میزهای پروانه ای ; استفاده هنرمندانه از قطعات صنعتی در طراحی یک میز جلو مبلی یا عسلی

میزهای پروانه ای و استفاده از قطعات صنعتی و کاربرد آن ها در دکوراسیون داخلی منزل چگونه است؟ یکی از اصلی ترین راهکارهای که سبب می شود شما به یک دکوراسیون خاص و متفاوت دست پیدا کنید استفاده از میزهای با شکل و طرح بسیار متفاوت است. این سبک از میزها را می توانید به عنوان یک میز برای پذیرایی در یک اتاق بسیار لوکس مورد استفاده قرار دهید. یا اگر در یک شرکت مخصوص به کارهای هنری مشغول به فعالیت هستید این سبک از ایده پردازی بسیار برای شما کاربردی جلوه می کند. شما می توانید این تم طراحی و ایده پردازی را برای دکوراسیون های لاکچری خود نیز مورد استفاده قرار دهید؛ زیرا بدون تردید جفت آن را در هیچ چیدمانی مشاهده نخواهید کرد و همه را از این متفاوت بودن شگفت زده می کنید.

میز پروانه ای با ترکیب شیشه و چوب

میز پروانه ای با پایه ای کوتاه و بلند

میز های پروانه ای را می توانید بر اساس سلیقه و نیاز خود با هر سایز و اندازه ای که تمایل دارید سفارش دهید؛ زیرا این سبک از کارها را عموماً به صورت سفارش ویژه متخصصان دکوراسیون داخلی تنها برای شما تهیه می کنند. از همین رو شما می توانید اندازه شیشه تعبیه شده بر روی این میز و اندازه میله ای که پروانه در زیر آن نصب شده است را بر حسب سلیقه خود به صورت متغیر تغییر دهید. شما می توانید به منظور زیبا سازی بیشتر از سه سایز ناهماهنگ بهره بگیرید تا خاص ترین تصویر سازی از آن شما باشد. به عنوان مثال دو میز با پایه بلند را به عنوان میز عسلی و میز با پایه کوتاه تر را برای پذیرایی مدنظر قرار دهید. کافی است ایده پردازی های خود را با کارشناسان این فن در ارتباط بگذارید آن ها سفارش مد نظر شما را در کمترین زمان ممکن برای شما تهیه و تولید می کنند.

میز پروانه ای با اندازه های متغیر

استفاده هنرمندانه از پروانه های صنعتی در طراحی یک میز جلو مبلی

شما می توانید بر اساس تم رنگی که هارمونی رنگ آن در فضا نیز حاکم است این میز پروانه ای را مورد استفاده قرار دهید. اگر تم رنگ شما طلایی، مشکی یا نقره ای است این مهم به راحتی برای شما قابل انجام است. برای تصویر سازی لوکس تر به شما بهره گرفتن از هر سه تم رنگی را پیشنهاد می دهیم. رنگ های طبیعی که به چیدمان شما جلوه ای دیگر از زیبایی می بخشد. شما می توانید میزهای شیشه ای را با استفاده از لوازم دکوری در همین سبک دیزاین کنید تا ایده پردازی شما زیبا تر به نمایش گذاشته شود. طراحی پایه را می توانید به صورت سه پایه، دایره ای شکل و یا اشکال هندسی دیگر مد نظر قرار دهید. رنگ برنزی را نیز در لیست علاقه مندی های خود قرار دهید رنگی که این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

میزهای پروانه ای با تم رنگی لاکچری