کانتر آشپزخانه

ساخت کانتر آشپزخانه با برشی از تنه درخت

کانتر آشپزخانه

کانتر آشپزخانه از جمله عناصری در داخل منازل بوده که جلوه و منظره زیبایی به فضای داخلی خانه می بخشد. با توجه به اینکه اغلب منازل امروزی دارای آشپزخانه اپن بوده و در بسیاری موارد سالن پذیرائی و آشپزخانه با هم ارتباط دارند از اینرو کانتر آشپزخانه به عنوان حد فاصل آشپزخانه و سالن از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به اینکه در منازل امروزی معمولا کمبود فضا وجود داشته و آشپزخانه نیز از فضای کوچکی برخوردار است لذا کانترهای آشپزخانه کاربردهای زیادی دارد. بسیاری از افراد از کانتر آشپزخانه به عنوان میز غذاخوری و یا جهت صرف صبحانه و چای عصرانه در کنار اعضای خانواده استفاده می کنند به همین دلیل طراحی زیبای کانتر آشپزخانه نقش مهمی در دکوراسیون داخلی بازی میکند. بطور معمول انواع کانتر از جنس کابینت های آشپزخانه و همرنگ و هم جنس با آن انتخاب و طراحی می گردد ولی چنانچه طراحی خاص و منحصر بفرد برای کانترهای آشپزخانه در نظر گرفته شود بسیار شیک و مدرن جلوه می نماید. یکی دیگر از محصولات خاص و منحصر بفرد شلفیکس ساخت کانتر آشپزخانه با برشی از تنه درخت است. حال به تشریح آن به شرح ذیل می پردازیم.

 

کانتر آشپزخانه
ساخت کانتر آشپزخانه

ساخت کانتر آشپزخانه با برشی از تنه درخت یکی از محصولات شیک و مدرن شلفیکس محسوب می شود. طراحی خاص و زیبای کانترهای آشپزخانه از تنه درختان با برشهای طبیعی، رنگ چوب، رگه های زیبای تنه درخت و از همه مهمتر محصولی طبیعی و عاری از هر گونه مواد شیمیایی بخش جدایی ناپذیری از معماری داخلی شما بشمار می رود. با توجه به رنگ چوب کانتر آشپزخانه، همخوانی کامل میان دکوراسیون چوبی منزل، لوازم چوبی و پوشش کف منازل به وجود می آید. انواع پارکت و لمینت با توجه به رنگ آنها سازگاری و هارمونی با کانتر خواهند داشت. همانطور که می دانید یکی از عناصر دکوراسیون مدرن بر هم زدن نظم موجود در فضا و استفاده از عناصر موجود در طبیعت در معماری داخلی است. ساخت کانتر آشپزخانه از تنه درختان فضای گرم و صمیمی به وجود می آورد. صرف صبحانه و یا عصرانه بر روی کانتر شما را به یاد طبیعت انداخته و حس صرف غذا با افراد خانواده در محیطی دلنشین را به شما القا می نماید. خطوط و برش های زیبای تنه درخت که بر روی کانتر خودنمایی می کنند تداعی کننده طبیعت و جنگل سرسبز برای شما می باشد.

 

کانتر آشپزخانه


طراحی منحصر بفرد کانتر آشپزخانه

طراحی منحصر بفرد کانتر آشپزخانه ساخته شده از برش تنه درختان بدون شک بی همتا و بی نظیر بوده و همچون نگین درخشانی در منزل شما خواهد بود. کیفیت چوب بکار رفته در کانتر از درختان مرغوب و با دوام بوده که در طول زمان کمترین آسیب و مشکلی پیدا نخواهد کرد. کانتر قابلیت هماهنگی با انواع دکوراسیون داخلی و رنگهای گوناگون را داشته و از این جهت مشکلی وجود نخواهد داشت. با توجه به استفاده زیاد از کانتر آشپزخانه، کاربردهای آن، تماس با مواد غذایی و انواع وسایل و ظروف، وجود یک کانتر آشپزخانه از جنس چوب طبیعی با طراحی مدرن و شیک و فاقد مواد شیمیایی مضر برای سلامتی انسان بسیار مهم جلوه می کند. همچنین در نظر بگیرید که در تماس کانتر با رطوبت بوی نم و رطوبت حاصل از چوب یادآور طراوت و شادابی درختان باران زده و مرطوب جنگل می شود. با سفارش و ساخت کانتر آشپزخانه از تنه درخت شما تکه ای از طبیعت را به منزل و خانه خود آورده اید. شلفیکس آماده دریافت سفارشات مشتریان در طرحها، اندازه ها و رنگهای متنوع بوده و محصولی تک و شیک را به شما هدیه می دهد. با توجه به جنس چوب طبیعی کانتر می توانید انواع لوازم دکوری و نورپردازی را بر روی آن انجام داده و چشم اندازی بدیع و زیبا در آشپزخانه و سالن پذیرایی منزل خود به وجود آورید.

 

کانتر آشپزخانه

مطالب مرتبط