میزهای جلو مبلی

میزهای جلو مبلی چند منظوره

میزهای جلو مبلی می توانند عملکردی ترکیبی و اصطلاحا چند منظوره داشته باشند تا علاوه بر زیبایی، کاربردی هم باشند. از آن جا که طراحان صنعتی و معماران در طراحی های خود به دنبال زیبایی و عملکرد به صورت هم زمان هستند، میزهای جلو مبلی خلاقانه زیادی می تواند طراحی و تولید شود که تواما چند کاربرد داشته باشد.

اما این سوال پیش می آید که منظور از میز جلو مبلی چند منظوره چیست؟ باید گفت میز جلو مبلی چند منظوره فقط محلی برای قراردادن ظروف پذیرایی و میزبانی از مهمانان احتمالی نیست و عملکردی فرای وظایف ابتدایی خود دارد.

اگر شما هم قصد خرید میز یا میز جلو مبلی دارید و علاقمندید از خلاقیت های موجود در میزهای جلو مبلی در فضای دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار خود بهره مند شوید، پیشنهاد می کنیم ادامه ی این مطلب را با دقت بخوانید و سپس میز مدنظر خود را انتخاب نمایید!

میزهای جلو مبلی
میزهای جلو مبلی

موارد استفاده از میزهای جلو مبلی

میزهای جلو مبلی می توانند محلی برای نگهداری روزنامه ها یا مجلات یا دفترچه تلفن و یادداشت باشند تا در زمان فراغتتان در منزل به آن ها دسترسی آسان داشته باشید.

همچنین از این میزها می توان در دفاتر اداری یا لابی انتظار مطب ها استفاده کرد و در مدت زمان انتظار مراجعین خدمات سرگرم کننده ای را در اختیار آن ها قرار داد تا گذشت زمان را کمتر احساس کنند. میزهای جلو مبلی که محفظه ای برای نگهداری وسایل دارند، ظاهری تمیز تر و زیباتر به محیط می بخشند و فضا را منظم تر نشان می دهند. بنابراین بی نظمی بصری در محیط ایجاد نمی کنند و در عین حال دسترسی آسان را فراهم می نمایند.

میزهای جلو مبلی
میزهای جلو مبلی

از سوی دیگر میزهای خلاقانه ی جلو مبلی می توانند با داشتن کشو و محفظه های مخفی محلی برای نگهداری سرویس های پذیرایی (مانند قاشق، چنگال، پیش دستی، فنجان و غیره) یا دستگاه های کنترل کننده ی تلویزیون و غیره باشند. این ویژگی در فضاهای کوچک بسیار کاربردی است و مقوله ی کمبود فضا در آپارتمان های امروزی را بهبود می بخشد.

اگر به فکر نظم بخشیدن به فضای خود هستید یا از شلوغی و بی نظمی دل خوشی ندارید، میز جلو مبلی چند عملکردی را انتخاب کنید تا به خورده ریزهایتان سر و سامان دهید و همیشه به آن ها دسترسی داشته باشید.

میزهای جلو مبلی
میزهای جلو مبلی

انواع میزهای جلو مبلی طراحی و ساخته شده توسط شلفیکس

بعضی از میزهای جلو مبلی دارای طبقات عمودی و افقی هستند و بعضی دیگر ساده و بدون هیچ محفظه ای طراحی می شوند. به طور کلی انتخاب میزهای جلو مبلی تابع نیاز مخاطب و سبک طراحی دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر است.

بنابراین شما می توانید میز جلو مبلی مدنظر خود را از مجموعه ی میزهای مینیمال و ساده ی شلفیکس انتخاب کنید یا سری به بخش میزهای جلو مبلی چند عملکردی بزنید. برای سفارش محصول مورد نظر خود می توانید با شماره های موجود در صفحه اصلی تماس حاصل نمایید یا از بخش ثبت سفارش، سفارش خود را ثبت نمایید. کارشناسان شلفیکس پاسخگوی سوالات شما هستند.

میزهای جلو مبلی
میزهای جلو مبلی

مطالب مرتبط