کانتر های جنگلی با برش های از چوب طبیعی برای دیزاین آشپزخانه

کانتر های جنگلی و تأثیر آن‌ها در زیباسازی آشپزخانه چگونه است؟ بوی جنگل‌های باران‌خورده را مهمان‌خانه‌های خود کنید. بدون شک با استفاده از وسایل دکوری خاص و متفاوت می‌توان به یک چیدمان ناب نیز دست پیدا کرد. نیازی نیست همیشه به دنبال لوازم گران‌قیمت و لاکچری باشید با استفاده از لوازم دکوری طبیعی نیز می‌توانید به هدف خود دست پیدا کنید. برای روی کابینت‌های آشپزخانه خود نیازی به تهیه سنگ‌های گرانیتی گران‌قیمت یا سنگ‌های مرمری نیست. شما می‌توانید با استفاده از یک کانتر چوبی کل آشپزخانه خود را دچار تغییر و تحول کنید. کانتر چوبی به سبک ایده پردازی‌های کلاسیک که این روزها در کمتر خانه‌ای شاهد آن هستید. البته باید بگویم که کشورهای اروپایی در صنعت دکوراسیون داخلی خود بسیار به این سبک از دکوراسیون علاقه نشان داده‌اند. از همین رو برای آشپزخانه‌ها، رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های خود به‌منظور رسیدن به یک دکوراسیون منحصربه‌فرد از این سبک کانتر چوبی بسیار بهره گرفته‌اند. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا تعدادی از این کانتر ها را برای شما به نمایش بگذاریم. با ما همراه باشید تا ایده پردازی به سبک اروپایی ازاین‌پس از آن شما ایرانی مشکل‌پسند باشد.

آشپزخانه ای به سبک مدرن

کانتر های جنگلی چوبی و میز نهار خوری

اگر قصد دارید به یک دکوراسیون ساده در عین حال مدرن دست پیدا کنید به شما توصیه می کنیم از ایده پردازی ارائه شده استفاده کنید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید یک برش چوب طبیعی به شکل بسیار هنرمندانه ای صیقلی شده است و با استفاده از روغن و رنگ مخصوص جلاء داده شده است. این کانتر چوبی با استفاده از پایه های آهنی بر روی کابینت آشپزخانه فیکس شده است. شما از این سبک ایده پردازی برای مصارف مختلفی در منزل و آشپزخانه خود می توانید استفاده کنید. همان طور که مشاهده می کنید با استفاده از صندلی های فلزی متفاوت که خود یک ایده پردازی خلاقانه دیگر به شمار می آید ادامه این آشپزخانه بسیار هنرمندانه دیزاین شده است.

کانتری برای میز نهار خوری

کانترهای جنگلی به سبک میز و صندلی چوبی

کانتر های جنگلی را به‌عنوان یک میز و صندلی چوبی در آشپزخانه مورداستفاده قرار دهید. یکی از دلایلی که سبب شده است دکوراسیون مدرن این روزها بسیار مورد استقبال قرار بگیرد. سادگی در طراحی و ایده پردازی است که بسیار به آن توجه شده است. برای رسیدن به یک دکوراسیون اروپایی و مدرن به شما توصیه می‌کنیم از طرح ارائه‌شده الهام بگیرید. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید با استفاده از یک کانتر چوبی که از دل جنگل تهیه‌شده است اما با دستان هنرمندانه متخصصان این فن برش خورده و دیزاین شده است. فضای آشپزخانه به سبکی بسیار مدرن دیزاین شده است. همچنین با استفاده از صندلی‌های که تم رنگی قهوه‌ای را دنبال کرده‌اند پشت این کانتر چوبی دیزاین شده است. با استفاده از این سبک طراحی شما علاوه بر زیباسازی فضای آشپزخانه خود می‌توانید به یک میز نهارخوری لاکچری نیز دست پیدا کنید. میز نهارخوری منحصربه‌فردی که عموماً در هیچ خانه‌ای جفت آن را پیدا نخواهید کرد.

کانتری متفاوت برای آشپزخانه ای لوکس

کانترهای جنگلی با  پایه های آهنی

کانترهای جنگلی سبب می شوند آشپزخانه شما به سبکی خاص دیزاین شود. با بهره گرفتن از دو عنصر چوب و آهن می توانید یک دکور متفاوت را در آشپزخانه خود داشته باشید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید یک میز چوبی با طراحی بسیار خاص و متفاوت با استفاده از پایه های آهنی در عین سادگی بسیار هنرمندانه ساخته شده است. شما می توانید از این میز دو پایه لوکس برای دیزاین کردن آشپزخانه خود بهره بگیرید. اگر آشپزخانه شما به سبک جزیره ای ساخته شده است و به فضای بیرون دید دارد به راحتی می توانید کار دیزاین را به این میز منحصر به فرد بسپارید. بر حسب سلیقه خود می توانید با استفاده از گلدان های سبزیجات فضای روی میز را نیز جلوه ای زیبا تر ببخشید. این سبک از کارها را باید از متخصصان این فن بخواهید، زیرا اگر خود در صدد تهیه آن برآید یک کاردستی بچه گانه نتیجه نهایی کار شما خواهد شد و این امر شما را دلزده می کند. محیط آشپزخانه یکی از مهم ترین فضاهای منزل است که باید بسیار حرفه ای و خاص به دیزاین آن پرداخته شود.

کانتر چوبی با ترکیب آهن برای دکوراسیون آشپزخانه

 

کانترهای  جنگلی برای کافی شاپ

کانترهای جنگلی می‌توانند ایده مناسبی برای کافی‌شاپ‌های شما باشند. بنابراین اگر می‌خواهید محیط کار خود را بسیار متفاوت‌تر از سایر رقبا دیزاین کنید ما به شما طراحی با استفاده از چوب‌های طبیعی را پیشنهاد می‌دهیم. برای این منظور می‌توانید از یک کانتر چوبی برای آشپزخانه کافی‌شاپ خود در ابتدا کمک بگیرید. میزهای چوبی که فضای روبروی میزهای پذیرایی کافی‌شاپ شمارا بسیار زیبا به نمایش می‌گذارند. از این سبک طراحی یعنی ایده پردازی با چوب طبیعی می‌توانید برای دکوراسیون کردن فضای اطراف میز اپن خود نیز استفاده کنید. در کنار این ایده پردازی طرح زدن با سنگ‌های طبیعی به‌جای کابینت‌های فلزی خود نیز یک راهکار هنری دیگر برای زیباتر جلوه دادن فضای کار شما به شمار می‌آید. این سبک از ایده پردازی‌ها این روزها بسیار مورد استقبال متخصصان طراحی داخلی در کشورهای اروپایی قرارگرفته است.

کافی شاپی متفاوت با دیزاینی خاص

کانترهای جنگلی در آشپزخانه ای خاص

کانتر جنگلی یکی از مهم ترین ایده پردازی ها برای رسیدن به یک آشپزخانه متفاوت به شمار می آید. یکی از مهم ترین بخش های منزل، آشپزخانه است که بی واسط روحیه اعضای خانواده را شادتر می کند. این فضا به قلب خانه نیز شهرت دارد به همین منظور باید در دیزاین آن بسیار بیشتر از قبل توجه شود. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید نمای اصلی این آشپزخانه از دکوراسیون چوبی الهام ساخته شده است. با استفاده از یک چوب دکوری فضای مربوط به هود در ابتدا طراحی شده است. سپس اطراف کابینت و گاز با استفاده از یک میز چوبی به عنوان میز نهار خوری دیزاین شده است. شما با استفاده از گل های طبیعی و وسایل رنگی سنتی می توانید جلوه ای بسیار زیباتر در فضای آشپزخانه خود فراهم کنید. امری که در این ایده پردازی بسیار مشهود است. همان طور که در تصویر مشهود است فضای داخلی آشپزخانه نیز با استفاده از قاب های چوبی دکور شده است که یک ایده پردازی بسیار خاص را فراهم آورده است.

آشپزخانه ای دلباز با ایده پردازی مدرن

برای آشنایی بیشتر با کانتر های چوبی آشپزخانه در ادامه ایده پردازی های را در همین راستا به شما نمایش می دهیم.

کانترهای چوبی لوکس
کانترهای با برشی از چوب