کتابخانه ی خاص

ساخت کتابخانه ی خاص با تکه های چوب و شیشه

کتابخانه ی خاص می تواند بخش مهمی از اتاق کار، اتاق مطالعه یا فضای مسکونی و اداری و حتی تجاری باشد. این کتابخانه ها با طراحی خلاقانه و با استفاده از متریال های ناب و ظریف ساخته می شوند و کمک می کنند فضای موجود کیفیت بهتری داشته باشد و بیشتر مورد پسند مخاطبین خود قرار گیرد.

همچنین یک کتابخانه ی خاص می تواند مجموعه ای از چند عملکرد متفاوت و گوناگون همچون جا کفشی، جا لباسی، کتابخانه و کمد باشد. این نوع طراحی های عملکردی و چندگانه مستلزم محاسبات معماری و زیبایی شناسی بسیار قوی هستند تا بدون تداخل در کاربردهایی که دارند به مشتری خدمت کنند.

به طور کلی هر نوع طراحی از کتابخانه ی خاص به همراه سایر عملکردها توسط شلفیکس قابل اجرا است و طراحان مجموعه ی شلفیکس می توانند با توجه به ابعاد و اندازه های فضای مدنظر مشتری نسبت به طراحی و ساخت اقدام نمایند.

کتابخانه های شلفیکس به صورت دست ساز در کارگاهی متشکل از چندین طراح و هنرمند ساخته می شوند تا نتیجه ی کار مورد میل مشتری باشد.

کتابخانه ی خاص
کتابخانه ی خاص

کاربرد کتابخانه ی خاص در دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف و متنوع

کتابخانه ی خاص که با طراحی های مجموعه ی شلفیکس ساخته شده باشد، با هر فضای معماری و هر سبک و سیاقی از طراحی داخلی سازگار است و می تواند علاوه بر سازماندهی فضا و عناصر مختلف همچون کتاب ها، مجسمه ها و غیره به محیط زیبایی ببخشد و نقطه عطفی در هویت فضا باشد.

این نوع کتابخانه ها را می توانید برای دیوارهای ساده، فضاهای کنج ال شکل و یو شکل و فضاهای پرت محیطتان همچون فاصله دو ستون و غیره سفارش دهید تا هم از فضا استفاده بهینه به عمل آمده باشد و هم محیط زیباتر و شکیل تر به نظر برسد.

همچنین کتابخانه ی خاص شلفیکس می تواند با ترکیب چوب ارگانیک در رنگ ها و گره های مختلف و شیشه ی ضخیم ساده یا رنگی (مات و شفاف) ساخته شود یا در ساخت آن از انواع فلزات و رزین های مات و براق استفاده گردد. بعضی از این کتابخانه های می توانند طراحی خلاقانه ای فراتر از انتظارات شما داشته باشند و با لوله های فلزی، کُنده های درختان کهنسال یا متریال های ارگانیک دیگر ساخته شوند.

آن چه در ساخت کتابخانه ی خاص مهم است نحوه ی هماهنگی اش با سایر مبلمان و ابعاد و اندازه آن می باشد.

کتابخانه ی خاص
کتابخانه ی خاص

ساخت کتابخانه ی خاص توسط شلفیکس

شلفیکس مفتخر است انواع کتابخانه های خاص را برای مشتریان محترم در سایزها و شکل های مختلف می سازد و با توجه به سلیقه های شخصی آن ها، محصول مورد نظر را ارائه می دهد.

متریال ارائه شده در شلفیکس از نوع ممتاز بوده و با بهترین کیفیت ساخت ارائه می گردد. چنانچه قصد دارید با اضافه نمودن یک کتابخانه ی خاص، محیط فضای کار یا منزل خود را تغییر دهید می توانید با شماره ها تماس ما در صفحه ی اصلی ارتباط برقرار نمایید و با دریافت مشاوره از کارشناسان مجرب شلفیکس، کتابخانه ی خاص خود را سفارش دهید.

کتابخانه ی خاص
کتابخانه ی خاص

مطالب مرتبط