میز با طرح بتن و ایده پردازی لاکچری

میز با طرح بتن یکی از وسایلی است که این روزها در دکوراسیون های کشورهای اروپایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل این امر چیزی نیست مگر ایده پردازی های لاکچری که بسیار مرسوم شده است. برای رسیدن به دکوراسیون های بسیار لوکس گاهی نیاز به صرف هزینه های گزاف نیست. همین که شما با استفاده از یک وسیله دکوری متفاوت دست به ایده پردازی بزنید کافی است. کافی است از یک میز لاکچری لوکس که با متریال بتن و چوب یا بتن و شیشه تهیه شده است به دیزاین بپردازید. بدون تردید همگان در نگاه اول مات و مبهوت چیدمان شما می مانند. این سبک از کارها را با بتن سبک و با متریال هایی که حال و هوای بتنی داشته باشد ساخته می شود.

میزی دکوری با طرح بتن

 خلاقیت در ایده پردازی با میز طرح بتن

استفاده از متریال های بسیار متفاوت برای ساخت وسایل دکوری، خود یک خلاقیت به شمار می آید. متخصصین دکوراسیون داخلی با استفاده از قالب های مجزا و مخصوص در همین راستا پیش قدم شده اند. اهالی فن در این زمینه با استفاده از مصالح ساختمانی خاص دست به ایده پردازی زده اند. این امر سبب می شود شما با تم های بسیار مدرن به سبک اروپایی  به طراحی و دیزاین داخلی منزل خود بپردازید. میز با طرح بتن که با استفاده از چوب و قالب های مخصوص طراحی شده است اولین قدم برای متفاوت تر دیده شدن شما به شمار می آید.

میز با طرح بتن با ترکیب چوب

میز با طرح بتن به سبک میز عسلی

کافی است برای انتخاب های متفاوت دست به کار شوید تا خلاقیت شما زبان زد همگان شود. این که مدام از میزهای چوبی یا میزهای فلزی بهره می گیرد سبب می شود شما از دکوراسیون های مدرن اروپایی عقب بمانید. به همین خاطر نیاز است برای زندگی لاکچری ایده پردازی های فوق العاده خاص داشته باشیم. این سبک تصویرسازی همان طور که در تصویر مشاهده می شود با استفاده از مصالحی شبیه به بتن و شیشه  ساخته شده  است. با این متریال خاص ترین دکوری برای اتاق های لوکس شما تهیه دیده شده است.

میز با طرح بتن با متریال شیشه