شلف های خلاقانه برای لابی

شلف های خلاقانه برای لابی

     لابی اولین قسمتی است که وقتی شخصی پا به خانه ی شما می گذارد با آن رو به رو می شود. شما می توانید در همان ابتدای ورود تصور خوبی از منزل خود ارائه دهید. اما طراحی دکوراسیون لابی محدودیت هایی نیز دارد؛ از جمله کوچک بودن فضا. شلف های خلاقانه می توانند حتی در محیط های کوچک به کار گرفته شوند و در نتیجه مشکلی با فضای کم لابی ندارند.

شلفی که در لابی استفاده می شود باید شامل چوب لباسی، قفسه و فضایی برای قرار دادن وسایلی مثل چتر باشد و در عین حال فضای کمی اشغال کند.

شلف های خلاقانه برای لابی
شلف های خلاقانه برای لابی

شما به کمک شلف های خلاقانه و سایر وسایل تزئینی دکوراسیون می توانید فضایی کلاسیک در لابی ایجاد کنید. عکس های قدیمی خانواده ی خودتان یا قسمتی از کلکسیونی که جمع آوری کرده اید در کنار شلفی چوبی این کار را برای شما انجام می دهد.

شلف های خلاقانه برای لابی
شلف های خلاقانه برای لابی

اگر جزو افرادی هستید که به طبیعت علاقمندید به شلف بالا کمی بیشتر توجه کنید. به راحتی می توان شلفی ساده را به یک شلف خلاقانه و نو تبدیل کرد. با قرار گرفتن این نهال درون شلف، شلف ما آماده است تا در کنار گلدان ها، یا گل ها و برگ ها هارمونی زیبایی از طبیعت داشته باشد. علاوه بر آن با نصب چند قلاب به آن می توانید کلیدهایتان را آویزان کنید یا وسایلی مثل کلاه ها و دستکش ها را در شلف قرار دهید.

شلف های خلاقانه برای لابی
شلف های خلاقانه برای لابی

پایه ی شلف ها یکی از عواملی است که باعث خلاقیت و تنوع در آن ها می شود. یک شلف ساده می تواند به کمک پایه هایی که برایش طراحی می شود به یک شلف کاملاً نوین و متفاوت تبدیل شود. پایه های شلف ها در انواع مدل ها و رنگ ها طراحی شده اند و شما می توانید مطابق با بقیه ی دکوراسیون منزلتان آن ها را هماهنگ کنید. نوعی دیگر از طراحی شلف های خلاقانه هستند که اصلا پایه ای ندارد و به جای آن نقشی جالب روی دیوار طراحی می شود که شلف را تکمیل می کند. مثلا سایه ی گلادیاتوری روی دیوار است که قفسه روی شانه هایش قرار دارد!

شلف های خلاقانه برای لابی
شلف های خلاقانه برای لابی

شلف های خلاقانه لزوماً تکه چوب هایی که به شکل قفسه بریده شده اند و به دیوار نصب می شوند، نیستند! هر چیزی که فکرش را بکنید می تواند یک شلف باشد، به دیوار پیچ شود و شما روی آن وسایلی قرار دهید. مثلاً سبدهایی که به دیوار پیچ می شوند، تکه های ضخیم شیشه و حتی اسکیت هایی که در تصویر بالا می بینید!

طراحی دکوراسیون و تنوع بخشیدن به آن هزینه بر نیست و شما هم می توانید مطابق با سلیقه ی خودتان دکور منزلتان را عوض کنید. شلفیکس با افتخار با تولید انواع شلف ها در طرح ها، رنگ ها و مدل های مختلف شما را در این امر همراهی میکند.

مطالب مرتبط