میزهای اداری

ترکیب ارگانیک چوب و شیشه در ساخت میزهای اداری

همه ی ما می دانیم میزهای اداری مدرن سبکی ویژه و جذاب را در فضای اداری ایجاد می کند. از این رو با حضور در فضاهای اداری که مینیمال یا مدرن طراحی شده اند حس بهتری داریم و بیشتر مجذوب آن می شویم.
در چند ماه اخیر یکی از بیشترین درخواست های ثبت سفارش توسط مشتریان شلفیکس میزهای اداری چوبی و شیشه ای هستند که با ترکیب ارگانیک این دو ماده ساخته شده باشند. این میزها به علت داشتن جلوه ای ظریف و هنرمندانه زیبایی خاصی به محیط کاری و اداری می بخشند. میز های اداری علاوه بر ترکیب با چوب و شیشه می توانند از پایه های فلزی بهره ببرند.

میزهای اداری
میزهای اداری

به طور کلی سطح رویی میزهای اداری، ترکیبی از چوب و شیشه است که پس از نشستن پشت آن احساس بزرگتر بودن وسعت سطح کار در شخص ایجاد می شود. همچنین از تکه های ارگانیک و طبیعی چوب با لبه های ناصاف بهره برده می شود تا زیبایی آن چند برابر شود.
عملکرد میزهای اداری ترکیب چوب و شیشه بالاتر از میزهای معمولی است و سطوح ناصاف چوب در بخش هایی استفاده می شود که در عملکرد میز تاثیری نداشته باشد.

روش ساخت و نگهداری میزهای اداری نوین با ترکیب چوب و شیشه

حضور میزهای اداری چوبی و شیشه ای در فضاهای اداری شرکت ها به علت داشتن ظاهری حرفه ای و مدرن، پویایی و نظم را در ذهن بیننده تداعی می کند. همچنین باعث می شود که میز دوام بیشتری داشته باشد چون با اصول علمی طراحی صنعتی و طراحی مبلمان توسط مجموعه ی شلفیکس ساخته شده است. این میزهای اداری به اندازه کافی برای هر نوع استفاده روزانه مناسب هستند.
سطوح شیشه ای میزهایی اداری به راحتی تمیز می شود و سطح رویی آن با یک پارچه ی مرطوب به راحتی پاک می شود. شیشه این میزها به راحتی دچار خراش نمی شود، بنابراین می توانید سال ها از این میزها در فضای کاری خود استفاده نمایید.

میزهای اداری
میزهای اداری

علاوه بر این سایر میزهایی اداری همچون میزهای پذیرش همان ویژگی های میز شیشه ای و چوبی شلفیکس را می توانند داشته باشند و استفاده از آن ها در اتاق های انتظار شرکت ها، مراکز اداری و تجاری می تواند در تفکر بیننده نسبت به مجموعه و عملکرد آن موثر باشد.
از سوی دیگر میز کنفرانس شیشه ای و چوبی شلفیکس هم در طبقه بندی میزهای اداری این مجموعه قرار می گیرد و با انواع طراحی های متفاوت و متنوع می تواند ساخته شود.

مزایای ترکیب ارگانیک چوب و شیشه

میزهای فضای انتظار و یا پذیرش و حتی میزهای اداری و میزهای کنفرانس همگی در فضاهای عمومی مثل اتاق انتظار، دفاتر، اتاق کنفرانس و غیره استفاده می شوند که این فضاها روزانه مراجعه کنندگان زیادی دارد. بنابراین به دلیل ظاهر زیبا و دوام بالای آن ها استفاده از این نوع میزهای اداری توصیه می شود.

میزهای اداری
میزهای اداری

شیشه مورد استفاده در این نوع میزها شیشه های حجیم است که ضخامت مناسبی داشته و به سادگی شکسته یا خرد نمی شود. همچنین خراش بر نمی دارد و حتی در فضاهای پرتردد و پر استفاده نیز از این میزها استفاده می شود.

مطالب مرتبط