استفاده کنید. در ابتدا اشیایی که قصد دارید بر روی شلف قرار دهید را اندازه گیری کرد و شلف را با توجه به اندازه اشیا تهیه کنید. از گیره های متناسب با وزن اشیا استفاده نمایید تا از چسبیدن شلف به دیوار و عدم افتادن اشیای قیمتی موجود بر روی آن اطمینان حاصل نمایید.

اروپایی شوید

شلف

گوشه آشپزخانه را شلف های چوبی سفید رنگ یا به رنگ طبیعی تزئین کنید تا یک دکوراسیون اروپایی ایجاد شود. برخلاف کابینت های تک درب، آشپزخانه های دارای شلف های باز فضای بسیاری را در اختیار افراد قرار می دهند. برای زیبایی بیشتر، می توانید از شلف هایی استفاده کنید که دارای جزئیات دکوراتیو و شکل های متفاوت هستند.

فضای استراتژیک

شلف

صرف نظر از نوع اتاق، شلف هایی که به طور مناسب نصب شده اند، می توانند زندگی را ساده تر سازند. در نتیجه استفاده از این شلف ها می توانید به راحتی و بدون بلند شدن از سرجای خود به اشیای اطراف میزکار خود دسترسی داشته باشید. برخلاف کابینت ها و شلف های بسیار عمیق که برخی اوقات بسیار درهم برهم هستند، شلف های شناور به شما کمک می کنند تا به سرعت اشیای مورد نظر را پیدا کرده و به آنها دسترسی داشته باشید.

نمایش

شلف

شلف های شناور برای نمایش اشیایی مانند ظرف شیشه ای ادویه، برنج، آرد، شکر، دانه های قهوه و چای کیسه ای عالی می باشند. آثار هنری مربوط به آشپزخانه، کتاب های آشپزی و ظروف زیبا را برای ایجاد محیطی زیبا که در آن دورهمی های خانوادگی رخ می دهند، استفاده کنید.

مطالب مرتبط