ترکیب چوب و فلز در ساخت میزهای دکوراتیو

ترکیب چوب و فلز در ساخت میزهای دکوراتیو

میزهای دکوراتیو تلفیق هنر و صنعت هستند. همچنین فرآیند سبک شناسی در دکوراسیون داخلی تدریجا به سمت ساده گرایی و خاص بودن می رود. به این صورت که مردم تلاش می کنند از مبلمانی شیک و کمتر دیده شده در چیدمان دکوراسیون داخلی منزل و محل کار خود استفاده کنند.

این نوع مبلمان ها ساده هستند اما چون با ظرافت زیادی ساخته شده اند و اکثرا از مصالح ارگانیک در آن ها استفاده شده است جلال و شکوه خاصی در فضا ایجاد می کنند بدون آنکه خبری از تزئینات اغراق آمیز در آن ها باشد.

در این رابطه طراحان بسیاری سعی کرده اند با حداقل متریال و مصالح به تولید مبلمان یا میزهای دکوراتیو با ایده های خلاقانه و مینیمال بپردازند.

استفاده از مصالحی همچون چوب، فلز، شیشه، آینه و غیره و تلفیق هنرمندانه آن ها با یکدیگر علاوه بر ساخت مبلمانی منحصر به فرد، یک شاهکار هنری با ارزش نیز است.

به دلیل آن که اکثر این وسایل مخصوصا میزهای دکوراتیو دست ساز هستند، لذا دو نمونه هرگز مشابه یکدیگر نبوده و هر نوع مبلمان به صورت منحصر به فرد ساخته می شود. از این رو بسیاری از افراد که خواهان طراحی انحصاری هستند، از این شیوه استقبال کرده اند و به یکی از طرفداران پرو پاقرص آن تبدیل شده اند.

ترکیب چوب و فلز در ساخت میزهای دکوراتیو
ترکیب چوب و فلز در ساخت میزهای دکوراتیو

تاثیر میزهای دکوراتیو بر دکوراسیون داخلی

هدف از طراحی و چیدمان فضا چیست؟ شاید اگر پاسخ این سوال را بدانیم راحت تر بتوانیم به نیازهای مشتری در زمینه طراحی داخلی و میزهای دکوراتیو پاسخ دهیم.

قطعا اکثر افراد انتظار دارند فضای خانه آن ها، فضایی آرامش بخش توام با زیبایی باشد. همچنین این فضا به نوعی شخصی سازی شده و مختص به آن ها و خانواده شان باشد.

استفاده از میزهای دکوراتیوی که مجموعه ی ما با ترکیب و تلفیق چوب و فلز می سازد می تواند، فضایی مدرن همراه با جزئیات منحصر به فرد در اختیار مشتری قرار دهد. در این میزها از تزئینات کلاسیک خبری نیست اما جزئیات بسیار زیبایی در میزهای دکوراتیو وجود دارد که هرگز برای صاحب خانه خسته کننده نمی شود.

ایده های خلاقانه در ساخت میزهای دکوراتیو

در طراحی صنعتی و انبوه تمامی موارد تولید شده مشابه یکدیگر بوده و این موضوع برای بسیاری از کارفرمایان خوشایند نیست.

لذا این روزها میز های دکوراتیو، از محبوبیت خاصی میان دکوراتورها یا طراحان چیدمان برخوردار شده است.

این نوع میزها که توسط ما با ترکیب ظریف و هنرمندانه چوب و فلز ساخته می شود، حاصل چندین ماه بررسی فنی و زیباشناسانه و مشورت با کارشناسان مختلف است. همچنین استفاده از آن ها روحی تازه به فضای داخلی می بخشد.

ترکیب چوب و فلز در ساخت میزهای دکوراتیو
ترکیب چوب و فلز در ساخت میزهای دکوراتیو

معمولا برای ساخت هر یک از میزهای دکوراتیو مجموعه ای از نیازهای کارفرما و ایده های کارآمد بررسی و سپس از میان آن ها بهترین طرح انتخاب می شود.

طرح انتخاب شده باید بتواند کاربردی و زیبا باشد. همچنین با کلیت سایر وسایل نیز همخوان بوده و بخشی از یک مجموعه ی پیوسته و کامل محسوب شود.

مجموعه ی ما با طراحی و ساخت میزهای دکوراتیو تلاش می کند عناصر طبیعی و ارگانیک را به دکوراسیون داخلی وارد کند تا مشتری تجربه کیفیت بالاتری از سطح زندگی در فضا را احساس کند.

برای ثبت سفارش در این زمینه می توانید به سایت ما مراجعه نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.

مطالب مرتبط