شلف­های کروی

شلف­ های کروی

شلف­ها وسایلی هستند که امروزه در دکوراسیون خانه­ ی ما نقش مهمی دارند. آن­ها علاوه بر این که فضای بیشتری برای قرار دادن وسایل در اختیار ما می­گذارند، باعث زیبایی نمای خانه نیز می­شوند. ما این افتخار را داریم که شلف­هایی با مدل­های مختلف و در اندازه ­ها و ابعاد مختلف برای جلب رضایت مشتریان ارائه دهیم. در این مقاله به طور انحصاری راجع به انواع شلف­های کروی صحبت می­کنیم.

شلف­ های کروی

شلف­ های کروی برای جلب نظر سلیقه­ های خاص گزینه ­های مناسبی هستند. این شلف­ها بیشتر برای پذیرایی­هایی با متراژهای نسبتاً بزرگ کاربرد دارند، چرا که نسبت به سایر شلف­ها حجم بیشتری اشغال می­کنند. اگر قصد دارید در فضاهای کوچک­تر از آن­ها استفاده کنید، می­توانید سایزهای کوچک­تر محصول را سفارش دهید. دقت کنید که اگر سایز مناسب انتخاب نشود، فضای شما بیش از پیش محدود به نظر می­رسد.

شلف­های کروی

اگر بخواهیم راجع به جیدمان شلف ­های کروی صحبت کنیم می­توان گفت شلف­ های کروی کتابخانه­ های مناسبی هستند. می­توان با ترکیب آن­ها به همراه کتاب­ها فضایی هنری و منحصر به فرد برای خانه ایجاد کرد. البته منظور من این نیست که شلف ­های کروی تنها برای کتابخانه مناسب هستند. این به خلاقیت و سلیقه­ی شما نیز بستگی دارد. مثلا اگر یک شلف کروی در دیوار خانه ­ی من به کار برده شده بود، آن را با کلکسیون کاست­ها، ضبط صوت­ها و رادیوهای قدیمی پر می­کردم و درکل به این فکر می­کردم که هر هارمونی دیگری که باعث تفاوت خانه­ ی من با سایر خانه­ ها بشود، چیدمان مناسبی برای شلف من است.

شلف­های کروی

شلف­ های کروی لزوما دایره شکل نیستند.

منظور ما از شلف کروی حالت نیم کره و برآمدگی­های آن است. آن­ها می­توانند از بقیه­ی شکل­های هندسی نیز تشکیل شده باشند. همان­طور که در شکل بالا شش ضلعی و مثلث قفسه­ی کروی ما را تشکیل داده اند. شاید خیلی از افراد به خاطر این که مدل­های شلف­ها تکراری است و در همه­ی خانه ها وجود دارد، از آن­ها استفاده نمی­کنند. این تنوع در شکل و طرح گزینه­های زیادی پیش روی شما قرار می­دهد و باعث می­شود شما قادر باشید حتی جزئیات را خوتان انتخاب کنید و در نتیجه خانه­ ی شما منحصر به شما و سلیقه­تان خواهد بود. با این کار تعداد خانه ­هایی با دکوراسیون­های شبیه به هم کمتر می­شود و تنوع افزایش می­یابد.

مدل­های مختلف شلف ­های کروی

شلف­های کروی

اندازه­ها، شکل­ها و تعداد قفسه­ ها در شلف­های مختلف متفاوت است. شلف­های کروی حتی می­توانند درپوش نیز داشته باشند، این شلف­ها برای قرار دادن وسایلی که نما ندارند مناسب هستند و بیشتر به درد مکان­هایی مثل آشپزخانه یا سرویس­های بهداشتی می­خورند.

شلف­های کروی

شلف ­های کروی ساده نیز می­توانند در تعداد و مدل قفسه­ ها باهم متفاوت باشند. یکی دارای قفسه ­هایی با نظم و ترتیب یکنواخت است، دیگری نظم ندارد اما دارای تقارن است. همه­ی این­ها به انتخاب شما صورت می­گیرد و ما دقیقاً آنچه در ذهنتان است را می­سازیم و به شما تحویل می­دهیم.

شاید مدلی که در ذهن شماست با آنچه که در این­جا به شما معرفی کردیم متفاوت باشد. آن را با ما در میان بگذارید و دکوراسیون منزلتان را با ایده­ های جذاب خودتان طراحی کنید. با این کار از زندگی در خانه ­ی خود لذتی دو چندان خواهید برد.

مطالب مرتبط