شلف های دیواری اتاق کودک و نوزاد

شلف های دیواری اتاق کودک و نوزاد

طراحی دکوراسیون اتاق کودک و استفاده از متریال های خاص از دسته مسائل مهم در زیبایی منزل و همینطور روحیه فرزندتان است، بنابراین قطعاً وقتی صحبت از شلف های دیواری اتاق کودک و نوزاد می شود با یک چالش بزرگ روبرو هستیم، این چالش به دلیل پیچیده بودن روند طراحی فضای اتاق خواب کودکان پدیدار می شود.. شلفیکس ایده هایی ناب از جنس آرامش را به شما هدیه می دهد.

ایده های دکوری برای شلف های دیواری اتاق کودک

قطعاً داشتن تختخواب در اتاق خواب کودک شما بسیار مهم است اما کافی نیست! شما باید پس از انتخاب یک تختخواب زیبا به فکر سایر عناصر کلیدی باشید تا فضای اتاق استانداردتر پیش برود. وجود پاتختی در اتاق خواب های کوچک فضای زیادی اشغال می کند به این ترتیب استفاده از شلف های دیواری اتاق کودک و نوزاد بهترین جایگزین برای پا تختی خواهد بود. بر روی شلف های دیواری اتاق کودک و نوزاد فضاهای مناسبی برای قرار دادن جزییات مورد نظر تعبیه شده است.

شلف های دیواری اتاق کودک و نوزاد
شلف های دیواری اتاق کودک و نوزاد

انواع شلف های دیواری اتاق کودک

مدل های متنوعی در خصوص شلف های دیواری اتاق کودک و نوزاد دیده می شود که هر یک طبق شرایط اتاق فرزند شما قابل تغییر است. برای اتاق های ساده از شلف های دیواری و یا سقفی استفاده کنید به این ترتیب سادگی اتاق می شکند.

شلف های دیواری بالای تخت در مدل و طرح بندی های بسیار زیبا طراحی شده اند یکی از مدل های مشهور شلف های نردبانی هستند که کارایی فوق العاده آن سبب محبوبیت بیش از حدش شده است.

شلف های دیواری را می توانید بر روی درب ورودی نیز قرار دهید، مدل های تاشو با کاربردی آسان و مطمئن بهترین انتخاب محسوب می شوند.

در انتخاب شلف های دیواری ، فضا برای چیدمان اسباب بازی را جدی بگیرید، شلف هایی که برای این گزینه طراحی شده اند  امکان نصب بر روی هر بخش از دیوار اتاق را دارند. اگر فرزند شما به تازگی خواندن و نوشتن را یاد گرفته است به شما پیشنهاد می کنیم که از شلف های دیواری مخصوص کتاب استفاده کنید. یک قفسه کتاب بانمک قطعاً می تواند یک محرک قوی برای کتابخوانی باشد.

شلف های دیواری اتاق کودک و نوزاد
شلف های دیواری اتاق کودک و نوزاد

 تلفیق هنری نقاشی و شلف های دیواری اتاق کودک و نوزاد

وجود متریال های قوی هنری در طراحی شلف های دیواری سبب افزایش اعتماد به نفس در کودک شما می شود به عنوان مثال استفاده از رنگ های جذاب با نمای بیرونی متضاد سبب می شود که یک فضای منحصر به فرد به فرزند خود هدیه دهید.

پنل های کوچک و کاربردی به نوبه خود توانسته طیف وسیعی از طرح بندی های شلف های دیواری اتاق کودک و نوزاد را پوشش دهد.

قطعاً ایجاد یک فضای رنگین کمانی به کودک و نوزاد شما حس آرامش و تازگی خواهد بخشید!

شلف های دیواری اتاق کودک و نوزاد
شلف های دیواری اتاق کودک و نوزاد

مطالب مرتبط