تخت خواب چوبی با برشی از چوب طبیعی

تخت خواب چوبی را می توانید در اتاق خواب های لوکس خود مورد استفاده قرار دهید. البته اگر به دیزاین و دکوراسیون های متفاوت علاقه مند هستید. تخت خواب های چوبی بسیاری در بازار یافت می شوند، اما تخت سفارشی با چوب طبیعی بسیار محدود است. از همین رو نیاز است شما با متخصصانی که در این راستا مشغول به فعالیت هستند ارتباط برقرار کنید تا بتوانید یک تخت چوبی خاص سفارش دهید. تخت های که گویی چیدمان اتاق خواب شما را شبیه به گذشتگان به سبک و سیاق خاصی دیزاین کرده اند. اگر می خواهید با این سری از کارهای متفاوت و مدرن بیشتر آشنا شوید با ما همراه شوید.

تخت چوبی برای دکوراسیونی خاص

چیدمان کلاسیک با تخت خواب چوبی

تخت خواب چوبی یکی از ایده پردازی های است که شما را به چیدمان کلاسیک نزدیک می کند. استفاده از آیتم های که چوب در آن ها استفاده شده است یکی از گزینه های انتخابی دکوراسیون های کلاسیک به شمار می آید. برای رسیدن به یک سبک از دکوراسیون به شما توصیه می کنیم از خرید تخت خواب های که در بازار رواج پیدا کرده است خودداری کنید. ایده پردازی با چوب های جنگلی بهترین تصویر سازی برای متفاوت تر دیده شدن به شمار می آید. همچنین در کنار اینکه صاحب یک سبک خاص می شوید می توانید یک ایده پردازی خاص را نیز در فضا داشته باشید. از آنجایی که چوب طبیعی با تم های رنگی متفاوت  یافت می شود انتخاب رنگ برای شما آزاد است.

ایده پردازی  لوکس

تخت خواب چوبی و چیدمانی به سبک جنگل

تخت خواب چوبی به شما این امکان را می دهد که بوی عطر جنگل را به فضای اتاق خواب خود مهمان کنید. برای اینکه یک ایده پردازی کاملاً جنگلی داشته باشید برای شما چند پیشنهاد داریم. در ابتدا از تخت خواب با تم چوب طبیعی بهره بگیرید که مهم ترین عنصر برای دیزاین داخلی محسوب می شود. از یک فرش پشمی یا یک شال بافتنی به جای رو تختی استفاده کنید. آباژورهای که با سبک شاخه های درخت طراحی شده اند می توانند برای این تصویر سازی بسیار مناسب جلوه کنند. این امر به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد که چه سبک ایده پردازی و با چه تم رنگی مد نظر دارید.

دکوراسیون با چوب طبیعی

ایده پردازی به سبک اروپایی با تخت خواب چوبی

تخت خواب چوبی بهترین گزینه برای ایده پردازی به سبک دکوراسیون های اروپایی است. سادگی و بهره گرفتن از آیتم های طبیعی یکی از اصلی ترین اصول دکوراسیون های اروپایی به شمار می آید. برای این منظور این روزها از چوب های برش خورده جنگلی برای دیزاین فضای اتاق خواب بسیار استفاده می شود. بدون شک زیبایی این تخت های طبیعی و دست اول آن‌قدر زیاد است که نیازی به هیچ وسیله دکوری خاص برای زیبا سازی فضا نیست. با استفاده از یک روتختی ساده با تم رنگی سفید و دو میز عسلی چوبی می تواند کار دیزاین اتاق را به انجام رساند.

تخت چوبی و ایده پردازی به سبک اروپایی

خاطره بازی با تخت خواب چوبی

تخت خواب چوبی اگر انتخاب نهایی برای دکوراسیون اتاق خواب شما است باید بگویم بهترین تصویر سازی از آن شما است. این سبک از دکوراسیون را بدون تردید در هیچ اتاق خوابی مشاهده نخواهید کرد. اگر می خواهید اولین نفری باشید که متفاوت تر از دیگران دست به ایده پردازی می زند باید به شما بگویم این سبک تخت های چوبی بهترین انتخاب برای شما هستند. کار دیزاین را می توانید با وسایل نوستالژی دنبال کنید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید یک تخت با چوب طبیعی اولین گزینه انتخابی این دیزاین است. سپس با استفاده از جعبه های چوبی یا چمدان های نوستالژی قدیمی می توانید یک پاف جلو تختی طراحی کنید. در انتها گل آرایی را به شما پیشنهاد می کنیم که برای تمام دکوراسیون ها مهر تائید نهایی است.

تخت چوبی نوستالژی

پشت تختی با چوب طبیعی

تخت خواب چوبی را با چوب های برش خورده جنگلی انتخاب کنید تا متفاوت تر از همیشه دست به ایده پردازی بزنید. یک اتاق خواب لوکس و لاکچری را برای خود طراحی کنید. با رنگ تیره می توانید به این مهم سریع تر نزدیک شوید؛ یعنی دیوارپوش، پرده و کف پوش همگی با رنگ تیره طراحی شده باشند. همانند تصویر ارائه شده سپس با استفاده از یک تخت که با چوب طبیعی طراحی شده است یا یک دیوار کوب چوبی کار اصلی برای دکوراسیون را به انجام برسانید. این سبک طراحی باید به دست اساتید هنرمند در این راستا به انجام برسد تا با تعبیه آباژورهای دیواری روی این چوب های طبیعی فضا را متفاوت تر برای شما دیزاین کنند. نور پردازی خاص با دکوراسیونی متفاوت ایده پردازی است که متخصصان و طراحان دکوراسیون داخلی برای شما به انجام می رسانند.

دیوار کوب چوبی برای اتاق خواب

دیزاین اتاق نوجوان با تخت خواب چوبی

تخت خواب چوبی را می توانید برای طراحی اتاق نوجوان خود نیز مد نظر قرار دهید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید یک تخت چوبی مدرن با تاج چوب طبیعی یک ایده پردازی بسیار لوکس را در فضا حاکم کرده است. استفاده از طراحی های آجر نما و بهره گرفتن از کتابخانه های چوبی لاکچری این امکان را برای شما فراهم می کند که فرزند خود را شگفت زده کنید. استفاده از چوب های طبیعی در زمان دیزاین اتاق خواب امری است که این روزها کمتر مشاهده می شود و شما می توانید در این راستا پیش قدم و متفاوت تر از دیگران گام بردارید.

اتاق نوجوان و دکوراسیون خاص

تخت خواب چوبی و کلام آخر

همان طور که در ابتدای این مقاله اشاره شد تخت های چوبی  گزینه های انتخابی هستند که به وفور در بازار یافت می شوند؛ اما تخت های که با چوب طبیعی تهیه می شوند و در دیزاین های اروپایی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند در دیزاین های داخلی کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل اگر شما از این سبک تخت خواب برای اتاق خواب خود بهره بگیرد بدون شک شبیه آن را هیچ کجا نخواهید دید؛ زیرا این تم رنگ و این سبک طراحی بسیار جدید و منحصر به فرد و تنها برای شما صورت گرفته است و جفت آن را در پیدا نخواهیدکرد.

محبوب ترین ایده پردازی با دکوراسیون چوبی