میز و صندلی چوبی برای اتاق نشیمنی خاص

میز و صندلی چوبی و دکوراسیونی متفاوت در انتظار شما است. دیگر زمان آن رسیده است که قدری متفاوت تر از گذشته به دکوراسیون داخلی منزل خود توجه داشته باشیم. با استفاده از وسایل مدرن و لاکچری می توانید به محیط منزل خود رنگ بوی دیگر بدهید. چوب های طبیعی که از دل جنگل به خانه های شما مهمان می شوند می توانند بهترین انتخاب برای دیزاین متفاوت شما به شمار آیند. این روزها افراد بسیار به دکوراسیون کردن منزل خود به سبک سنتی تمایل نشان می دهند. از همین رو نیاز است از وسایلی متناسب با این سبک دکوراسیون در دنیای مدرن امروز بهره گرفته شود. چوب یکی از عناصر اصلی برای این سبک ایده پردازی به شمار می آید. استفاده از کانترهای چوبی برای آشپزخانه های لوکس، میزهای پذیرایی چوبی برای نشست های دوستانه، روشویی های چوبی برای سرویس بهداشتی های متفاوت و بسیاری ایده پردازی های دیگر که با استفاده از چوب های طبیعی ممکن می شود. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با طراحی به سبک کلاسیک با استفاده از میز های پذیرایی خاص بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا در یک شب نشینی دوستانه مهمان های خود را شگفت زده کنید.

اتاق نشیمنی به سبک دکوراسیون های اروپایی

میز چوبی لاکچری

هر چیزی که سبب متفاوت تر دیده شدن شما در دنیای مدرن امروز می شود را برای خود و خانواده تان به خانه دعوت کنید. میزهای چوبی لاکچری یکی از این گزینه های انتخابی منحصر به فرد به شمار می آیند. شما با استفاده از میزهای چوبی، صندلی های پاف مانند یک سره و صندلی های تکی که شبیه به مبل های راحتی دیزاین شده اند می توانید اتاق نشیمن منزل خود را دیزاین کنید. با استفاده از تم های رنگی متنوع می توانید به ایده پردازی متناسب با فضای داخلی منزل خود بپردازید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید کوسن صندلی پایه کوتاه این میز لوکس با تم آبی فیروزه ای طراحی شده است. این ایده پردازی را در انتهای سالن نیز با دو مبل تکی مشاهده می کنید. می خواهیم به این نکته اشاره داشته باشیم که استفاده از لوازم چوبی دست شما را برای طراحی با تم ها رنگی مختلف باز گذاشته است. شما بر حسب علاقه خود می توانید با هر تم رنگی که به آن علاقه مند هستید اتاق نشیمن خود را دیزاین کنید.

ایده پردازی به سبک طراحی های دکوراسیون ترکیه

تم چوبی به سبک کلاسیک

یکی از زیبا ترین دکوراسیون های که بدون بهره گرفتن از هیچ تم رنگی سرشار از زیبایی است ایده پردازی با چوب است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید این میز و صندلی چوبی بدون هیچ تم رنگی بسیار زیبا و خاص جلوه کرده است. شما می توانید بخشی از فضای منزل خود را برای نشست های دوستانتان با این سبک دیزاین کنید. برای زیبا تر جلوه دادن می توانید از فرش های لاکی سنتی و لوازم دکوری قدیمی مثل چراغ های قدیمی، ظروف مسی و لوازمی از این دست چیدمان کنید. سادگی در این طراحی یکی از مهم ترین پارامترهای است که نظر مشکل پسندان را به خود جلب کرده است. این میز و صندلی چوبی برای تمام فضاها با هر تم رنگی مناسب است و به سادگی با محیط خانه شما هماهنگی لازم را به دست می آورد.

دکوراسیونی به سبک چیدمان کشور چین با چوب های طبیعی

ایده پردازی جنگلی

اگر می خواهید متفاوت تر از همیشه به ایده پردازی بپردازید می توانید از تم چوبی برای تمام فضا بهره بگیرید. برای این منظور می توانید سقف، دیوار و کف پوش را با تم چوب دکور کنید. در ادامه به شما بهره گرفتن از وسایل چوبی مثل میز، صندلی، درآور و لوازم دکوری را پیشنهاد می دهیم. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید در این ایده پردازی سقف به سبک سنتی، اما به شکلی کاملاً مدرن با چوب های طبیعی پوشش داده شده است. همچنین از کف پوش چوبی برای این فضا بهره گرفته شده است. این امر سبب می شود دکوراسیون چوبی شما بسیار متفاوت تر از سایر دکوراسیون ها نمود پیدا کند. آباژورهای سقفی، گلدان های مدرن سفید رنگ و گل آرایی به سبک متفاوت خود ایده پردازی منحصر به فردی برای این تم به شمار می آید.

دکوراسیونی به سبک کلاسیک با چوب های طبیعی

خلوتی دو نفره به سبکی متفاوت

شما به سادگی می توانید برای جشن ها و مراسم دو نفره خود بخشی از منزل را دیزاین کنید. برای اینکه عکس های یادگاری خاص و متفاوتی را به نسبت گذشته در آلبوم خاطرات خود داشته باشید به شما ایده پردازی به سبک جدید را پیشنهاد می کنیم. با استفاده از یک میز چوبی و دو مبل تکی می توانید یک دکوراسیون متفاوت را طراحی کنید. اگر تمایل داشته باشید با همان تم رنگی که مبلمان خود را انتخاب کرده اید می توانید صندلی های پایه کوتاه چوبی را نیز دیزاین کنید. البته رنگ چوب خود می تواند یک فکر خلاقانه جدید برای خلق عکس های خاطر انگیز جشن ها شما به شمار آید. بخشی از اتاق نشیمن که مشرف به فضای بیرون است را همانند تصویر زیر ایده پردازی کنید. این امر با استفاده از یک میز و صندلی چوبی خاص، آباژور ریسه ای سقفی، ظروف دکوری مسی، گل های طبیعی، شال مبل های پشمی و سایر لوازم دکوری برای شما ممکن می شود.

ایده پردازی مدرن برای نشیمنی شیک

تم رنگ روشن با چوب های شکلاتی

برای رسیدن به یک دکوراسیون شاد باید از رنگ های که تم آن ها روشن است استفاده شود. یکی از مهمترین پارامترهای که طراحی با چوب از آن شما می کند انتخاب رنگی متناسب با سلیقه شما است. رنگ قهوه ای تیره و قهوه ای روشن با تناژ رنگی حد وسط بین این دو رنگ سه انتخابی است که از آن شما است. اگر به دکوراسیون لوکس با تم تیره نیازمند هستید به شما توصیه می کنیم از چوب قهوه ای تیره استفاده کنید و اگر همانند ایده پردازی ارائه شده رنگ روشن مد نظر شما است چوب شکلاتی رنگ را مد نظر قرار دهید. برای زیبا تر جلوه دادن دکوراسیون داخلی منزل خود می توانید از روکش های کرمی رنگ نیز برای مبلمان و کوسن های صندلی های خود بهره بگیرید. این امر به سلیقه شما در زمان دکوراسیون کردن بستگی دارد. برای رسیدن به این سبک طراحی و دکوراسیون به راحتی می توانید از متخصصانی که در این راستا فعالیت دارند مشاوره بگیرید و متفاوت ترین دکوراسیون را از آن خود کنید.

خاص ترین دیزاین ها با چوب های طبیعی

در ادامه می توانید نمونه های دیگری از میز و صندلی های چوبی را مشاهده کنید و بر حسب علاقه خود دست به متفاوت ترین انتخاب بزنید.

 

برشی از چوب برای میز و صندلی متفاوت
رنگ آمیزی خاص با چوب های جنگلی
دیزاینی متفاوت در دنیای مدرن