میزهای چوبی مینیمال

میزهای چوبی مینیمال راهکاری مناسب برای دکوراسیون مدرن

میزهای چوبی مینیمال در دکوراسیون داخلی طرفداران زیادی دارند. این میزها با سبک مینیمال طراحی و ساخته می شوند و بدون هیچ گونه تزئینات اضافی به مشتریان ارائه می گردند. از این رو بعد از چندسال خسته کننده نمی شوند و نیازی به تغییر زود هنگام آن ها یا تعویضشان نیست. به طور کلی میزهای چوبی مینیمال معمولا از اشکال خالص هندسی همچون دایره، مربع و مستطیل ساخته می شوند و با این شیوه سادگی مبلمان حفظ می شود و چشم از دیدنشان خسته نمی شود.
لوازم و مبلمان مینیمال همچون میز چوبی مینیمال نه تنها به صورت تکی زیبا هستند بلکه در ترکیب با سایر وسایل مینیمال مجموعه یکپارچه و به هم پیوسته ای را ایجاد می کنند. این نوع مبلمان قابل استفاده در کلیه فضاها هستند. در طراحی میزهای چوبی مینیمال نکات بسیار ظریفی وجود دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

میزهای چوبی مینیمال
میزهای چوبی مینیمال

رنگ های متداول و محبوب در میزهای چوبی مینیمال

در طراحی و ساخت میزهایی چوبی مینیمال همه چیز ظریف است و اصطلاحا ظاهری شسته رفته دارد که همین موضوع باعث زیبایی آن می شود. از سوی دیگر مبلمان چوبی مینیمال معمولا با رنگ های خنثی و ساده همچون سفید، طوسی، مشکی و رنگ های طبیعی چوب، خاک و غیره دیده می شوند. بعضا دیده می شود که در طراحی و ساخت میزهای چوبی مینیمال بخش کمی از آن با رنگ های شادتر همچون زرد، قرمز یا آبی رنگ می شود که البته مقدار آن باید خیلی کم باشد. این کار بیشتر به دلیل هماهنگی میز با تم رنگی دکوراسیون مدرن منزل یا محل کار مشتری صورت می گیرد.
این نوع میزها در تعداد کمی و به صورت سفارشی ساخته می شوند. بنابراین امکان ندارد مشابه میزی که برای شما ساخته شده است را در جای دیگری ببینید. به همین دلیل یکی از علت های محبوب بودن مبلمان چوبی مینیمال همین موضوع است.

میزهای چوبی مینیمال
میزهای چوبی مینیمال

موارد استفاده از میزهای چوبی مینیمال

شما می توانید با استفاده از میزهای چوبی مینیمال ساخته شده توسط مجموعه ما خالق یک فضای مینیمالیستی خیره کننده با رنگ های شگفت انگیز باشید. به طور مثال می توانید از میزهایی چوبی مینیمال با رنگ بندی مشکی و رنگ قهوه ای چوب طبیعی با پرده یاسی یا کوسن های قرمز استفاده کنید.
همچنین می توانید یک آشپزخانه سفید مینیمال بسازید که در آن با کابینت های براق سفید با یک میز چوبی مینیمال عناصر محیط را تشکیل داده اند.
از سوی دیگر اضافه کردن مقدار خیلی کمی رنگ به میزهای چوبی مینیمال میتواند یکنواختی فضای فعلی منزل شما را از بین ببرد. اگر خواهان تغییری شگفت انگیز در محیط منزل یا محل کارتان هستید، می توانید از میزهایی چوبی مینیمال مجموعه ی ما که مطابق با سلیقه و کلیات محیط شما ساخته می شود استفاده کنید.

میزهای چوبی مینیمال
میزهای چوبی مینیمال

به یاد داشته باشید گاهی ایجاد یک نقطه ی عطف در دکوراسیون داخلی محیط شما با میزهای چوبی مینیمال یا مبلمانی با رنگ متضاد و جذاب بسیار موثر است.
شما می توانید برای سفارش میزهایی چوبی مینیمال در طرح ها و رنگ های مختلف، از طریق سایت ما ثبت سفارش انجام دهید.

مطالب مرتبط