شلف ها انتخاب مناسب برای پوشش دیوار

شلف ها انتخاب مناسب برای پوشش دیوار

آیا می دانید برای پوشش دهی دیوارهای نامناسب و همینطور لکه های تیره و نا زیبای دیوار دیگر نیاز به رنگ آمیزی مجدد و کاغذ دیواری نخواهید داشت؟ شلف ها انتخاب مناسب برای پوشش دیوار هستند و سبب می شود که شما بتوانید فضایی صمیمی در منزل خود ایجاد کنید.

شلف های دیواری با مدل های مختلف

شلفیکس طبق آخرین طرح بندی عرضه شده به بازار توانست بهترین شلف های دیواری با طراحی خاص و منحصربفرد را رقم بزند. شلف های دیواری در طرح و مدل های چوبی، شیشه ای، فلزی و ترکیبی تولید می شود که هر نوع با توجه به سلیقه مشتری و همینطور فضای موجود انتخاب خواهد شد. در این عکس یک نوع شلف دیواری چوبی به شما نمایش داده شده است. شلفیکس در طراحی این شلف ها از جدیدترین ایده های روز دنیا استفاده کرده است به طوری که با کمتری فضای اشغالی محفلی بسیار خاص و به یاد ماندنی فراهم سازد. جنس چوب استفاده شده در این نوع شلف ها بسیار با دوام است و از براق کننده های استاندارد برای زیباسازی سطح ظاهری آن استفاده شده است. ابعادی که برای مربع ها در نظر گرفته می شود می تواند تغییر کند و البته شکل هندسی این کار نیز می توان به صورت کنج دار و قوس دار باشد. شلف ها انتخاب مناسب برای پوشش دیوار های تیره رنگ و غیر استاندارد هستند.

شلف ها انتخاب مناسب برای پوشش دیوار
شلف ها انتخاب مناسب برای پوشش دیوار

شلف ها انتخاب مناسب برای پوشش دیوار آشپرخانه

آشپزخانه از مکان هایی است که دیوار و پوشش های سقف و همینطور زمین بیشتر در معرض تغییر رنگ و کیفیت هستند به این ترتیب شلف ها انتخاب مناسب برای پوشش دیوار محسوب می شود. شما می توانید از شلف های چوبی شلفیکس به صورت طبقه ای استفاده کنید. این شلفها در دو سری رنگ تیره و روشن طراحی شده است و بخش بیرونی آن دارای شیارهای نامنظم بوده که خود می تواند به زیبایی کار بیافزاید. این سری از شلف ها دارای پایه های جدا شو و این ایده طراحی از سوی شلفیکس سبب شده است که مشتریان از این مدل از شلف های دیواری استقبال کنند.

شلف هایی که برای پوشش دیوار استفاده می شود می تواند از جنس فلزی هم باشد و حتی جنس های ترکیبی فلزی و شیشه نیز بسیار شیک و خاص است. شلف ها انتخاب مناسب برای پوشش دیوار های زیر پله و همینطور فضای داخلی منزل است.

شلف ها انتخاب مناسب برای پوشش دیوار
شلف ها انتخاب مناسب برای پوشش دیوار

شلف های چند منظوره برای پوشش دیوار

طراحی منحصربفرد و شگفت انگیز این شلف ها هر سلیقه ای را راضی نگه می دارد. شلف های هندسی فانتزی از دسته طرح های خاص محسوب می شود به طوری هیچ جای دنیا این سری از طرح ها دیده نمی شود. شلف های چند منظوره همانطور که از اسمش پیداست می تواند در آشپزخانه، اتاق خواب و پذیرایی مورد استفاده قرار بگیرد و رنگ بندی های بکار رفته برای آن نیز با توجه به شرایط هر فضا متغیر است.

شلف ها انتخاب مناسب برای پوشش دیوار
شلف ها انتخاب مناسب برای پوشش دیوار

مطالب مرتبط