میزهای اداری

ترکیب احجام هندسی ساده با یکدیگر برای ساخت میزهای اداری

میزهای اداری قدیمی و تکراری را فراموش کنید! امروزه صنعت ساخت میزهای اداری و کنفرانسی پیشرفت زیادی کرده است و دیگر لازم نیست همه ی میزهای اداری موجود در دفاتر گوناگون مشابه هم باشند و فضاهای تکراری و یکنواختی را ایجاد کنند که سرد و بی روح است.

امروزه با ترکیب احجام هندسی خالص، میزهایی اداری می توان ساخت که مینیمال، ساده، کاربردی و زیبا باشند. این میزها علاوه بر القای حس رسمی و اداری به محیط، زیبا و جذاب نیز هستند و عملکرد شفاف و مشخصی دارند که جذابیت آن ها را چندین برابر می کند.

در میزهای اداری که به صورت ساده و با ترکیب چوب و پروفیل فلزی ساخته شده است خبری از تزئینات دست و پاگیر و خسته کننده نیست و یک میز اداری می تواند بعد از گذشت چند سال بازهم جذاب و منحصر به فرد باشد.

میزهای اداری خاصی که با ترکیب احجام ساده ساخته می شوند، پس از قرارگیری در اتاق یا فضا احساس بی نظمی، شلوغی و اغتشاش ایجاد نمی کنند و ذهن بیننده با دیدن آن ها آرامش پیدا می کند.

میزهای اداری
میزهای اداری

نکات مهم در ساخت میزهای اداری با هندسه ی مینیمال

ساخت میزهای اداری با احجام هندسی خیلی هم ساده نیست. زیرا طراحی این میزها باید کاملا محاسبه شده و مشخص باشد تا تحمل وزن وسایل گوناگون را داشته باشد. از سوی دیگر استفاده از حداقل عناصر در ظریف ترین حالت در ساخت این میزها مطرح است. بنابراین ایستایی آن ها باید به دقت بررسی شود.

به علاوه اینکه محل اتصال متریال های گوناگون به یکدیگر در این نوع میزها بسیار مورد توجه است و اگر با دقت و ظرافت کافی ایجاد نشود قطعا توسط کارفرما یا مراجعه کنندگان دیده می شود.

در حقیقت آن چه یک میز اداری را خاص می کند، خلوص، سادگی و هویت واقعی مواد و مصالح به کار رفته در آن است. میزهای اداری ساخته شده توسط شلفی

کس به صورت ترکیبی از چوب، فلز، شیشه، رزین و غیره طراحی و ساخته می شود. تمامی متریال ها با کارفرما هماهنگ شده و در زمینه ی رنگ، جنس، ابعاد آن با وی مشورت می شود.

میزهای اداری

ساخت میزهای اداری با احجام ساده توسط شلفیکس

مجموعه ی شلفیکس سال هاست که در زمینه ی طراحی، ساخت، تولید و توسعه ی میزهای اداری فعالیت می کند و نسل جدیدی از میزهای اداری با طراحی های ساده و مدرن را به صنعت ساخت این نوع میزها ارائه کرده است.

اکثر مشتریان میزهایی اداری ساخته شده توسط شلفیکس، صاحبان دفاتر، مراکز بازرگانی و تجاری، مدیرعاملان مجموعه های بزرگ و معماران و طراحانی هستند که به دنبال یک نوع میز اداری خاص به مجموعه ی ما مراجعه نموده اند.

اکثر این افراد انتظاراتی از میزهایی اداری دارند که میزهای موجود در بازار قابلیت تامین این خواسته ها را ندارند. از این رو مجموعه ی شلفیکس به طور اختصاصی میزهای اداری مناسب را برای آن ها تهیه کرده است.

اگر شما هم قصد سفارش میز یا میزهای اداری خاص را دارید می توانید با شماره های تماس ما در صفحه اصلی ارتباط برقرار نمایید.

میزهای اداری

 

مطالب مرتبط