شلف

5 شلف خلاقانه و زیبا

اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که عاشق کتاب‌های کاغذی هستند و اعتقادی به کتاب الکترونیکی و تبلت این جور دستگاه‌ها ندارند حتماً به همان اندازه هم به کتابخانه شخصی‌تان اهمیت می‌دهید. کتابخانه‌ها می‌توانند یکی از المان‌های تزیینی و مؤثر در دکوراسیون داخلی باشند. در ادامه به معرفی چند کتابخانه و شلف می‌پردازیم که خاص و زیبا هستند و علاوه بر کاربردشان می‌توانند اتاق شما را زیباتر و شکیل‌تر کنند.

در ادامه ۵ روش خلاقانه برای منظم کردن و نمایش کتاب‌هایتان معرفی مکنیم. اگر از آن دسته از افراد هستید که وسایلتان را خودتان طراحی می‌کنید و می‌سازید این طرح‌ها می‌تواند الهام بخش شما باشند اما اگر زمان کافی برای ساخت همچین چیزی ندارید می‌توانید به‌راحتی شلف مورد نظر خود را سفارش دهید.

شلف به شکل گوزن

شلف شلف

این شلف منحصر به فرد و زیبا به شکل سر یک گوزن وحشی است. این شلف در دو مدل فلزی و چوبی تولید شده و دارای رنگ‌های مختلف است.

مدل چوبی از جنس چوب بلوط است که علاوه بر رنگ طبیعی و زیبای خود که دیگر نیازی به رنگ ندارد، به علت سبکی برای این کار مناسب است. مدل فلزی هم استیل رنگ شده است که تنوع رنگ بندی بیشتری هم دارد.

شلف کولن

شلف

شلف ماژولار و مدن کولن برای هر خانه‌ای واجب است. این شلف ماژولار را می‌توان به شکل‌ها و سایزهای مختلف در آورد و علاوه بر کتاب‌ها می‌تواند از وسایل تزئینی هم بر روی آن استفاده کنید. این شلف زیبا و کاربردی از چوب ساخته شده با این حال می‌توان آن را از پلاستیک سخت هم ساخت.

شلف تایپو گرافیک

شلف

این کتابخانه زیبا و جالب بهترین جایی است که می‌توانید کتاب‌هایی که باید در آینده بخوانید، کتاب‌هایی که در حال خواندن آنها هستید و کتاب‌هایی که خواندن آنها را تمام کردید را منظم در کنار هم قرار دهید.

رنگ سفید خالص این کتابخانه تقریباً با هر اتاق و دکوراسیونی ست می‌شود.

شلف به شکل درخت

شلف

این کتابخانه خصوصاً برای اتاق یک کودک یا نوجوان بسیار مناسب است. این شلف گنجایش بیش از ۱۰۰ کتاب را دارد و می‌توانید برای امنیت بیشتر آن را به دیوار پیچ کنید.

این شلف در دو رنگ سبز تیره و سفید موجود است و جنس آن از MDF است. تمام گوشه‌های درخت ساییده شده و هیچ‌گونه تیزی ندارد. می‌توانید آن را به‌راحتی در اتاق کودکتان نصب کنید.

شلف شناور به شکل کتاب!

شلف شلف

این شلف که برنده جوایز فراوانی هم به دلیل طراحی خلاقانه و منحصر به فرد شده به‌طوری ساخته شده که به نظر می‌آید کتاب‌ها معلق بر روی دیوار قرار گرفته‌اند. اما درواقع خود شلف در جلد کتاب پایینی مخفی شده.

جنس شلف از استیل است و تا ۶ کیلو وزن را تحمل می‌کند. بهتر است ارتفاع کتاب‌ها بیش‌تر از ۲۰ سانتی متر نشود.

مطالب مرتبط