نقش شلف در دکوراسیون لابی

نقش شلف در دکوراسیون لابی

آیا می دانید منزل شما با هزینه ای کم و کیفیت بی نظیر می تواند زیبا شود؟ آیا از نقش شلف در دکوراسیون لابی و همینطور اتاق خواب های منزل مطلع هستید؟ در این مقاله علاوه بر عنصر زیبایی به سایر مزایای استفاده از شلف در دکوراسیون لابی خواهیم پرداخت.

نقش شلف در دکوراسیون لابی از حیث زیبایی

لابی از دسته مکان های عمومی در منزل و همینطور هتل ها محسوب می شود، زیبایی این مکان از اهمیت خاصی برخوردار است. عموماً یک سری اقلام در لابی وجود دارد که باید به طور دقیق در بخش های مناسبی قرار بگیرد و شلف های چوبی و همینطور فلزی این روند را بسیار میسر می سازد. در نظر داشته باشید که شلف هایی که برای لابی استفاده می شود خود به دو دسته تقسیم می شود. شلف های چوبی اغلب به صورت مورب و یا متقارن طراحی می شود به این ترتیب به سادگی بر روی دیوار نصب می شود و همینطور شما می توانید شلف ها را بر روی بخش های بیرونی دیوار نیز نصب کنید.

یکی از جدیدترین طراحی هایی که برای شلف های دکوراسیون لابی از سوی شلفیکس در نظر گرفته شده است متریال لایه لایه است که سبب می شود که شلف ها در وضعت تاشو قرار بگیرد و به این ترتیب جابجایی آن آسانتر شود.

نقش شلف در دکوراسیون لابی
نقش شلف در دکوراسیون لابی

نقش شلف در دکوراسیون لابی از حیث نظم

قطعاً فلسفه طراحی و تولید شلف ها برای اتاق خواب و همینطور لابی ها از طرفی به نظم و ترتیب باز می گردد. استفاده از شلف سبب می شود که دسته بندی صحیحی از اقلام در جای دقیق خود قرار بگیرد. شلف هایی که برای اتاق خواب ها در نظر گرفته می شود طبق ابعاد منزل طراحی می شود و قطعاً عناصر رنگ استفاده شده در این مجموعه باید با ساختار اتاق خواب سازگار باشد. شلف ها به نظم بخشی هر مکان به خصوص لابی و اتاق خواب کمک شایانی می کند.

نقش شلف در دکوراسیون لابی
نقش شلف در دکوراسیون لابی

نقش شلف در دکوراسیون لابی از دید یک مهندس

مهندسینی که برای طراحی شلف ها در نظر گرفته می شوند همگی کار بلد و خبره هستند، قطعاً تیم های طراحی شلفیکس در ابتدا فضای موجود لابی و همینطور اتاق خواب شما را مورد بررسی قرار می دهند و بهترین طرح با توجه به شرایط موجود طراحی می شود. گام به گام طراحی با سلیقه مشتری دنبال می شود و این روند سبب می شود که نتیجه کار بسیار خاص و منحصربفرد باشد.

نقش شلف در دکوراسیون لابی
نقش شلف در دکوراسیون لابی

مطالب مرتبط