روشویی چوبی به سبک مدرن

روشویی چوبی چه نقشی در دکوراسیون داخلی دارد؟ برای رسیدن به یک دکوراسیون ایده ال باید به یک طراحی منحصر به فرد در کل فضای منزل پرداخته شود. آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی و سرویس بهداشتی همگی بخش های جدای ناپذیر از یکدیگر هستند که یک ساختمان را برای شما تشکیل می دهند. از همین رو اگر به دکوراسیون آشپزخانه توجه می شود نباید فراموش کرد که چیدمان سرویس بهداشتی نیز به عهده شما است، زیرا این بخش نیز جزئی از منزل شما به شمار می آید. در همین راستا نیاز است با ایده پردازی های مدرن و متفاوت قدری بیشتر از گذشته آشنا شوید. یکی از جدیدترین سبک های که در زمینه دکوراسیون داخلی این روزها به آن پرداخته می شود دکوراسیون چوبی است. بهره گرفتن از چوب های طبیعی برای دیزاین بخش های اصلی منزل یک ایده پردازی متفاوت به شمار می آید. با ما همراه باشید تا شما را با روشویی های چوبی که برای دیزاین سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر آشنا کنیم.

 

روشویی چوبی برای دکوراسیون مدرن

کمدهای چوبی و آینه های سلطنتی

یکی از دلایلی که استفاده از چوب های طبیعی را به منظور زیبا سازی دکوراسیون داخلی این روزها بسیار مهم جلوه داده است ایده پردازی به سبک کلاسیک است. در گذشته برای زیبا تر جلوه دادن فضای داخلی منزل بسیار از چوب بهره گرفته می شد. به عنوان مثال فضای اطراف شومینه، کانترهای آشپزخانه، کف پوش های چوبی و دیوار پوش های از جنس چوب بسیار مورد استفاده قرار می گرفت. امری که این روزها بار دیگر مورد توجه قرار گرفت است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید از کمدهای چوبی و آینه های بسیار لوکس برای ایده پردازی فضای داخلی سرویس بهداشتی استفاده شده است. شما بر حسب سلیقه و نیاز خود می توانید نوع طراحی آن را تعریف کنید. به عنوان مثال می توانید به صورت کشویی، کمدی یا طبقه ای از این سبک طراحی برای سرویس بهداشتی خود استفاده کنید. در تصاویر ارائه شده به صورت طبقه ای کمدهای روشویی طراحی شده است و با استفاده از حوله، لوازم آرایشی بهداشتی و لوازم دکوری لوکس فضای اطراف آن بسیار هنرمندانه دیزاین شده است.

روشویی چوبی و دکوراسیون سلطنتی

روشویی با تنه درخت

شاید بسیار منحصر به فرد و خاص باشد ایده پردازی با تنه درخت که این روزها شبیه آن را هیچ کجا نخواهید دید. متخصصان طراحی داخلی با استفاده از تنه های درخت در ابعاد و اندازه های مختلف به طراحی میز روشویی شما می پردازند. دکوراسیونی با ترکیب سنگ یا تماماً با چوب طرحی است که در تصاویر ارائه شده شاهد آن هستید. همان طور که مشهود است از یک تنه دو شاخه و یک روشویی سنگی با آینه ای دور چین شده از سنگ یک ایده پردازی بسیار بکر صورت گرفته است. از سوی دیگر با تمی صد در صد جنگلی دیوار پوش، کف پوش و میز روشویی کاملاً با چوب دکور شده است. در نهایت با استفاده از چراغ های بسیار لوکس فضای اطراف آن بسیار هنرمندانه دیزاین شده است.

روشویی چوبی به سبکی از جنگل

روشویی لوکس

اگر می خواهید یک روشویی لوکس برای دکوراسیون های مدرن خود داشته باشید پیشنهاد ما ایده پردازی های ارائه شده است. همان طور که مشاهده می کنید این سبک از روشویی ها بسیار طبیعی و خاص از چوب های برش خورده تهیه شده اند. باید بگویم برای رسیدن به یک دکوراسیون لاکچری باید با نگاهی متفاوت به محیط پیرامون خود دست به ایده پردازی بزنید. طراحی که نوع دیگری همانند آن یافت نشود. بدون تردید این سبک از چوب های برش خورد طبیعی را هر کسی در منزل خود مورد استفاده قرار نمی دهد؛ زیرا این گونه طراحی ها به تازگی در کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار گرفته است و در ایران کمتر کسی از این ایده پردازی مدرن اطلاع دارد. به شما توصیه می کنیم برای متفاوت تر جلوه دادن این تم را برای منزل خود مورد استفاده قرار دهید تا همه را شگفت زده کنید. با استفاده از میز های با چوب طبیعی، سبدهای چوبی، گلدان های کاکتوس، سنگ های رو شویی خاص، چراغ های منحصر به فرد و دکوری های متفاوت می توانید به این سبک ایده پردازی دست پیدا کنید.

روشویی لوکس برای سرویس بهداشتی

 تم سفید قهوه ای

یکی از زیبا ترین ایده پردازی های که همیشه برای دکوراسیون های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد تم سفید طلایی یا تم مشکی طلایی است. از همین رو شما با استفاده از چوب های برش خورده طبیعی و سنگ های روشویی سفید می توانید به یک تم بسیار لوکس دست پیدا کنید. همان طور که در تصاویر مشاهده می شود این سبک از ایده پردازی با تم سفید قهوه ای دنبال شده است که خود یک ایده پردازی متفاوت است. با استفاده از آینه های با قاب قهوه ای، میز های چوبی و روشویی های سنگی مرمری می توانید به این ایده پردازی بسیار لوکس دست پیدا کنید. شما برای زیبا تر جلوه دادن این ایده پردازی می توانید از کاشی های مرمری سفید رنگ نیز بهره بگیرید. همان طور که مشاهده می کنید شیر آب طلایی رنگ، دستگیره حوله با تم طلایی و آباژورهای سقفی سفید طلایی برای زیبا تر جلوه دادن این دکوراسیون بی تأثیر نبوده است.

تم چوبی برای سرویس بهداشتی با کاشی های سفید

باکس های چوبی

با چوب طبیعی هر ایده پردازی که در ذهن شما باشد عملی خواهد شد. همان طور که در تصویر مشاهده می شود یک ایده پردازی با چوب های طبیعی دنبال شده است. شما بر حسب سلیقه و نیاز خود می توانید از هر طرحی که به آن علاقه مند هستید برای دیزاین داخلی سرویس بهداشتی خود بهره بگیرید. کافی است طرح و ایده خود را با متخصصین حرفه ای که در این زمینه فعالیت دارند بازگو کنید. همچنین می توانید از شیرهای نوستالژی و قدیمی در کنار گلدان های طبیعی، لوازم دکوری مسی، آباژورهای سقفی لوکس و مواردی دیگر در این راستا بهره بگیرید. طراحی روشویی با چوب های طبیعی ایده پردازی است که در کشورهای توسعه یافته این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. اگر می خواهید از صنعت دکوراسیون جا نمانید همین امروز برای یک دکوراسیون مدرن اقدام کنید.

چوب های طبیعی در دکوراسیون سرویس بهداشتی