تخت چوبی مدرن

تخت چوبی مدرن با چوب طبیعی

تخت چوبی مدرن می تواند یکی از زیبایی های اتاق خواب شما باشد و کیفیت بهتری به این فضای مهم ببخشد. طبق تحقیقات دانشمندان، یک سوم از عمر ما به خواب اختصاص دارد و از این رو مهم است در چه تخت خوابی می خوابیم و کیفیت خوابمان در شب چگونه است.

تختی که بر روی آن استراحت می کنیم می تواند علاوه بر عملکرد معمول همانند همه ی تخت های خواب، زیبایی منحصر به فردی داشته باشد و حس آرامش را القا کند. تخت های چوبی مدرن ساخته شده توسط شلفیکس دارای نورپردازی ویژه ای هستند که توسط طراحان صنعتی با توجه به استانداردهای کیفیت خواب طراحی شده اند و آرامش بخش می باشند.

متریال استفاده شده در این نوع تخت ها از چوب و سایر مواد طبیعی بوده و از این رو در ایجاد انرژی مثبت موثر می باشد زیرا در تماس مستقیم و غیر مستقیم با بدن هستند.

تخت چوبی مدرن
تخت چوبی مدرن

ویژگی های تخت چوبی مدرن در دکوراسیون داخلی

تخت چوبی مدرن می تواند نقطه ی عطف طراحی اتاق خواب شما باشد. این نوع تخت ها بدون آن که نیازی به استفاده از کمدها و آینه ها با جزئیات اضافی باشد، به تنهایی اتاق زیبایی برایتان می سازند. همچنین می توانید با روشن نمودن نورپردازی که از زیر تخت تعبیه شده است، چراغ خواب مناسبی برای شب داشته باشید که نور را به صورت ملایم پخش می کند.

انتخاب رنگ نور کاملا سلیقه ای است اما معمولا در نورپردازی تخت چوبی مدرن از رنگ های سرد همچون آبی و سفید استفاده می شود.

تخت چوبی مدرن معمولا جوری طراحی می شود که فضای زیر آن نمایان است. این امر کمک می کند فضای زیر تخت محلی برای جمع کردن وسایل اضافی نباشد. طبق نظریات فنگ شویی، جمع کردن وسایل زیر تخت خواب انرژی منفی را درون اتاق خواب ایجاد می نماید. اگرچه ساخت تخت چوبی مدرن با محفظه ی زیرین برای نگهداری ملحفه ها و سایر ملزومات خواب توسط شلفیکس امکان پذیر است.

تخت چوبی مدرن
تخت چوبی مدرن

تخت چوبی مدرن ساخته شده توسط شلفیکس

تخت چوبی مدرن ساده و سبک ساخته می شود. در حقیقت در این نوع تخت ها خبری از پروفیل های ضخیم و سنگین نیست و سطح زیرین به صورت مستحکم با پروفیل های سبک اما بسیار مقاوم ساخته می شود. بنابراین جابجایی آن ها راحت تر است و بدون نیاز به چند نفر نیروی کمکی قابل جابجا هستند.

تخت چوبی مدرن ساخته شده توسط شلفیکس با اسکلتی محکم و مقاوم ساخته می شود که در برابر هر ضربه ای دوام دارد. سطح روی این تخت ها با الوارهای چوب طبیعی پوشانده می شود یا از تکه های یک دست چوب استفاده می گردد.

چنانچه مایل هستید تغییر و تحولی مثبت در اتاق خواب خود ایجاد کنید، به شما پیشنهاد می کنیم سری به گالری عکس تخت های چوبی مدرن شلفیکس بزنید و تخت مورد علاقه ی خود را از میان نمونه کارهای موجود انتخاب کنید.

شلفیکس پذیرای سفارشات شما در زمینه ی تخت های چوبی مدرن می باشد و از طریق شماره های تماس در صفحه ی اصلی می توانید با ما ارتباط برقرار نمایید.

تخت چوبی مدرن
تخت چوبی مدرن

مطالب مرتبط