میزهای خاص

‎تاثیر چوب در ساخت میزهای خاص

میزهای خاص می توانند با چوب، فلز یا شیشه و انواع رزین و غیره ساخته شوند. به راستی چوب یکی از محبوب ترین و پر کاربرد ترین مصالح ساحتمانی است که قرن هاست مورد توجه معماران و مردم بوده است و امروزه مبلمان و میزهای خاصی با چوب ساخته می شوند. استفاده از چوب با رنگ ها و تراکم های مختلف بخش جدانشدنی دکوراسیون و طراحی داخلی محسوب می شود و علاوه بر تنوع رنگی به علت داشتن بافت ارگانیک حس خوبی در بیننده ایجاد می کنند.
میزهای خاص چوبی به مرور زمان ارزشمندتر می شوند و به عنوان یک شاهکار هنری می توانند زینت بخش خانه یا محل کار شما باشند. از سوی دیگر چوب قدرت بی نظیری در هماهنگ شدن با سایر وسایل و مواد دارد و در ترکیب با فلز، شیشه، پلاستیک، پی وی سی و غیره ترکیب های بی نظیری را می تواند درست می کند.
امروزه طراحان مشهور مبلمان در آمریکا و اروپا از تلفیق چوب و سایر مواد مبلمانی منحصر به فرد تولید می کنند. کمتر کسی را می توان پیدا کرد که علاقه ای به چوب نداشته باشد و در خانه اش مبلمان چوبی دیده نشود.

میزهای خاص
میزهای خاص

میزهای خاص و دکوراسیون داخلی

استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی به دو صورت است. کلاسیک و مدرن!
وسایل چوبی کلاسیک در میان عاشقان تزئینات، سنت ها و تجملات بسیار محبوب است و از سوی دیگر مبلمان مدرن میان جوان ترها و عاشقان سادگی و خلوص مورد توجه می باشد. میزهای خاص می توانند گزینه ای خوبی برای هر دو نوع دکوراسیون باشند و سلیقه های مختلف را راضی نگاه دارند. از سوی دیگر اگر در طراحی این میزها، از چوب با دقت و حساسیت استفاده شود نتیجه ی نهایی محصولی شیک و منحصر به فرد خواهد بود.

میزهای خاص
میزهای خاص

استفاده بهینه از چوب در معماری داخلی

برای استفاده از چوب در تولید میزهای خاص باید به عملکرد، رنگ و استحکام چوب مورد نظر دقت کرد. به طور مثال چوب توسکا نیمه سنگین و تا حدی سبک است و چون قابلیت پرداخت و رنگ پذیری دارد در انواع صنعت مبلمان قابل استفاده می باشد. از سوی دیگر چوب افرا درخشندگی کمی دارد و این نوع چوب هم نیمه سنگین است بنابراین پرداخت آن آسان بوده و در صنعت مبلمان و تولید میزهای خاص متداول است.

میزهای خاص
میزهای خاص

همچنین چوب گردو به علت بافت ریز، تنوع رنگی و نقوش زیبا یکی از بهترین و مستحکم ترین چوب ها برای ساخت مبلمان است. این چوب نیز نیمه سنگین و تقریبا نیمه سخت است و در برابر فشار، مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد. جالب است بدانید از چوب گردو در کارهای هنری و زینتی و خراطی مبلمان و میزهای خاص خیلی استفاده می شود.
مجموعه ی شلفیکس اقدام به ساخت میزهای خاص با طراحی منحصر به فرد با طیف وسیعی از انواع چوب نموده و این متریال محبوب را با انواع فلز، رزین، شیشه و غیره در قالب مبلمان مدرن و خلاقانه تلفیق می کند. شما می توانید برای ثبت سفارش خود در زمینه هر طرحی از میزهای خاص از طریق بخش ثبت سفارش با ما ارتباط برقرار نمایید.