شلفیکس

ایده هایی برای شلفیکس

شلفیکس

شلفیکس سازنده انواع دکور، شلف، میزهای غذاخوری، میزهای دکوراتیو، کتابخانه و سایر انواع لوازم دکوری برای استفاده در منزل، محل کار و سایر محیط های اداری است. راهکارها و طرحهای نوین ارائه شده توسط شلفیکس منحصر بفرد بوده و در نوع خود به عنوان اولین سازنده مطرح است. انواع طرح ها و لوازم دکوری مدرن، شیک و برگرفته از مواد اولیه طبیعی مانند چوب طبیعی درختان می تواند فضای خاص و لاکچری در محیط منزل و محل کار به وجود آورد. یکی از اساس ترین اصول دکوراسیون داخلی مدرن استفاده از المانهای طبیعی و خاص جهت ایجاد فضایی گرم و صمیمی و در عین حال مدرن و شیک است. همچنین انواع طرحهای خلاقانه جهت استفاده بهینه از فضای داخلی در رنگهای متنوع و چیدمان خاص می تواند ترکیبی خاص و جلوه ای زیبا به معماری داخلی ببخشد. یکی از راهکارهای هوشمندانه و خلاقانه شلفیکس جعبه های جادویی آن بوده که با طراحی خاص، رنگهای متنوع، ابعاد و سایزهای گوناگون و کیفیت عالی به مشتریان عرضه می گردد. در اینجا به تشریح ایده های خلاقانه شلفیکس و جعبه های خاص آن می پردازیم.

شلفیکس

ایده ای برای کتابخانه شلفیکس

از جعبه های جادویی شلفیکس می توان به عنوان ایده ای برای کتابخانه شلفیکس استفاده نمود. کتابخانه یکی از وسایل ضروری و پرکاربرد بوده که تقریبا تمام افراد جهت نگهداری کتاب و دیگر وسایل خود به آن نیاز دارند. انواع کتابخانه های موجود در بازار از جنس چوب و فرآورده های چوبی و به طراحی ساده و سنتی است. اگر می خواهید کتابخانه ای زیبا و مدرن داشته باشید و به عبارتی طرحی نو در اندازید استفاده از جعبه های جادویی شلفیکس به شما در ساخت کتابخانه دلخواه و مدرن کمک می کنند. این جعبه ها در اندازه های مختلف و رنگهای متنوع در دسترس است. یکی از مزیتهای منحصر بفرد آن این است که می توان کتابخانه ای دلخواه و در طرح های متنوع و به سهولت ساخت و مورد استفاده قرار داد. شما می توانید انواع طرحهای هندسی، مثلثی، هرمی، عمودی، افقی و بسیاری طرحهای دیگر را بر روی آنها پیاده نمائید. کیفیت عالی این جعبه ها امکان نگهداری کتاب و دیگر وسایل دکوری شما را امکان پذیر می سازد. همچنین در صورت نیاز به تنوع می توانید آنها را جدا نموده و طرح کتابخانه جدید با آن بسازید و دکوراسیون خود را به سهولت تغییر دهید. از جعبه های هوشمند شلفیکس علاوه بر استفاده به عنوان کتابخانه می توانید به عنوان دکور و نگهداری انواع وسایل دکوری نیز استفاده نمائید. حال به توصیف کاربرد دیگر مکعب های هوشمند شلفیکس می پردازیم.

شلفیکس

شلفیکس به عنوان جدا کننده

یکی دیگر از ایده های هوشمندانه استفاده از شلفیکس به عنوان جدا کننده فضای داخلی است. در دنیای مدرن امروزی اغلب منازل و محیط های کاری کوچک بوده و فاقد فضای کافی و وسیع هستند. یکی از ایده های خلاقانه مورد استفاده در معماری داخلی و دکوراسیون مدرن استفاده از جدا کننده های داخلی همانند دکور و یا کتابخانه برای جدا کردن فضاهای داخلی است. در معماری داخلی مدرن و در فضاهای محدود تا حد ممکن از دیوار به علت محدودیت فضا استفاده نمی شود، از اینرو تا حد ممکن از جدا کننده های مناسب جهت تفکیک فضای داخلی استفاده می نمایند. به عنوان مثال فضای بین آشپزخانه و سالن می تواند توسط یک دکور زیبا تفکیک شود. مزیت استفاده از جدا کننده ها علاوه بر تفکیک فضاهای مختلف، قابلیت عبور نور و جلوگیری از تاریک شدن فضا و ایجاد جلوه ای شیک و زیبا است. جعبه های جادویی شلفیکس می تواند به عنوان یک جدا کننده ایده آل در بین فضاهای مختلف و در قالب کتابخانه و یا دکور و در انواع طرحهای خلاقانه و هوشمند بکار رود. با استفاده از این جعبه های همه کاره خلاقیت و زیبایی را به منزل خود ببرید.         

مطالب مرتبط