درب های کشویی فلزی دکوراتیو

درب های کشویی فلزی دکوراتیو انتخاب مناسبی برای فضاهای کوچک و محدود به ویژه آپارتمان ها، سوییت ها، مغازه ها و بوتیک ها هستند. فضاهایی که درب های لولایی مرسوم، جاگیر، آزاردهنده وغیر عملکردی محسوب می شوند و هر بار باز و بسته شدن آن بخشی از فضای پشت درب را اشغال می کند، می توانیم از درب های کشویی فلزی دکوراتیو استفاده کنیم تا فضای مفید سکونت به راحتی افزایش یابد.

به طور کلی درب های کشویی پس از رونق آپارتمان نشینی در ساختمان های بلند و کوچک شدن فضاهای سکونت و زندگی رونق یافتند و سال هاست که انتخاب طراحان و معماران و جایگزین درب های قدیمی محسوب می شوند. با توجه به کاربرد این نوع درب ها در بخش های مختلف یک فضا، بهتر است از نوع دکوراتیو آن ها استفاده شود تا هم زیبا باشند و هم عملکردی.

بنابراین اگر فضای کوچکی دارید که نمی خواهید آن را با درب های لولایی، پروانه ای یا باد بزنی اشغال کنید، بهترین فرصت است تا با استفاده از درب های کشویی فلزی دکوراتیو فضای مفید بیشتری را در اختیار بگیرد و از زیبایی درب همچون یک اثر هنری مدرن در فضای خود و بر روی دیوار استفاده کنید.

درب های کشویی فلزی دکوراتیو
درب های کشویی فلزی دکوراتیو

کاربردهای درب های کشویی فلزی دکوراتیو شلفیکس

فرقی ندارد فضای شما مسکونی باشد یا تجاری، اداری، خدماتی و غیره! درب های کشویی فلزی دکوراتیو می توانند در هر فضایی با هر نوع کاربری و ابعادی توسط متخصصان مجموعه ی شلفیکس طراحی و ساخته شوند. طرح روی درب های کشویی فلزی دکوراتیو می تواند از تکه های آهن، چوب یا طرح های انتزاعی و نقاشی های مختلف و هر متریال دیگه ای پوشانده شود تا با سایر مبلمان، رنگ دیوارها و دکوراسیون داخلی تناسب لازم را ایجاد نماید. تمام این ها تابع سلیقه ی مشتری می باشد.

با استفاده از درب های کشویی فلزی دکوراتیو، گویا یک تابلوی هنری بر روی دیوار نصب کرده اید و کمتر کسی به عملکرد آن به عنوان درب پی می برد و همین موضوع این نوع درب ها را میان مردم محبوب نموده است. بنابراین فضا مرتب تر و منظم تر از قبل باقی می ماند و مشکلات ناشی از باز ماندن درب و بسته نشدن آن وجود ندارد.

درب های کشویی فلزی دکوراتیو
درب های کشویی فلزی دکوراتیو

ایده بگیرید و با شلفیکس در تماس باشید!

تا این جا بخشی از کاربردهای درب های کشویی فلزی دکوراتیو را ارائه نمودیم. بنابراین اگر استفاده از درب های کشویی فلزی دکوراتیو مدنظرتان است می توانید با بازدید از گالری عکس های مجموعه ی شلفیکس در این زمینه، بهترین و متنوع ترین طرح ها را ببینید و سپس با توجه به فضایتان از آن استفاده کنید. شلفیکس مفتخر است اعلام کند، هر نوع طرحی که مدنظر مشتری باشد قابلیت اجرا بر روی درب های کشویی فلزی دکوراتیو را دارد.

چنانچه هر سوالی در زمینه ی درب های کشویی فلزی دکوراتیو دارید کارشناسان ما پاسخگوی شما و سوالاتتان خواهند بود. همچنین می توانید سفارش خود را در بخش ثبت سفارشات سایت شلفیکس ثبت نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شود.

درب های کشویی فلزی دکوراتیو
درب های کشویی فلزی دکوراتیو

 

مطالب مرتبط