میز نهار خوری

استفاده از چوب طبیعی برای میز نهار خوری و همنشینی آن با فلز

میز نهارخوری فقط مبلمانی برای صرف غذا نیست. این نوع میزها چه در خانه و چه در محل کار یا هر کاربری دیگر، فضایی برای گردهم آیی افراد و معاشرت آن ها هنگام غذا خوردن محسوب می شوند و نوعی تعاملات اجتماعی و فرهنگی را بین آن ها ایجاد می کنند که بسیار ارزشمند است.

قطعا برای هر نفر ساعاتی از روز پشت میز نهار خوری می گذرد و از این رو این نوع میزها در دکوراسیون داخلی، هویت فضا و حس مکان میان معماران و طراحان داخلی اهمیت ویژه ای دارند. چرا که معماران معتقدند هر فضایی که ساعاتی در روز به آن اختصاص یابد واجد اهمیت فراوان است و باید به دقت طراحی شود. فضای غذا خوری یا محلی که میز نهار خوری در آن قرار می گیرد نیز از این قاعده مستثنی نیست.

علاوه بر این سرو غذا برای مهمانان نیز بر روی میز نهار خوری صورت می گیرد و همیشه میزبان سعی می کند میز را با بهترین و شیک ترین طراحی برای ارائه ی غذا خدمت مهمانان آماده کند. پس چه چیزی بهتر از یک میز نهارخوری خاص و منحصر به فرد که توسط شلفیکس ساخته شده باشد و بتواند بدون نیاز به کمترین عنصر اضافی، برای همیشه جذاب و خاص بماند.

میز نهار خوری
میز نهار خوری

ویژگی های مهم یک میز نهارخوری مطلوب

اگر چه در نگاه اول میز نهار خوری یک نوع مبلمان ساده به نظر می رسد ولی جالب است بدانید طراحان مبلمان زمان زیادی را به طراحی و ساخت آن اختصاص می دهند. نکات زیادی در زمینه ی طراحی میز نهار خوری چوبی و فلزی وجود دارد مخصوصا اگر میز نهار خوری خاصی باشد.

نکته ی اول استحکام میز است که بخشی از آن مربوط به پایه ها و بخش دیگری مربوط به سطح چوبی روی میز است. پایه های میز نهار خوری در شلفیکس از مرغوب ترین نوع فلز ساخته می شود تا بسیار مستحکم باشد. سطح فوقانی نیز از تکه ی متراکم اما بکر و طبیعی چوب تهیه می شود که قبل از نصب بارها مورد آزمایش قرار می گیرد.

نکته ی دوم طراحی میز است که بر اساس اصول زیبایی شناسی صورت می گیرد.

میز نهار خوری
میز نهار خوری

ساخت میز نهار خوری خاص در شلفیکس

مجموعه ی شلفیکس میزهای نهارخوری زیادی را با تکه های بزرگ و یکپارچه چوب طبیعی ساخته است که هر کدام از آن ها یک اثر هنری شاخص و برجسته می باشد. طراحان شلفیکس معتقدند هیچ چیز لذت بخش تر از میل نمودن غذا بر روی بستری از چوب ارگانیک نیست. حس و روح طبیعت با لمس بافت و گرمای چوب های طبیعی استفاده شده در میز نهار خوری شلفیکس تجربه خوشایندی را برای میزبان و مهمانان فراهم می کند.

آرامش در هنگام غذا خوردن بیشتر است و قطعا معاشرت با دیگران نیز در فضایی زیباتر صورت خواهد گرفت. اگر شما هم قصد دارید از چوب طبیعی برای میز نهار خوری خود استفاده و همنشینی آن با فلز را تجربه کنید می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما، با کارشناسان مجموعه ی طراحی و ساخت شلفیکس ارتباط برقرار نمایید.

میز نهار خوری

مطالب مرتبط