چگونه فضاهای خالی دیوار را پر کنیم؟

چگونه فضاهای خالی دیوار را پر کنیم؟

حتما برایتان پیش آمده است که بعد چیدن کامل دکوراسیون اتاق یکی از دیوارهای خانه­تان خالی مانده و فضا را سرد و بی­روح نشان می­دهد. شما هم سعی می­کنید با دیوارکوب­ها و تابلوها آن را پر کنید. اگر دیوار را این­ چنین بی برنامه بچینید پر می­شود اما باب میلتان نخواهد بود؛ چرا؟ چون بیش از اندازه شلوغ شده و حالا نظم خانه را برهم زده است. پس دکور و تزیین دیوار باید جوری طراحی شود که نه خیلی خالی باشد و نه خیلی شلوغ. ما برای شما راهکاری داریم؛ شلف­ها. شلف­ها این قابلیت را دارند که اشیاء را با نظم و ترتیب در خود جای دهند و از شلوغی و بی­نظمی جلوگیری کنند. اجازه بدهید چند مدل از شلف­های دیوار کوب را به شما معرفی کنیم.

چگونه فضاهای خالی دیوار را پر کنیم؟

این محصول ما یکی از شلف­هاییست که توجه مشتریان سخت پسند و یا با سلیقه­های خاص را به خود جلب می­کند. این شلف آنقدر بزرگ هست که یک دیوار از خانه­ی شما را کامل بپوشاند و دیگر لازم نباشد پایین آن کاناپه یا میز قرار دهید. طرح کروی این شلف فضای خانه­ی شما را منحصر به فرد می­کند و می­توانید با سادگی آن را با بقیه­ی دکوراسیون خود هماهنگ کنید و یک هارمونی بی نظیر در خانه­تان خلق کنید.

چگونه فضاهای خالی دیوار را پر کنیم؟

این شلف دیوارکوب نیست ولی برای پر کردن فضای دیوار به درد می­خورد. دو ویژگی منحصر به فرد این شلف رنگ­بندی­های شاد و طرح بامزه­ی آن است. در بین دیوارها، میزها، مبلمان که همه از خطوط صاف یا نهایتا مورب تشکیل شده­اند، این پیچ و تاب عجیب و غریب می­تواند چشم­گیر باشد و دکوراسیون شما را متنوع کند. شما می­توانید با توجه به تم و زمینه­ی دکوراسیون خانه­تان رنگی متناسب از این شلف را سفارش دهید. البته توجه کنید که اگر آن را وسط دیوار بزرگی قرار می­دهید لازم است با چند دیوارکوب کمکش کنید تا دکور خانه­تان را کامل کند.

چگونه فضاهای خالی دیوار را پر کنیم؟
چگونه فضاهای خالی دیوار را پر کنیم؟

ایده­ ی من راجع به شلف بالا این است که دکوراسیون خانه­تان را کمی هندسی کنید! مثلا اگر شلف بالا از لوزی تشکیل شده می­تواند با میز مستطیل، فرش گرد و عسلی­های مثلثی ترکیب جالبی بسازد. تازه اشکال هندسی بیشتری هم هست، نظرتان راجع به یک آینه یا قاب عکس شش ضلعی چیست؟ این چیدمان برای افرادی که دوست دارند دکور خانه­شان دارای تنوع باشد گزینه­ی مناسبی است.

چگونه فضاهای خالی دیوار را پر کنیم؟

این شلف برای نوعروس دامادها جالب است. البته در همه­ ی خانه­ ها عشق جاریست اما همه می­دانیم شدت آن در اوایل ازدواج بیشتر است. این شلف دیواری همراه چندتا شمع، گل­های خشک شده، فانوس­های تزئینی و چیزهایی از این قبیل می­تواند قسمت شاعرانه و هنرمندانه ­ی خانه­ ی شما باشد.

چگونه فضاهای خالی دیوار را پر کنیم؟
چگونه فضاهای خالی دیوار را پر کنیم؟

این یک مدل ساده از مستطیل­های تو در تو است. به نظر من اگر بخواهید یک دیوار را با آن پر کنید لازم است مدلی پر قفسه­تر و بزرگ­تر از آن را سفارش دهید. این مدل نیز در خانه­ی شما با هندسه بازی می­کند. این یکی به خاطر این که در آن اشکال هندسی به شکل تو در تو به کار برده شده است، نمای بیشتری نسبت به مدل قبلی دارد. در ضمن به شکل هندسی وسایلی که درون آن قرار می­دهید نیز توجه کنید. خود شلف به همراه اجزای آن می­تواند یک هارمونی جذاب پدید آورد.

فرصت محدود بود و کلام بسیار! تنها توانستیم چند مورد از شلف­ها را به شما معرفی کنیم. اما سعی می­کنیم در سایر مقاله­ ها باز هم در عین ایده دادن برای چیدمان، محصولات را به شما معرفی کنیم و امیدواریم در دکور خانه­ ی شما سهمی داشته باشیم.

مطالب مرتبط