طرحی نو در شلف کتابخانه ای

طرحی نو در شلف کتابخانه ای

طرح های قدیمی برای داشتن یک کتابخانه در منزل خود را فراموش کنید، طرحی نو در شلف کتابخانه ای از سوی شلفیکس داشتن یک کتابخانه زیبا طبق سلیقه خودتان را فراهم می سازد.

طرحی نو در شلف کتابخانه ای به صورت ایستاده

اگر علاقمند به کتابخوانی باشید قطعاً به ذهنتان رسیده است که کتابخانه کوچک در منزل خود داشته باشید. وجود طرح های قدیمی برای طراحی کتابخانه دیگر زیبایی چندانی ندارد. از این رو طرحی نو در شلف کتابخانه ای از سوی تیم های حرفه ای شلفیکس پدید آمده است که قطعاً شگفت انگیز خواهد بود. چنین شلف هایی به طور دقیق از شکل خاصی پیروی نمی کند اما در مجموع شاهد یک متریال قدرتمند در اتاق خواب خود هستید که شما را به کتاب خوانی تشویق می کند. چنین شلف هایی در جنس های فلزی و چوبی طراحی می شود می توانید برای هر بخش آن از رنگ متفاوتی استفاده کنید. شلف های کتابخانه ای در این سبک به صورت ایستاده بر روی دیوار نصب می شود و همینطور که مشخص است فضای زیادی اشغال نمی کند. این سری از شلف ها بر خلاف فضای اشغال شده محدود برای مکان نمایید کتب بسیار بزرگ و جادار است و به شما کمک می کند تا دسته بندی مناسب تری داشته باشید.

استفاده از شلف های طرح سیلور بسیار زیبا و خاص بوده و یا سایر رنگ ها ترکیب بندی صحیحی بر قرار می کند.

طرحی نو در شلف کتابخانه ای
طرحی نو در شلف کتابخانه ای

طرحی نو در شلف کتابخانه ای به صورت برجسته

برجسته سازی در شلف های کتابخانه ای به محض تولید توانست رتبه دار شود. چنین شلف هایی اغلب به صورت افقی بر روی دیوار نصب می شود اما اگر از زاویه های مختلف به آن نگاه شود شاهد برجسته سازی خواهیم بود.

در نظر داشته باشید که چنین شلف هایی اغلب می تواند طبق سلیقه مشتری به صورت مورب نیز طراحی شود و وجود تک خط های کج راه برای چنین شلف هایی سبب خاص بودن آن می شود.

طرحی نو در شلف کتابخانه ای
طرحی نو در شلف کتابخانه ای

طرحی نو در شلف کتابخانه ای به صورت ترکیبی

استفاده از طرح های ترکیبی خود یک طرحی نو در شلف کتابخانه ای محسوب می شود. به عنوان مثال می توان از جنس چوب در کنار فلز استفاده کرد و چنین روندی سبب می شود که برای بیننده خطای دید ایجاد شده و فضای زیبایی از کتابخانه فراهم شود. این شلف ها وزن بسیار سبکی داشته و در عین حال مقاومت بسیار عالی دارد. در نظر داشته باشید که چنین شلف هایی عموماً طبق سلیقه مشتری دارای ابعاد متغیری هستند.