میز با برشی از چوب طبیعی برای محیط کار شما

میز با برشی از چوب طبیعی برای محیط کار شما سبب می شود متفاوت تر از سایر رقبا به کسب و کار بپردازید. شاید با خود بگوید چه چیزی این تفاوت را حاصل می کند. همیشه متفاوت بودن یکی از نشان های بارز رسیدن به موفقیت است. این که شما متفاوت تر از همیشه به دکوراسیون کردن فضای داخلی محیط کار خود می پردازید نشان از احترام شما برای ارباب رجوع و مشتری های ویژه شما دارد. در نگاه اول به محیط پیرامون شما افراد به نگرش متفاوت شما پی می برند. سپس بر اساس این بازخورد به تصمیمات بزرگ در راستای همکاری با شما می پردازند. دیگر زمان آن رسیده است که قدری متفاوت تر از گذشته به فضای داخلی محیط کار خود بپردازید. با ما همراه باشید تا مدرن ترین میزهای اداری را به شما معرفی کنیم.

میز با برشی از چوب و صندلی های مخملی

 یکی از تأثیر گذارترین ایده پردازی ها در حال حاضر طراحی با چوب طبیعی است. شما به راحتی با استفاده از میزهای برش خورده با چوب طبیعی می توانید به یک دکوراسیون خاص و زیبا دست پیدا کنید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید رنگ چوب یکی از دلایل اصلی ایده پردازی مدرن به شمار می آید. شما با استفاده از صندلی های مخملی مشکی با پایه های چوبی و میز چوبی با پایه آهنی مشکی می توانید یک تناسب بسیار خاص را به دست آورید. با استفاده از پارکت های چوبی در فضای کار خود می توانید این ایده پردازی را متفاوت تر دنبال کنید.

میز با برشی از چوب با صندلی های چوبی

میز با برشی از چوب اگر انتخاب شما است می توانید صندلی های چوبی را مد نظر قرار دهید. با استفاده از میز و صندلی چوبی در محیط کار خود یک فضای صد در صد مدرن را به دست خواهید آورد. اگر به یک دکوراسیون ساده و در عین حال مدرن نیازمند هستید به شما ست میز و صندلی چوبی را پیشنهاد می دهیم. این کار علاوه بر سادگی زیبایی چشم نوازی را از آن شما می کند. برشی از چوب طبیعی بر روی میز به جای شیشه یا آهن خود یک ایده پردازی خاص به شمار می آید. در ادامه این چیدمان صندلی های چوبی مهر تائید نهایی را برای زیبا تر شدن ایده شما به ثبت می رساند.

میز با برشی از چوب با صندلی های فلزی

ترکیب دو عنصر آهن و چوب و در کنار یکدیگر خود یک ایده پردازی دیگر برای فضای کار شما به شمار می آید. بدون تردید برشی از چوب برای میز کار شما خود یک ایده منحصر به فرد به شمار می آید. حال با استفاده از صندلی های مخملی، چوبی یا فلزی به راحتی می توان این طراحی را شکل دیگری داد. شما بر حسب سلیقه و نیاز خود می توانید میزهای برش خورده با چوب را با هر عنصر دیگری ترکیب کنید و یک ایده پردازی خاص را دنبال کنید. این سبک طراحی نیاز به هیچ گونه دکوری خاص ندارد، زیرا چوب برش خورده خود یکی از پارامترهای اصلی این دکوراسیون به شمار می آید. شما با یک دکوراسیون ساده منحصر به فرد بودن این طرح را بیشتر به نمایش می گذارید.

میز با برشی از چوب و ترکیب رنگ ها

چوب طبیعی به قدری زیبا و منحصر به فرد است که با هر تم رنگی به خوبی ست می شود. به عنوان مثال اگر تمایل دارید یک دکوراسیون شاد داشته باشید به شما تم سفید را پیشنهاد می دهیم. استفاده از چوب های برش خورده رنگ تیره به عنوان میز اصلی در کنار صندلی های سفید رنگ این ایده پردازی را برای شما به تصویر می کشاند. شما برای سمینارها و جلسه های مهم خود می توانید از گل های طبیعی برای دیزاین کردن این میز منحصر به فرد بهره بگیرید. کافی است با استفاده از میزهای چوبی به دکوراسیون کردن فضای داخلی محیط کار خود بپردازید تا مشتریان خود را شگفت زده کنید.

میز با برشی از چوب با صندلی های چرمی

یکی از مهم ترین خصوصیت های میز های چوبی ترکیب آن با سایر عناصر است. به عنوان مثال شما به راحتی می توانید با استفاده از صندلی های که جنس آن جرمی هستند به دکوراسیون فضای اطراف آن بپردازید. آباژورهای سقفی می توانند به نور پردازی بهتر این فضا به شما کمک کنند. بدون تردید میزهای که عطر و بوی جنگل را به فضای کار شما می آورند به منحصر به فرد تر شدن فضای کار شما بسیار کمک می کند. رنگ و بوی چوب طبیعی خود یکی از مزایای خاص بودن این دیزاین به شمار می آید. ترکیب دو رنگ قهوه ای با دو جنس متفاوت خود یک ایده منحصر به فرد به محسوب می شود.

میز با برشی از چوب و تم رنگی متفاوت

یکی از مهم ترین ویژگی های دکوراسیون با چوب طبیعی این است که با هر تم رنگی ترکیب می شود. دکور کردن فضای کار شما با استفاده از میزهای چوبی این امکان را به شما می دهد که از هر تم رنگی که به آن علاقه مند هستید بهره بگیرید. این تم رنگی می تواند همانند تصویر ارائه شده رنگ طوسی باشد که یک رنگ رسمی و شیک برای محیط کار محسوب می شود. از آنجایی که رنگ طوسی در رده رنگ های خنثی است شما با هر تم رنگی دیگری که تمایل داشته باشید می توانید فضا را دکور کنید. البته خالی از لطف نیست که بدانید یکی از خصوصیت های بارز چوب طبیعی هم خوانی آن با هر تم رنگی است.

 میز با برشی از چوب برای دکوراسیون لوکس

در ادامه می توانید به تماشای میز کارهای لوکس بپردازید که با برشی از چوب طبیعی تهیه شده است. به هارمونی رنگ حاکم در این دکوراسیون‌ها با دقت توجه کنید. می خواهیم به این مهم برسیم که میزهای چوبی با هر تناژ رنگی که شما به آن علاقه مند هستید ترکیب می شوند. رنگ مشکی، طوسی، سفید یا هر تم رنگی دیگری که مد نظر شما باشد در این ایده پردازی ها به تصویر کشیده شده است. امید است به زیبا ترین ایده پردازی برای دکوراسیون مدرن محیط کار خود با تصاویر ارائه شده دست پیدا کنید.