نیمکت دکوراتیو

نیمکت های چوبی و فلزی دکوراتیو

نیمکت دکوراتیو

نیمکت دکوراتیو یکی دیگر از انواع مبلمان بوده که در چیدمان و طراحی منازل، محیط کار، ادارات، مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی بکار می رود. از انواع نیمکت چوبی و فلزی می توان به عنوان مبلمان فضای سبز منازل، ویلا، باغ های شخصی و یا لابی مجتمع ها نیز استفاده نمود. انواع نیمکت دکوراتیو با صندلی چوبی و پایه های فلزی در اندازه ها، طرحها و رنگهای گوناگون قابل سفارش و تهیه هستند. انواع نیمکت چوبی و فلزی با توجه به چیدمان محیط و نوع طراحی دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد. نیمکت چوبی و فلزی همانند یک مبلمان اسپرت و راحت بوده که در محیط های غیر رسمی و فضاهای مختلف قابل استفاده است. نیمکت دکوراتیو بدلیل راحتی استفاده و طراحی زیبا و شیک آن می تواند جهت استراحت و نشستن در فضاهای سبز منازل، باغ و باغچه و ویلاهای شخصی مورد استفاده قرار گیرد. فرض کنید که در حیاط ویلا و یا خانه خود آلاچیق داشته و نیاز به طراحی و چیدمان راحت و مدرن و شیک دارید در این صورت انواع نیمکت دکوراتیو چوبی و فلزی می تواند گزینه مناسبی باشد. شلفیکس به عنوان طراح و تولید کننده انواع لوازم چوبی و دکوری و پیشرو در صنعت دکوراسیون محصولات شیک، مدرن و متفاوتی را به مشتریان ارائه می نماید.

 

نیمکت دکوراتیو


کاربرد نیمکت دکوراتیو

کاربرد نیمکت دکوراتیو چوبی با پایه های فلزی در مدلهای متنوع زیاد بوده لذا مناسب هر فضایی طراحی شده است. انواع نیمکت چوبی و فلزی به دلیل سادگی در طراحی و نزدیک بودن به طبیعت چیزی بیش از یک صندلی و محل نشستن می باشد. حس بودن در طبیعت و گذراندن لحضات خوش با خانواده و اطرافیان خود را با انواع نیمکت دکوراتیو با پایه فلزی تجربه نمائید. جنس چوب بکار رفته در نیمکت ها بسیار مرغوب بوده و در برابر شرایط جوی و فضای باز مقاومت خوبی دارند. همچنین در برابر باد، باران، رطوبت، سرما و گرما مقاوم بوده و از قابلیت بارها شستشو بدون وارد آمدن آسیب برخوردار هستند. پایه های فلزی نیمکت دکوراتیو ضد ضربه و خط و خش بوده و در برابر رطوبت مقاوم هستند. طراحی چوب روی نیمکت که از چوبهای طبیعی درختان و با برشهای زیبا پرداخت و آماده گردیده است بسیار مناسب فضای باز بوده و در هارمونی کامل با محیط اطراف قرار دارد.

 

نیمکت دکوراتیو


کاربرد نیمکت دکوراتیو چوبی در منزل

یکی دیگر از انواع کاربرد نیمکت دکوراتیو چوبی با پایه های فلزی در فضای داخل منزل و یا تراس می باشد. اگر می خواهید فضای مدرن و منحصر بفردی در داخل منزل خود ایجاد نمائید می توانید از انواع نیمکت چوبی و فلزی در چیدمان و طراحی داخلی استفاده نمائید. شما می توانید قسمتی از تراس و یا داخل منزل را به ایجاد چیدمان نیمکت چوبی و فلزی اختصاص داده و طبیعت و جنگل را به خانه خود ببرید. شک نداشته باشید که ایده خوبی است. با این کار طراحی مدرن و منحصر بفردی در منزل خود ایجاد نموده و از فضای به وجود آمده لذت خواهید برد. چنانچه در اطراف نیمکت دکوراتیو از گلدان گل و گیاهان آپارتمانی نیز استفاده کنید فضای صمیمی و گرمی در منزل خود خواهید داشت. فرض کنید که هنگام عصر و بعد از یک روز کاری خسته به خانه برمی گردید. در این گونه مواقع نوشیدن یک فنجان چای و یا قهوه در فضایی گرم و صمیمی که با انواع نیمکت دکوراتیو چوبی و فلزی چیدمان گردیده است می تواند آرامش را به شما هدیه داده و خستگی یک روز پرتلاش را از تن شما دور کند. چنانچه تراس و بالکن نسبتا بزرگی دارید بدون شک جای انواع نیمکت دکوراتیو چوبی و فلزی در آن خالی است. با ایجاد فضای طبیعی و دلنشین در منزل خود با انواع نیمکت دکوراتیو چوبی و فلزی تک بودن و زندگی در دل طبیعت را تجربه نمائید.

 

نیمکت دکوراتیو

مطالب مرتبط