میز پذیرایی چوبی با پایه های منحنی و دکوراتیو فلزی ( میز جلو مبلی )

میز پذیرایی یکی از وسایلی است که در زمان چیدمان منزل در کنار مبلمان از آن‌ها بهره گرفته می شود. حال اگر این میز را با دقت نظر بیشتری انتخاب کنید تأثیر آن را نیز در دکوراسیون داخلی منزل خود مشاهده می کنید. استفاده از یک وسیله متفاوت در زمان چیدمان سبب می شود فضای شما خاص تر از همیشه به چشم آید. برای این امر نیاز است از یک چیدمان سفارشی بهره بگیرید تا تفاوت در فضا بیشتر از همیشه مشهود باشد. این کار را می توانید با استفاده از تجربیات متخصصان داخلی که در این راستا پیش قدم هستند به انجام برسانید. آن ها به شما این امکان را می دهند که با استفاده از وسایل دکوری متفاوت به یک ایده پردازی خاص دست پیدا کنید. زیرا وسایل ساخته شده به صورت سفارشی تنها به دست متخصصین داخلی خبره و برای شما ساخته و تولید می شوند. به عنوان مثال میز پذیرایی ساخته شده یکی از این مدل کارها است که در ادامه به جزئیات بیشتر  آن پرداخته می شود.

میز پذیرایی چوبی با پایه های آهنی
میز پذیرایی چوبی با پایه های آهنی

 میز پذیرایی با پایه های آهنی

میز پذیرایی ( جلو مبلی ) که در بازار یافت می شود عموماً همگی اشکال یکسان و هم اندازه ای دارند. بیشتر میزهای پذیرایی به شکل مربعی شکل تهیه و تولید می شوند. اما میز تهیه شده  از لحاظ ساختاری بسیار متفاوت تر از میزهای روتینی است که در بازار به فروش می رسد. در ابتدا به شکل این میز توجه کنید که با یک دایره چوبی طراحی شده است. سپس با استفاده از آهن که متریال اصلی ساخت پایه ها است مجدد با طرح و نقش متفاوت تری ایده پردازی شده است. برخی از این میزها را می توانید به صورت دو طبقه با چوب و آهن سفارش دهید و برخی دیگر را تنها همانند تصویر سازی ارائه شده مورد استفاده قرار دهید. این امر به سلیقه و نیاز شما در فضا سازی مرتبط می شود.

میز پذیرایی چوبی با پایه های منحنی فلزی
میز پذیرایی چوبی با پایه های منحنی فلزی

میز پذیرایی چوبی با ارتفاع متفاوت

میز پذیرایی چوبی و دکوراتیو تولید شده را می توانید با اندازه های متفاوت برای چیدمان داخلی منزل خود مورد استفاده قرار دهید. به عنوان مثال همانند ایده پردازی ارائه شده از دو طبقه چوب و از پایه آهنی کوتاه تر بهره بگیرید. این سری از میزها به دلیل اینکه ارتفاع کوتاه تری به نسبت میزهای پذیرایی دارند به عنوان میز عسلی نیز در ایده پردازی شما می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. شما می توانید اندازه دایره روی میز را کوچک و بزرگ سفارش دهید تا تفاوت در طراحی نیز خود یک ایده دیگر برای چیدمان منزل شما به شمار آید. این سری از میزها علاوه بر اینکه به شما یک چیدمان مدرن را هدیه می دهد به دلیل استفاده از چوب در سبک های کلاسیک نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برای دکور کردن اتاق نشیمن، اتاق خواب، اتاق پذیرایی یا حتی محیط کار می توانید از این سری از کارهای جدید سفارش بدهید. امید است ایده پردازی ارائه شده در زندگی مدرن شما نقش کوچکی را ایفا کرده باشد.

میز پذیرایی چوبی
میز پذیرایی چوبی