شلف‌های مثلثی خاص

شلف‌های مثلثی خاص

شلف‌های مثلثی خاص
شلف‌های مثلثی خاص

استفاده دکوراتیو از شلف‌ها

شلف‌ها به دلایل متعدد، انتخاب‌های بسیار درستی برای دکوراسیون داخلی منازل مسکونی و غیر مسکونی هستند. یکی از مهم ترین دلایل آن این است که شلف‌ها باعث می‌شوند تا از فضاهای موجود حداکثر استفاده را داشته باشیم و هم چنین از فضاهایی که در حالت عادی غیر قابل استفاده هستند نیز بهره ببریم. در کنار این مسائل نکته‌ی مهم دیگری نیز وجود دارد که معمولاً از نظرها پنهان می‌ماند و به آن توجه چندانی نمی‌شود. شلف‌ها به خودی خود می‌توانند آیتم‌های دکوراتیو به حساب بیایند و صرف نظر از این که از آن‌ها چه استفاده‌ای می‌شود، به تنهایی می‌توانند بر زیبایی ظاهری محیط بیفزایند. حتی می‌توان از آن‌ها در محیط‌هایی که نیاز اساسی به وجود شلف نیست هم استفاده کرد و از زیبایی‌های یک شلف بهره برد.

استفاده از شلف‌های مثلثی

همان گونه که پیش از این نیز گفتیم، اهداف استفاده از شلف می‌تواند بیش تر از استفاده‌ی فضایی از آن باشد و می‌توان از آن بهره‌های دکوری نیز برد. مسئله در مورد این شلف خاص که در این جا می‌خواهیم در موردش صحبت کنیم هم همین گونه است. این شلف مثلثی که تصاویرش را مشاهده می‌کنید، به این شکل خاص و زیبا طراحی شده که علاوه بر آیتم‌هایی که می‌توانید بر روی آن قرار دهید، به صورت جداگانه و تنها هم می‌توانید از زیبایی و طراحی هنرمندانه‌ی آن نیز استفاده کنید.

 

شلف‌های مثلثی خاص
شلف‌های مثلثی خاص

ویژگی‌های شلف‌های مثلثی

این نوع شلف از چوب طبیعی ساخته شده و در طراحی آن از خطوط و هندسه‌ی بسیار ساده‌ای استفاده شده است. اما همان طور که مشاهده می‌کنید، نتیجه‌ی این طراحی یک محصول بسیار چشمگیر و متفاوت را رقم زده است. در واقع از دل این خطوط و اشکال ساده، محصولی بیرون آمده که در نهایت ظرافت و پیچیدگی، شکلی خاص را به دکوراسیون فضا اهدا می‌کند.

 

شلف‌های مثلثی خاص
شلف‌های مثلثی خاص

در چه جایی از شلف مثلثی استفاده کنیم؟

اولین چیزی که حتماً باید در رابطه با استفاده از شلف آن را در نظر بگیرید، این است که شلف باید با دیگر آیتم‌های موجود در دکوراسیون هماهنگ و سازگار باشد. بنا بر این باید از این شلف مثلثی چوبی در فضاهایی استفاده کرد که از چوب طبیعی در قسمت‌های دیگر آن هم استفاده شده باشد. در غیر این صورت یک ناهماهنگی ناخوشایند پیش می‌آید. به طور مثال نباید در فضایی که بیشتر از کائوچو استفاده شده، از این شلف چوبی استفاده کرد. در تصاویر موجود از این شلف مثلثی هم مشاهده می‌کنید که بیشتر در فضاهای چوبی از آن بهره گرفته شده است.

 

 

مطالب مرتبط