سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن

ایده های خلاقانه در سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن

سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن بخش مهمی از فضای اتاق خواب شما را تشکیل می دهد. این نوع سرویس ها با داشتن طرح های ساده ی فلزی و ظریف و همچنین نقوش طبیعی چوب در سطح پشتی خود علاوه بر عملکردی بودن، زیبا و جذاب نیز هستند و بعد از چند سال برای مشتری، تکراری یا خسته کننده نمی شوند.

به طور کلی کمیت و کیفیت سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن در شخصیت بخشی به فضای اتاق خواب تاثیر می گذارد و کمک می کند فضا بزرگتر، خلوت تر و ساده تر به نظر برسد. فضای زیرین سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن قابلیت استفاده به عنوان گنجه داشته و دسترسی به آن راحت و سریع و بدون دردسر است.

سطح پشتی این نوع سرویس ها از چوب طبیعی ساخته می شود تا هم زیبا باشد و هم با رنگ طبیعی چوب محیط را گرم تر کند. از سوی دیگر چوب در ترکیب با پروفیل های ظریف فلزی زیبایی خاصی دارد که این نوع طراحی در تعداد زیادی از مبلمان های مدرن امروزی دیده می شود.

سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن
سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن

مزایای سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن

مزایای زیادی را می توان برای سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن برشمارد. اولین ویژگی سادگی آن است که ظاهری مدرن و پویا در فضا ایجاد می کند. ویژگی دوم سبک بودن و حمل و نقل راحت و ساده است که بدون دغدغه ی آسیب به جزئیات و غیره می تواند صورت بگیرد.

سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن امکان نورپردازی داشته و به صورت نور مخفی می توان دور تا دور آن را روشن نمود. این شیوه برای روشنایی در شب مناسب بوده و با نور ملایمی که ایجاد می کند اتاق خواب را به صورت زیبایی روشن می کند. سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن پاتختی های ساده ای نیز دارد که به عنوان میز مجزا نیز قابل استفاده است.

سطح قرار گیری سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن معمولا کمی پایین تر از سرویس های خواب معمولی است و از این رو خوابیدن بر روی آن احساس آرامش بخش تری دارد. البته مجموعه ی شلفیکس می تواند با توجه به نظر کارفرما و مشتری محترم این تخت را با ابعاد و ارتفاع های مختلف بسازد.

سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن
سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن

سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن ساخته شده توسط شلفیکس

سال هاست که مجموعه ی شلفیکس در زمینه ی طراحی، تولید و اجرای سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن فعالیت می کند و از این رو با سلایق متنوع مشتریان محترم در این زمینه آشنا است.

برای افرادی که خواهان یک فضای داخلی مدرن و مینیمال هستند استفاده از سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن شلفیکس می تواند انتخابی هوشمندانه و ماندگار باشد. چرا که سادگی هرگز خسته کننده نیست و تکراری هم نمی شود.

چنانچه مایل هستید نسبت به سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن اطلاعات بیشتری کسب کنید یا آن را سفارش دهید می توانید از صفحه ی تماس با ما، ارتباط برقرار نمایید و از مشاوره ی کارشناسان شلفیکس استفاده نمایید.

سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن
سرویس خواب چوبی و فلزی مدرن

مطالب مرتبط