میز تخته نرد - شلفیکس

نیم ست تخته نرد و شطرنج ; انتخابی برای مشکل پسندان

انتخاب و چیدمان وسایل خانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. انتخاب وسایلی که در عین کاربردی بودن در فضای محدود موجود، زیبایی را به خانه ی شما آورده و برای شما مفید واقع شوند، می تواند امری دشوار باشد. در این میان، به طور قطع فضاهای کوچکی در خانه پیدا خواهند شد که برای پر کردن آن ها با وسیله ای مناسب، با مشکل روبرو می شویم. فضاهایی میان دو مبل، فضای کوچکی در کتابخانه و یا گوشه ای از سالن پذیرایی که با بوفه، کتابخانه و یا هر وسیله ی تزئینی دیگری پر نمی شوند.

نیم ست و میز تخته نرد و شطرنج، می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای افرادی باشد که از چنین فضاهای کوچک اما خالی ای در خانه ی خود رنج می برند. انتخاب این نیم ست به سبب طراحی فوق العاده زیبا و همچنین جذابیتی که  برای اعضای خانه و مهمان ها دارد، می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای مشکل پسندان باشد.

میز تخته نرد - شلفیکس
نیم ست تخته نرد و شطرنج

ویژگی های نیم ست تخته نرد و شطرنج

 

این محصول دست ساز از چوب راش ساخته شده که شامل ۲ صندلی و یک میز شطرنج میباشد ای میز با حرکت میز به سمت خلاف عقربه های ساعت تغییر کرده و در زاویه نود درجه با یک لولای نفیس باز شده و به میز تخته نرد تبدیل میگردد.

مشخصات میز :

– طول : ۷۵ سانتیمتر
– عرض : ۳۹ سانتیمتر
– ارتفاع : ۸۳ سانتیمتر
– رنگ : سفید و فندوقی


مشخصات صندلی :

– ارتفاع : ۱۰۳ سانتیمتر
– عرض : ۷۵ سانتیمتر
– ارتفاع نشیمن ۴۸ سانتیمتر
– جنس رویه : چرم و جیر
– رنگ : کرم، سفید و قهوه ای

 

 

میز تخته نرد - شلفیکس
نیم ست تخته نرد و شطرنج

تمام این مجموعه از چوب راش ساخته شده است. در طراحی و ساخت این مجموعه از آخرین تکنیک های معرق و منبت استفاده شده است که توانسته به کل مجموعه  جلوه ی خاصی  ببخشد. طراحان برای طراحی و ساخت پایه های منحنی شکل میز، از طرح های اصیل ایرانی الهام گرفته اند. پشتی صندلی های این مجموعه نیز از چوبی یکپارچه ساخته شده اند. انحنایی به شکل پیچک در پشتی صندلی ها وجود دارد که به کل این مجموعه ظاهری کلاسیک و لوکس بخشیده است. در کنار طراحی زیبا، رنگ مسی استفاده شده برای تزئین این مجموعه انتخابی دقیق و هوشمندانه می باشد، چرا که این رنگ در کنار چوب راش، این میز شطرنج و تخته نرد را به یک اثر هنری و کلاسیک تبدیل کرده است. چرم های استفاده شده برای صندلی های این مجموعه از مرغوب ترین چرم های موجود در بازار هستند و در کنار طراحی خاص صندلی ها، آن ها را به یکی از راحت ترین انتخاب ها برای نشستن و لذت بردن از یک بازی دوستانه و طولانی مدت تبدیل کرده اند. طراحان برای انتخاب رنگ چرم های مورد نیاز برای طراحی صندلی ها نیز ایده ی جالبی را به کار برده اند. آن ها رنگ های قهوه ای تیره و کرم را با الهام از رنگ مهره های بازی شطرنج و تحته نرد، برای این مجموعه انتخاب کرده اند. این انتخاب در کنار رنگ های قهوه ای، کرم و سبزی که برای طراحی رویه ی میز استفاده شده اند، یک فضای هماهنگ و متناسب را به کل این مجموعه بخشیده است.

 

میز تخته نرد - شلفیکس

فضاهای خالی و کوچک همیشه در خانه ها پیدا می شوند. برای پر کردن چنین فضاهایی ایده های خلاقانه ی بسیار زیادی وجود دارد. شما می توانید از یک آباژور زیبا و یا حتی مجسمه ای نفیس برای این منظور کمک بگیرید. در این میان انتخاب مجموعه ی نفیس نیم ست تخته نرد و شطرنج می تواند انتخابی کاربردی و حساب شده باشد. این انتخاب  می تواند گوشه ای از فضای خانه ی شما را به محیطی شیک، دلچسب و دوستانه برای اعضای خانه و یا مهمان های شما تبدیل کند. این مجموعه ی نفیس، با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است و یکی از محصولات صادراتی صنایع دستی ایران به شما می رود. انتخاب آن می تواند به فضای داخلی خانه ی شما جلوه ی زیبایی بخشیده و هر سلیقه ی مشکل پسندی را راضی نگه دارد.

 

میز تخته نرد - شلفیکس

 

میز تخته نرد - شلفیکس

 

 

عکسهای بیشتری از کاتالوگ نیم ست شطرنج و تخته نرد صادراتی

 

نیم ست شطرنج و تخته نرد ; انتخابی برای مشکل پسندان

 

 

 

 

مطالب مرتبط