میز جلو مبلی

ترکیب چوب و شیشه در ساخت میزهای جلو مبلی

میز جلو مبلی بخش پر کاربردی از مبلمان خانه است که به صورت روزمره از آن استفاده می شود و در زمان پذیرایی از مهمان ها نیز یکی از مهمترین بخش های مبلمان محسوب می شود. این میزها اگرچه ابعاد بزرگی ندارند اما بیش از سایر مبلمان دیده می شوند چون در نقطه ی مرکزی بخش نشیمن قرار می گیرند. بنابراین شایسته است در انتخابشان دقت کنیم و آن ها را به نقطه ی عطفی از محیط خانه یا محل کارمان تبدیل کنیم.

امروزه بسیاری از مردم علاقمندند برای انتخاب میز جلو مبلی منزلشان از طرح های نوین و خلاقانه استفاده کنند و به همین علت در جستجوی طراحی هایی هستند که در آن میز جلو مبلی یک اثر هنری است تا یک میز ساده!

در ادامه شما را با اهمیت انتخاب میز جلو مبلی و موارد مربوط به آن آشنا می کنیم.

اهمیت انتخاب میز جلو مبلی

نکته های بسیار مهمی در انتخاب میز جلو مبلی وجود دارد و یکی از آن ها توجه به استحکام

این میزها هنگام عملکرد یعنی پذیرایی است. میز جلو مبلی نباید به خاطر زیبایی از استحکام کافی برخوردار نباشد. چیزی که متاسفانه در برندهای متفرقه دیده می شود و بعد از مدتی موجبات نارضایتی مشتری را به دنبال دارد.

این میزها باید تحمل وزن معقولی از وسایل را داشته باشند و در هنگام بارگذاری نامتقارن، کج یا خم نشوند. همچنین از نظر سازه ای دچار پیچش، برش، خمش و تنش نشده و مرکزیت ثقلی خود را حفظ کنند. از این رو لازم است توسط طراحان صنعتی مبلمان و دکوراسیون داخلی شلفیکس طراحی شوند تا ضمن بهره گیری از زیبایی و ظرافت خاص، استحکام کافی را داشته باشند.

طراحی میز جلو مبلی خلاقانه مستلزم طراحی اصولی به وسیله کامپیوتر و بارگذاری های لازم توسط نرم افزارهای مخصوص است. بعد از اخذ این تاییدیه ها، میز جلو مبلی قابلیت ساخت و اجرا را دارد.

میز جلو مبلی

میز جلو مبلی چوبی و شیشه ای

به طور کلی اکثر مبلمان منازل و دفاتر اداری از چوب با رنگ های مختلف یا فلز ساخته شده است. میز جلو مبلی چوبی و شیشه ای انتخاب مناسبی برای هر نوع مبلمان است و به علت طراحی خاص خود به راحتی با هر سبکی از وسایل و اثاثیه عجین می شود. این میزها توسط گروه شلفیکس ساخته می شود و با برهم زدن کلیشه های موجود در طراحی و ساخت میز جلو مبلی، وسیله ای زیبا اما کارآمد و کاربردی را برایتان ارائه می کند.

سطح روی میز جلو مبلی می تواند از نوعی شیشه یا رزین پوشیده شود یا به صورت ترکیبی با چوب تلفیق شود. سطح زیرین میز جلو مبلی نیز می تواند ترکیب چوب و فلز باشد یا از شیشه نیز در آن استفاده شود. پایه ها و سطح رویی میز از مهم ترین بخش های میز جلو مبلی است و باید در برابر ضربه مقاوم باشد.

میز جلو مبلی

سفارش میز جلو مبلی از مجموعه ی شلفیکس

با توجه به مطالب فوق اگر شما هم علاقمند هستید یک میز جلو مبلی خاص و منحصر به فرد برای منزل یا محل کارتان سفارش دهید می توانید به بخش سفارش محصولات در سایت شلفیکس مراجعه کنید و با ثبت اطلاعات لازم، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

میز جلو مبلی

مطالب مرتبط