شلف

12 پروژه شلف دیواری که خودتان نیز می توانید راه اندازی نمایید

اثر هنری آویخته شده و دیوار گالری بسیار زیبا تزئین شده است اما همچنان یک دیوار خالی وجود دارد که نیازمند توجه می باشد. اشیای زینتی کوچک و قاب عکس ها منتظر یک خانه می باشند و این خانه با چه چیزی بهتر از شلف های آویزان تزئین شدنی است؟ منظور ما شلف های قدیمی نیست. ما روش های متعددی را برای ایجاد شلف های شخصی خود برای تمام اماکن پیدا کرده ایم. به ابزار فروشی رفته و ابزارهای مورد نظر را خریداری کنید. صبر کنید صاحب خانه منزل را ترک کند و سپس با استفاده از دریل سوراخ های مورد نیاز را در دیوار ایجاد کنید.

شلف

۱٫ شلف های آویزان: اگر مستاجر هستید، به هیچ عنوان نگران ایجاد سوراخ های متعدد بر روی دیوار نباشید، زیرا شما می توانید با یک میخ، یک جعبه چوبی را از دیوار آویزان کنید.

شلف

۲٫ شلف های شناور: شلف های شناور سفید بر روی دیوارهای سفید. بسیار ساده و تمیز.

شلف

۳٫ شلف های پل: این نوع از شلف ها از طراحی دروازه طلایی بهره مند شده اند. شلف های پل، صرف نظر از نوع طراحی منزل شما، بسیار فوق العاده و جالب می باشند.

شلف

۴٫ شاخ و برگ: شلف های خود را با استفاده از چند مرحله ساده بر روی شاخ و برگ قرار دهید. افزودن رنگ های قهوه ای و صورتی به آنها منجر به ایجاد طرحی دلنشین می گردد.

شلف

۵٫ شلف های شاخه در حال نوسان: اتاق کودک به شلف های تاب مانند نیاز دارد. شما می توانید برخی از عروسک ها را بر روی این تاب قرار دهید.

شلف

۶٫ شلف های تتریس: خبری خوب برای علاقمندان به تتریس! این شلف ها برای شما طراحی شده اند. شما می توانید داخل آن ها پر نموده و یا آنها را باز گذاشته و به عنوان یک اثرهنری در معرض نمایش قرار دهید.

شلف

۷٫ شلف حمام روستایی: نیازی نیست به دنبال چوب های قدیمی باشید تا بتوانید ظاهری روستایی ایجاد کنید. چند تکه چوب انتخاب کرده و با رنگ آمیزی مناسب ظاهری روستایی به آن بدهید.

شلف

۸٫ شلف شش ضلعی: شلف های شش ضلعی بسیار ارزان تر و ساده تر از تصور شما می باشند. در این مثال، شلف های شش ضلعی جعبه های کادو هستند که توسط شرکت Target ارائه شده اند و آینه ها نیز از شرکت IKEA تهیه شده اند.

شلف

۹٫ شلف پگ برد: آیا نظرتان ممکن است عوض شود؟ مشکلی نیست. شلف های خود را بر اساس روحیه خود در محل مورد نظر نصب کنید. پگ برد دارای سوراخ هایی است که می توانید شلف ها را به راحتی به آن آویزان نمایید و دیگر نیازی به سوراخ کردن دیوار وجود ندارد.

شلف

۱۰٫ شلف های صورتی: این شلف ها برای تزئین مکان های سفید رنگ مناسب می باشند. با استفاده از اندکی طناب و اسپری رنگ، شلف های جدیدی طراحی کنید.

شلف

۱۱٫ شلف های مسی: وجود مس در طراحی منجر به زیباتر دیده شدن آن می گردد. پیچ های مسی در زیر شلف ها نیز بسیار زیبا می باشند.

شلف

۱۲٫ شلف های کشویی: شما می توانید کشوهای قدیمی را با استفاده از کاغذ کادو تزئین نموده و طراحی جدیدی ایجاد کنید.

مطالب مرتبط