میز چوبی دکوراتیو

میز چوبی دکوری را می توانید با هر سبک و سیاقی که تمایل دارید تهیه کنید. می توانید از یک میز ساده با پایه های خاص استفاده کنید و کار دیزاین را به متفاوت ترین حالت ممکن به انجام برسانید. البته این موضوع را نباید فراموش کرد که این سبک میزها برای دکوراسیون های خاص مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال در سبک های مدرن، کلاسیک و یا سنتی می توان از این میز به عنوان یکی دکوری لوکس بهره گرفت.

میز چوبی برای دکوراسیون مدرن

 میز چوبی با پایه های آهنی

میز چوبی ساده با برشی مربعی شکل از آهن ایده پردازی است که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید. ترکیب چوب و آهن خود یک ایده پردازی مدرن به شمار می آید. شما می توانید این میزهای دکوری را در گوشه ای از اتاق قرار دهید و با استفاده از شمعدان های نوستالژی کار دکوراسیون آن را به انجام برسانید. همچنین می توانید از این سبک میزها به عنوان یک میز پذیرایی استفاده کنید. میزهای چوبی را می توانید با ترکیب آهن یا شیشه مورد استفاده قرار دهید. به عنوان مثال در این ایده پردازی میز با پایه های چوبی آماده شده است که خود سبب خاص تر شدن این میز شده است.

میز چوبی با پایه های آهنی

 میز چوبی با پایه های چوبی

میز چوبی با پایه های چوبی ایده پردازی است برای کسانی که به دکوراسیون کلاسیک علاقه مند هستند. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید این میز با دو پایه چوبی دیزاین شده است. پایه های که به شکل مربعی و مثلثی طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است. می توانید از رویه شیشه ای مثل ایده طراحی شده بهره بگیرید و یک میز ترکیبی داشته باشید. میزی چوبی با شیشه ای دودی که تصویر سازی بهتری را به شما ارائه می دهد. این سبک میزها برای چیدمان وسایل دکوری یا وسایل پذیرایی شما می تواند بهترین ایده باشد.

میز چوبی و ایده پردازی کلاسیک