طراحی شلفی برای کنج دیوار

طراحی شلفی برای کنج دیوار

طراحی شلف

طراحی شلف برای نقاط مختلف منزل و استفاده بهینه از فضاهای بدون استفاده و خالی یکی از کاربردهای شلف محسوب می شود. معمولا نقاط کنج منازل از جمله فضاهایی هستند که بدلیل موقعیت خاص آن و قرار گرفتن در گوشه بدون استفاده و خالی رها می گردد. در دنیای دکوراسیون مدرن امروزه با طراحی های منحصر بفرد و خاص جهت کاربریهای مختلف سعی در استفاده بهینه از فضا می گردد. طراحی شلف برای کنج دیوار سالن پذیرائی، اتاق های مختلف، راه پله ها و نقاط دیگر منزل نمای بسیار زیبایی به محیط می بخشد. چنانچه می خواهید فضای رمانتیک تر و جذابی در اطراف خود به وجود بیاورید می توانید نصب و طراحی شلف برای کنج دیوارها را با نورپردازیهای رنگارنگ و جذاب همراه نمائید. پس از اجرای کار خواهید دید که چه منظره و فضای هنری و جالبی برای گوشه سالن و یا اتاق خود به وجود آوره اید. در نظر داشته باشید که افراد خاص از طرحها و کارهای تک و منحصر بفرد استفاده می کنند لذا چنانچه می خواهید خاص و تک بودن را تجربه نمائید می توانید آنرا در محیط پیرامون خود طراحی و اجرا نمائید.

طراحی شلفی برای کنج دیوار


کاربرد طراحی شلف برای کنج

کاربرد طراحی شلف برای کنج دیوارها یک انتخاب خاص هنری است. افراد هنرمندی که از اصول معماری داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی اطلاع دارند نقش و اهمیت این گونه طراحی ها در روح بخشیدن به فضای داخلی منزل و طراحی دکوراسیون داخلی مدرن و شیک واقف هستند. از شلفهای طراحی شده برای کنج دیوارها می توان با کاربری دکوراتیو و جهت زیبایی و ایجاد فضایی دلنشین استفاده نمود. پس از طراحی شلف می توان انواع لوازم و وسایل دکوراتیو را بر روی آن نمایش داد. همچنین در صورت نورپردازی با لامپ های رنگارنگ جلوه ای گیرا و با شکوه به این قسمت از منزل خود داده اید. طراحی شلف برای کنج دیوارها علاوه بر کاربرد دکوراتیو می تواند به عنوان میز کار، میز تحریر، میز آینه و شمعدان و سایر موارد از قبیل نیز بکار رود. این نوع کاربری شلف کنج در مواقعی که منزل کوچک بوده و فضای کافی جهت قرار دادن انواع میز و یا دکور در آن وجود ندارد بیشتر خود را نشان می دهد. با طراحی شلف برای کنج دیوار خواهید دید که می توانید یک میز کار ساده و راحت داشته و از فضای خالی این گوشه از منزل نهایت استفاده را داشته باشید. چنانچه به محیط اطراف خود نگاهی داشته باشید می توانید فضاهای خالی را مشاهده نموده که بدون استفاده مانده اند. در صورت طراحی شلفی برای کنج دیوار جهت نصب انواع شلف دکوراتیو، کشو و یا میز تحریر و نظیر آن قدم بزرگی در طراحی معماری داخلی مدرن و شیک بر داشته اید.

طراحی شلفی برای کنج دیوار


مزایای طراحی شلف برای کنج دیوار

از مزایای طراحی شلف برای کنج دیوار، اشغال فضای کم و از همه مهمتر استفاده بهینه از فضاهای بدون استفاده و خالی است. قراردادن انواع میز تحریر و کار، میز آینه و شمعدان، ویترین ها و کمدهای دکوراتیو جای زیادی را اشغال می نماید. از اینرو مناسب خانه ها و آپارتمانهای کوچک نبوده از طرفی حتی در آپارتمانهای کوچک فضاهای خالی زیادی را می توان یافت که به دلیل موقعیت آنها بدون استفاده هستند. کنج دیوارها یکی از این موارد بوده که در صورت طراحی شلف برای آنها می توان ضمن برخورداری از منظره بصری زیبای آن از کاربردهای مفید آن نیز برخوردار گردید. نورپردازیهای شلف کنج دیوار بسیار جذاب و جالب توجه بوده و احساس بی نظیری از آرامش و لذت بردن از منزلی مدرن و شیک را به شما هدیه می دهد. با طراحی شلف برای کنج دیوار منزل خود را همانند موزه ها و قصرهای طلایی تزئین نموده و از زندگی در آن لذت ببرید.

مطالب مرتبط