میز عسلی با چوب های طبیعی

 میز عسلی را می توان به عنوان یکی از گزینه های انتخابی برای دکوراسیون داخلی مد نظر قرار داد. حال اگر این انتخاب قدری متفاوت تر از همیشه صورت بگیرد شما به یک دکوراسیون شیک تر دست پیدا خواهید کرد. نیازی نیست از وسایل لوکس و گران قیمت برای زیبا تر جلو دادن فضای داخلی منزل خود استفاده کنید. کافی است برای این منظور از چوب های طبیعی بهره بگیرید. شما با برشی از چوب طبیعی که با نگاه هنرمندانه ای برش خورده و دیزاین شده است می توانید محیط منزل خود را دیزاین کنید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با میزهای عسلی لوکس و مدرن بیشتر آشنا کنیم.

میزی مدرن با برشی از چوب طبیعی

 میز عسلی با برشی از چوب طبیعی

میز عسلی چوبی بهترین انتخاب برای دیزاین منزل شما به شمار می آید. شاید برایتان جالب باشد که بخشی از منزل خود را با میزهای عسلی چوبی دیزاین کنید. برای این منظور می توانید از دو میز عسلی با شکل و اندازه متفاوت بهره بگیرید. بر خلاف همیشه که این سری از میزها را برای پذیرایی مورد استفاده قرار می دادید این بار برای شما پیشنهاد جذاب تری داریم. شما می توانید از این میزهای چوبی به عنوان یک دکوری در گوشه ای از منزل استفاده کنید. سپس با استفاده از چند شمع یا چند گلدان گل طبیعی کار دیزاین آن ها را به انجام برسانید. این تضاد رنگی که بین چوب، شمع و گل به وجود می آید خود به جلوه دادن بیشتر دکوراسیون شما کمک می کند.

میزهای دکوری چوبی

میز عسلی برای دیزاین اتاق نشیمن

 میز عسلی  می تواند متفاوت ترین  ایده پردازی را برای اتاق نشیمن شما به وجود آورد. شما با استفاده از یک میز عسلی سه پایه که ترکیبی از چوب و آهن است می توانید اتاق نشیمن خود را دکور کنید. این امر را می شود برای وسط اتاق یا گوشه ای از فضا دنبال کرد. برش های از چوب طبیعی که با استفاده از روغن ها و رنگ های مخصوص رنگ آمیزی و جلاء داده شده است کار این بخش را به عهده می گیرند. بهترین گزینه انتخابی برای دیزاین این سری از میز های جنگلی گلدان های طبیعی هستند.

میز عسلی چوبی

میز عسلی با برشی از چوب برای صندلی های تکی

دکوراسیون کردن بخشی از منزل شما با استفاده از صندلی های تکی خود یک ایده پردازی مدرن به شمار می آید. این سری از صندلی ها در تم های رنگی مختلف و سبک های متنوع در بازار عرضه می شود. حال برای دیزاین کردن فضای مرتبط با این سری از صندلی ها همیشه نیاز به یک میز متفاوت و لوکس است. برای آسودگی خیال بیشتر به شما پیشنهاد می کنیم از میزهای عسلی که با چوب طبیعی تهیه شده است استفاده کنید. این سری از میزها با هر سبک و سیاق و هر تمی که شما مدنظر داشته باشید به راحتی ست می شوند. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید از این سبک میزها می توانید به صورت سه پایه و چهار پایه تهیه کنید و در فضای داخلی مورد استفاده قرار دهید. این امر به سلیقه شما بستگی دارد. همچنین اندازه رویه میز را بسته به نیازتان می توانید بزرگ یا کوچک سفارش دهید.

صندلی های مدرن با میزهای لوکس

میز عسلی نوستالژی

میز عسلی با ترکیبی از چوب طبیعی یکی از  دکوراسیون هان  نوستالژی به شمار می آید. شما با استفاده از میزهای عسلی که سایز بسیار مناسبی دارند می توانید به دیزاین بخشی از منزل خود به شکل بسیار چشم گیری بپردازید. اگر می خواهید از لوازم دکوری نوستالژی برای دیزاین محیط استفاده کنید پیشنهاد ما به شما این سبک از میزهای چوبی است. میز های چوبی که با پایه های فلزی به سبک مدرن دیزاین شده است بهترین انتخاب برای چیدمان های خاطره انگیز شما به شمار می آید. شما می توانید عکس های یادگاری قدیمی خود را یا وسایل یادگاری که از گذشته در منزل نگهداری کرده اید را با استفاده از این میزهای شیک در معرض دید قرار دهید.

میزهای نوستالژی

میز عسلی برای دیزاین اتاق خواب

میز عسلی برای اتاق خواب همیشه یک از وسایل بسیار کاربردی محسوب می شود. شما برای دکور کردن اتاق خواب خود می توانید از چوب های برش خورده به سبکی بسیار متفاوت بهره بگیرید. این سبک از چوب ها بسیار خاص و زیبا با کمترین المان های دکوری به فضای داخلی منزل شما جلوه می دهند. برش های از چوب های طبیعی با پایه های فلزی یا پایه های رنگی فانتزی می توانند انتخاب بسیار خوبی برای دکوراسیون منزل شما باشند. تفاوتی نمی کند که فضای منزل شما به چه سبکی دکور شده است زیرا این سری از میزها برای هر تم رنگی و هر سبک دکوراسیونی به سادگی مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از سنگ های دکوری، آباژورهای رومیزی و گلدان های طبیعی می توانید فضای اطراف این میزها را به راحتی دکور کنید.

میزی با برشی از چوب طبیعی

میز عسلی و دکوراسیون حیاط خلوت

اگر می خواهید حیاط خلوت خود را به سبکی کاملاً متفاوت با لوازم دکوری خاص دیزاین کنید پیشنهاد ما به شما میزهای چوبی طبیعی است. این سبک از میزها را بدون تردید در هیچ دکوراسیونی تا کنون مشاهده نکرده اید. پس اگر می خواهید متفاوت تر از دوستان و آشنایان خود به دکور کردن منزل خود بپردازید دست به کار شوید و سفارش خود را به ثبت برسانید. میزهای چوبی که با برشی از چوب طبیعی تهیه شده باشد بدون شک بهترین گزینه انتخابی برای حیاط خلوت شما خواهد بود. می توانید از میزهای پایه دار یا از شیشه برای دیزاین این سری از چوب ها بهره بگیرید.

حیاط خلوت مدرن با میزهای چوبی

میز عسلی و چیدمانی مدرن

 میز عسلی سه تایی می توانید یک دکوراسیون خاص را  برای شما به تصویر بکشد. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید این سبک از میزها با استفاده از پایه های آهنی و برش های چوب طبیعی به شکل بسیار هنرمندانه ای طراحی شده اند. سه پایه با اندازه های متفاوت مجزا از یک دیگر که برای پذیرایی از مهمان های شما به سبکی کاملاً متفاوت تهیه دیده شده اند. شما با استفاده از این میزها با یک تیر دو نشان می زنید؛ یعنی هم می توانید یک میز عسلی ساده و سبک برای پذیرایی از مهمان خود داشته باشید. هم اینکه یک میز دکوری شیک و لوکس در کنار مبلمان خود مورد استفاده قرار دهید. امید است راهنمایی های ارائه شده شما را برای رسیدن به یک دکوراسیون شیک و لوکس یاری کرده باشد.

میز عسلی مدرن