شلف

36 روش فوق العاده برای زیباتر ساختن شلف های کتاب خسته کننده

ما می دانیم که مهم ترین عاملی که منجر به زیباتر گردیدن شلف ها می گردد، کتابها و اشیای موجود بر روی آن می باشند. یک شلف کتابخانه خالی هیچ تاثیری بر روی زیبایی محیط ندارد. مبل های شما منجر به زیبایی محیط می گردند اما شما می توانید کتابخانه را نیز در کنار آن قرار داده و آن را به نقطه توجه افراد تبدیل کنید. در این مقاله به ۳۶ روش تزئین شلف ها اشاره خواهیم کرد.

شلف

رنگ زرد: یک قفسه کتاب خسته کننده را با استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار و خود رنگ تزئین کنید. در این نمونه، رنگ زرد منجر به روشن تر شدن اتاق گردیده و با بالش های روی صندلی ها هم خوانی دارد.

شلف

مواد هندسی: این روش بسیار آسان بوده و یکی از ترفندهای IKEA می باشد. اگرچه ما جنس فیروزه ای استفاده شده در این طراحی را بسیار دوست داریم، اما شما می توانید از سایر رنگ های مورد علاقه خود استفاده کنید.

شلف

ترکیب انتخابی: اگر نمی توانید در مورد پس زمینه شلف های خود تصمیم گیری کنید، می توانید از این شلف کودک الگوبرداری نموده و از این طرح ها استفاده کنید. اگرچه این شلف بسیار کوچک می باشد اما در مقیاس بزرگتر نیز ظاهر زیبایی را برای اتاق شما به ارمغان می آورد.

شلف

تنوع سایه: شلف خود را با رنگ آمیزی هر یک از بخش ها با سایه طبیعی به روز رسانی کنید. برای مثال ما اغلب رنگ بژ را برای رنگ آمیزی طرح های ساده ترجیح می دهیم.

شلف

نقشه ها: اگرچه به مسافرت علاقه ای ندارید، اما نقشه ها می توانند دکوراسیون بسیار زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورند. آنها را می توانید با استفاده از چسب به پشت انواع شلف ها یا کابینت ها چسبانده و علاقمندی خود به سفر را به سایرین نشان دهید.

شلف

دیوارپوش: شما می توانید با رنگ آمیزی دیوارپوش های قدیمی، ظاهر زیبایی را برای شلف ها ایجاد کنید.

شلف

الگوهای ساده: یک الگوی ساده هندسی می تواند طراحی زیبایی را در پشت شلف ایجاد کند. در این مورد، کاغذ دیواری سفید منجر به طراحی بسیار زیبایی در این کلبه گردیده است.

شلف

پارچه: شلف های پارچه ای پس زمینه زیبایی را برای گل ها و اشیای قدیمی ایجاد می کنند.شلف

طرح راه راه: قبل از نصب یک شلف دیواری، شما می توانید محل نصب را با استفاده از نوارها یا کاغذ دیواری هایی راه راه تزئین کنید.

شلف

چوب خام: ما از جمله افرادی هستیم که علاقه بسیار زیادی به رنگ ها داریم. اما برخی اوقات، یک تکه چوب نیز می تواند طراحی بسیار زیبایی ایجاد کند. همچنین استفاده از چوب هیچ هزینه ای را برای شما به بار نمی آورد.

شلف

رنگین کمان: استفاده از رنگ های رنگین کمان در پشت این شلف سفید بسیار جالب بوده و می توانید آن را در اتاق پذیرایی خود استفاده کنید. تنها چیزی که شما نیاز دارید، چند قوطی رنگ می باشد.

شلف

طراحی پاریسی: اگر امکان مسافرت به پاریس برای شما وجود ندارد، آن را برای خود به ارمغان بیاورید. این چیزی است که شما می توانید آن را برای شلف های قدیمی خود انجام دهید و تنها چیزی که نیاز دارید، اندکی رنگ و پارچه با طرح پاریس می باشد.

شلف

طلا: زمانی که دیوارهای خود را با استفاده از کاغذ دیواری های بسیار زیبا پوشش دادید، آن را با شلف نپوشانید. به جای آن، از یک شلف بدون پشتی استفاده کنید تا طرح کاغذ دیواری شما در داخل آن نمایان باشد. برای مثال ما از رنگ طلایی در آن استفاده کرده ایم.

شلف

آبی روشن: روشی ساده و خلاقانه برای طراحی برخی از شلف ها استفاده از رنگ آبی روشن می باشد. این طراحی به همراه یک قالیچه راه راه و ترکیبی از اشیای دیگر منجر به زیبایی این اتاق گردیده است.

خاکستری: همه ما به طراحی های داخلی سیاه و سفید علاقه داریم اما رنگ خاکستری نیز می تواند منجر به زیباتر گردیدن دکوراسیون گردد. این طراحی منجر به تمیزی و سازماندهی محیط می گردد و چه کسی است که این دو مشخصه را در طراحی یک محیط نپسندد.

جعبه های رنگی: شما ممکن است از ما تشکر کنید، زیرا ما دو ایده فوق العاده را به شما معرفی می کنیم. چند جعبه چوبی قدیمی را انتخاب کرده و داخل آنها را با رنگ های تیره رنگ آمیزی نموده و آن ها را بر روی هم قرار دهید.

شلف

تخته سیاه: یکی از بزرگترین نوآوری های بشر، انتخاب رنگ تخته سیاه بوده است. در این جا این رنگ به منظور تعیین مکان های پارک ماشین های کودکان انتخاب شده است.

شلف

بلوک رنگ: اگرچه به نظر می رسد که پشت این کتابخانه ها با رنگ های متعددی رنگ آمیزی شده اند، اما رنگ اصلی آنها آبی و نارنجی می باشد. کتابهای رنگارنگ نیز منجر به نمایان تر شدن این طراحی گردیده اند.

سیاه و سفید: رنگ سیاه و سفید همیشه زیبا می باشد اما ترکیب آن با رنگ های دیگر نیز می تواند منجر به زیبایی هرچه بیشتر آن گردد. این کاغذ دیواری کلاسیک پس زمینه بسیاری زیبایی به شمار رفته و قرارگیری کتاب های بسیار خوشرنگ در مقابل آن نیز طراحی را زیباتر ساخته است.

شلف

کاغذ شلف کتاب: یک ایده خلاقانه برای شما داریم. پشت کتابخانه شما را با تصاویر کتاب تزئین کنید. در این صورت کتابخانه شما هرگز خالی به نظر نخواهد رسید.

شلف

نوسازی کشوهای قدیمی: ترفند دیگری برای شما داریم. اگر یک کمد یا کشو قدیمی دارید، می توانید آن را به یک کتابخانه بی همتا تبدیل کنید. اگر خوش شانس باشید، می توانید این نوع از کشوها یا کمدها را در امانت فروشی ها پیدا کنید. شما می توانید از کاغذهای رنگی برای تزئین آنها استفاده کنید.

شلف

شلف های آینه: این شلف های شناور از آینه برای تزئین استفاده می کنند. بازتاب نور در آینه به ویژه در مکانهایی مانند حمام منجر به زیبایی هرچه بیشتر می گردد.

شلف

کاغذ دیواری: این مقاله به هیچ عنوان آموزش استفاده از کاغذ دیواری های هندسی نمی باشد. با استفاده از یک چاقو، کاغذ دیواری و اندکی چسب، این پس زمینه زیبا را ایجاد کنید.

رنگ بر روی رنگ: چه چیزی بهتر از شلف هایی است که دارایی آثار رنگارنگ می باشند؟ استفاده از نوارهای رنگی به همراه آثار رنگارنگ بسیار فوق العاده می باشد.

شلف

ترکیبات غیرمنتظره: چه کسی می گوید که شما نمی توانید اشیای بدون رنگ و اشیای دارای رنگ روشن را کنار هم قرار دهید؟ این شلف بزرگ نشان می دهد که می توان رنگ قهوه ای و رنگ های شیشه ای را در کنار یکدیگر قرار داد. به جلوه ایجاد شده توسط نور پس زمینه نیز توجه کنید.

رنگ های مخالف: رنگ های سرد و گرم می توانند در صورت ترکیب، ظاهر بسیار زیبایی ایجاد کنند. رنگی را انتخاب کنید که با رنگ دیوارهایتان تمایز ایجاد کند.

نوارهای ضخیم: این پانل های گرافیکی و درب های روشن برای شلف کتابخانه موجود می باشند اما استفاده از آنها اختیاری بوده و می توانید آن را حذف کنید.

شلف

روستایی: با استفاده از پالت های چوبی، شلف کتابخانه خود را زیباتر و سنتی تر سازید. شما می توانید پالت های چوبی را به طور رایگان نیز تهیه کنید.

شلف

روزنامه: این روش برای استفاده بهینه از روزنامه های قدیمی بسیار جالب می باشد. پشت شلف کتابها یا کابینت های خود را دکوپاژ کنید تا بتوانید اشیای رنگارنگ را متمایزتر سازید.

مطالب مرتبط