شلف هایی که طراحی مدرن را متحول کردند

در طی سال های گذشته، طراحی داخلی دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده است. بسیاری از المان ها در این حیطه دچار تغییر کلی شده اند و وسایل شکل آشنا و قدیمی خود را از دست داده اند. در این میان، کتابخانه ها و شلف های تزئینی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. کتابخانه های ساده، با ردیف های طولانی و خسته کننده ای از کتاب ها جای خود را به مدل هایی با شکل های عجیب و جذاب داده اند. به طور قطع در تغییرات و به خصوص در زمینه ی طراحی و ساخت این وسایل، شلف ها نقش بسیار پر رنگی را ایفا کرده اند. شلف ها فرصت بسیار مناسبی را برای ما فراهم آورده اند تا با کمترین قیمت ممکن، زیباترین و خاص ترین طرح ها را عملی کنیم.

کتابخانه ی مالاگانا: شلف هایی در تعادل

در میان طرح های بسیار بدیع و خلاقانه ای که با استفاده از شلف ها به بازار وارد شده اند، کتابخانه های مالاگانا یکی از جالب ترین و پرطرفدار ترین آن ها می باشند. این کتابخانه از بخش های مختلفی تحت عنوان ماژول ساخته شده است که با زاویه های مختلف در راستای یک محور اصلی بر روی هم سوار شده اند. شاید در ظاهر این شلف ها، به خصوص در بخش های بالاتر، در تعادل نباشند، اما در واقع این کتاب خانه ها در مجموع توانایی نگه داری کتاب هایی با وزن بیش از ۱۲۰ کیلوگرم را دارا هستند. کتاب ها نیز در شلف های مالاگانا، در زوایای خاصی از یکدیگر قرار می گیرند. این عدم تقارن در مجموع می تواند جلب توجه کرده و ساختاری عجیب اما زیبا و جذاب را به وجود آورد.

نصب و نگه داری از شلف های مالاگانا نیز بسیار راحت است. این مجموعه، به صورت شلف هایی با قطعات جدا از هم به فروش می رسد. شما می توانید در کمتر از یک ساعت و با توجه به دستور العمل آن، قطعات را به سادگی به یکدیگر وصل کرده و آن را در محل مورد نظر خود قرار دهید.

شلف های مالاگانا به طور قطع یکی از زیبا ترین طرح های مدرن برای کتابخانه ها هستند که در ظاهر جاذبه را به بازی گرفته اند. این شلف ها یکی از چندین ایده ی خلاق و جذابی هستند که می توانند نشاط، زیبایی و هیجان را به فضای اتاق، خانه و محل کار شما بیاورند؛ اتفاقی که قطعا بدون وجود شلف ها بسیار هزینه بر و شاید غیر ممکن بود.

مطالب مرتبط