چیدمان جنگلی در دنیای مدرن امروزی – استفاده از برشهای از چوب طبیعی در میز ها

آنچه که سبب می شود تا شما در دنیای مدرن امروز متفاوت تر از دیگران به یک دکوراسیون لاکچری و خاص دست پیدا کنید ایده پردازی متفاوت است. برای این منظور می توانید از عناصر موجود در طبیعت به شکلی دیگر و کاربردی تر بهره بگیرید. ایده پردازی های که تنها از آن شما خواهد بود و هیچ کسی چنین طراحی و دکوراسیونی را در منزل یا محیط کار خود تجربه نکرده است. در مقاله پیش رو سعی داریم میزهای چوبی جنگلی را که به صورت کاملاً طبیعی ساخته شده است را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید تا دکوراسیون شما دیگران را شگفت زده کند.

 

میز نهار خوری با چوب طبیعی

بوی عطر جنگل باران خورده را می توانید مهمان خانه هایتان کنید. بدون تردید هیچ کسی چنین میزی را در منزل خود ندارد. شما می توانید با نگاهی متفاوت به محیط پیرامون خود ایده پردازی متفاوتی را تجربه کنید. هر آنچه که سبب شود شما در دنیای مدرن یک قدم از دیگران جلوتر گام بردارید سبب متفاوت تر دیده شدن شما می شود. اگر از جمله افرادی هستید که همیشه به خاص بودن و تک بودن علاقه مند هستید بدون تردید با کمک این میز چوبی دکوری می توانید به این فکر بکر دست پیدا کنید. طراحی و برش های صورت گرفته بر روی این میز به شکلی کاملاً طبیعی صورت گرفته است. رنگ بسیار طبیعی چوب در کنار نوع طراحی ویژه این کار یکی از ایده ال ترین طرح ها را برای شما مشکل پسندان به نمایش گذاشته است.

برش های مناسبی از چوب طبیعی در دکوراسیون
برش های مناسبی از چوب طبیعی در دکوراسیون

کانتر آشپزخانه مدرن با برشی از چوب طبیعی

در دنیای مدرن امروز تمام پارامترهای دکوراسیون داخلی به سادگی هر چه تمام تر مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از اصلی ترین اصول دکوراسیون مدرن سادگی در طراحی است. پس هر چه وسایل به کار گرفته شده طبیعی تر و بکرتر باشد شما به این اصل نزدیک تر شده اید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید شما از این میز چوبی می توانید برای مصارف متفاوت بهره بگیرید. مهم ترین رکنی که در این ایده پردازی دنبال شده است یک طراحی کاملاً لاکچری و مدرن است. مورد دیگر یک میز نهار خوری مقاوم و عاری از هرگونه مواد شیمیایی است که سلامت شما را تضمین می کند. در نهایت می توانیم به خاص بودن این میز دکوری اشاره ای داشته باشیم که آن را برای شما منحصر به فرد می کند و هیچ کسی غیر از شما چنین ایده پردازی را دنبال نکرده است.

میز درختی

اگر می خواهید همیشه به سبکی کاملاً متفاوت از دیگران به طراحی بپردازید نیاز است وسایل خاصی را مورد استفاده قرار دهید. اگر همیشه با سخت گیری تمام به دیزاین منزل خود پرداخته اید باید به شما بگویم این مشکل دیگر مرتفع شده است. دستان هنرمند متخصصان طراحی داخلی با ظرافت و توانمندی بسیار تنه درخت را به شکل کاملاً کاربردی طراحی می کنند. ایده پردازی بکری که مانندش را در هیچ کجا نخواهید دید. شما به راحتی می توانید از این میز متفاوت برای دیزاین گوشه ای از اتاق پذیرایی خود بهره بگیرید و از این چیدمان جنگلی همه را شگفت زده کنید. با استفاده از یک گلدان چوبی و گل های طبیعی می توانید به این میز چوبی منحصر به فرد جلوه ای بیشتر ببخشید.

برش های مناسبی از چوب طبیعی در دکوراسیون
برش های مناسبی از چوب طبیعی در دکوراسیون

ترکیب چوب و شیشه

شاید تمایل داشته باشید از یک میز نهار خوری بسیار متفاوت در دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنید. اگر سبک طراحی آشپزخانه شما به شکلی صورت گرفته است که فضای داخلی آشپزخانه از بیرون قابل مشاهده است. به شما توصیه می کنیم از یک میز چوبی خاص با ترکیب شیشه برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود استفاده کنید. این امر سبب می شود فضای آشپزخانه شما بسیار متفاوت تر به نمایش گذاشته شود. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید این میز نهار خوری با رگه های طبیعی چوب در زیر شیشه تعبیه شده روی میز بسیار منحصر به فرد جلوه کرده است. صندلی های چوبی استفاده شده نیز سبب جلوه دادن بیشتر به این میز چوبی شده است.

برش های مناسبی از چوب طبیعی در دکوراسیون
برش های مناسبی از چوب طبیعی در دکوراسیون

میز پذیرایی از دل جنگل

برای رسیدن به یک دکوراسیون لاکچری نیازی نیست که همیشه هزینه های گزاف را متحمل شوید. همین که شما متفاوت تر از دیگران دست به انتخاب می زنید یعنی به یک ایده خاص دست پیدا کرده اید. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید در این ایده پردازی بسیار خاص و هنرمندانه یک چوب ساده که از دل جنگل آمده است به عنوان یک میز پذیرایی بسیار لاکچری مورد استفاده قرار گرفته است. کاری بسیار مرغوب و بادوام که سالیان سال در منزل شما خود نمایی می کند. اگر می خواهید بی نظیر ترین و متفاوت ترین دکوراسیون داخلی را داشته باشید به شما توصیه می کنیم با نگاهی متفاوت به ایده پردازی دست بزنید. استفاده از فرش های پشمی یا شال مبل های پشمی سبب طبیعی تر جلوه دادن دیزاین شما نیز می شود.

برش های مناسبی از چوب طبیعی در دکوراسیون و چیدمان جنگلی
برش های مناسبی از چوب طبیعی در دکوراسیون و چیدمان جنگلی

میز باچوب طبیعی

بدون تردید با استفاده از میزهای چوبی که بسیار طبیعی طراحی شده اند مهمان های شما شگفت زده خواهند شد. همیشه ترکیب عناصر با یکدیگر و بر هم زدن نظم حاکم در دکوراسیون سبب منحصر به فرد شدن ایده های شما می شود. البته اگر این انتخاب و طراحی با درایت صورت بگیرد، زیرا نتیجه کار شما در غیر این صورت چیزی به غیر از یک کاردستی بچه گانه نخواهد بود. شما می توانید با تهیه میزهای چوبی که با تنه درختان به شکل بسیار چشم نوازی طراحی و ساخته شده اند فضای منزل خود را متفاوت از دیگران دیزاین کنید. ترکیب عناصر طبیعی در کنار عناصر مصنوعی خود یک ایده پردازی لوکس به شمار می آید. استفاده از چوب به همراه شیشه یا چوب و آینه در کنار هم منحصر به فرد ترین طراحی را از آن شما خواهد کرد.

برش های مناسبی از چوب طبیعی در دکوراسیون و چیدمان جنگلی
برش های مناسبی از چوب طبیعی در دکوراسیون و چیدمان جنگلی

 چوب و خانه ای مدرن

شاید تمایل داشته باشید از یک دکوراسیون کاملاً لوکس بهره بگیرد باید به شما بگویم کارهای دست ساز بهترین انتخاب برای شما خواهند بود. شما با استفاده از یک میز چوبی که با رویه سنگی مانند به شکل سفید طراحی شده است می توانید این تفاوت را مشاهده کنید. میز چوبی که بدون شک هیچ کجا جفت آن را پیدا نخواهید کرد. استفاده از لوازم دکوری با تم رنگی طلایی نیز سبب جلوه دادن بیشتر به کار شما می شود. از آنجایی که این سبک از کارها بسیار مقاوم و با کیفیت هستند و در ردیف صنایع دستی مرغوب قرار داده می شوند. باید به شما بگویم جای آن برای سالیان متمادی در منزل شما ثابت خواهد بود.

برش های مناسبی از چوب طبیعی در دکوراسیون و چیدمان جنگلی
برش های مناسبی از چوب طبیعی در دکوراسیون و چیدمان جنگلی