فیلم کارگاه تخته نرد

فیلم ساخت میز تخته نرد شلفیکس در کارگاه

کارگاه شلفیکس چند سالی هست که میز تخته نرد و شطرنج نفیسی را به بازار ارائه کرده است. در ساخت این محصول کوشش فراوان گردیده که با کیفیت بسیار بالا ساخته شود. میز تخته نرد شلفیکس ظرافت بی نظیری توسط هنرمندان چیره دست ایرانی ساخته میشود. در کارگاه تخته نرد شلفیکس با دقت به جزئیات این محصول رسیدگی میگردد.

در زیر فیلمی از طرز ساخت، پولیش و آماده سازی میز تخته نرد تهیه شده است که میتوانید ملاحظه کنید. در حال حاضر کارگاه تخته نرد سازی شلفیکس فقط همین محصول را در ۲ رنگ فندقی و سفید تولید میکند. طرح های دیگری هم در دستور کار هست که به زودی در چرخه تولید قرار خواهد گرفت.

 

 

برای سفارش این محصول کافیست با شماره تلفن های مندرج در فیلم و یا وبسایت شلفیکس تماس حاصل فرمایید و درب منزل دریافت نمایید.

در حال حاظر میز شطرنج و تخته نرد شلفیکس به تمام نقاط کشور ارسال میگردد و همینطور در چند سال گذشته تمهیداتی در نظر گرفته شده که این محصول به کشور های همسایه و اروپا هم ارسال میگردد.

میز تخته نرد شلفیکس از چوب طبیعی راش ساخته شده و شامل ۲ صندلی نفیس میباشد که میتوانید در رنگهای کرم، قهوه ای و یا سفید سفارش دهید. میز تخته نرد و شطرنج هم در حال حاظر در رنگهای سفید و فندوقی موجود میباشد.

 

 

 

 

مطالب مرتبط