شلف باکس

شلف باکس ترکیبی از دکور و بهره وری بیشتر از دیوارها

شلف باکس

شلف باکس یا طبقات جعبه ای شکل از عناصری است که در دکوراسیون مدرن و امروزی کاربرد زیادی دارد. با توجه به دنیای صنعتی امروز و فضاهای اغلب کوچکی که برای منازل و محیط های کاری وجود دارد استفاده از لوازمی که جای کمی را اشغال نموده و دارای طراحی شیک و مدرن باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. شلف باکس با توجه به طراحی زیبا می تواند به عنوان بخشی از دکوراسیون داخلی بکار رفته و فضای خاص و جلوه ای خاص به منزل شما ببخشد. انواع طرحها، رنگها و اشکال هندسی و نامنظم در ساخت شلف باکس مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به قابلیت نصب بر روی دیوار انواع طبقات جعبه مانند نقش کمد، کتابخانه، محل قرار گرفتن لوازم دکوری و سایر وسایل را بازی کرده و از طرفی با طرحهای متنوع ظرافت خاصی به فضا القا می نمایند. شلفیکس با ارائه انواع طرحهای شلف باکس بر اساس سفارش مشتریان و نیاز آنها گام مهمی در صنعت دکوراسیون برداشته است.

شلف باکس

کاربردهای شلف باکس

از جمله کاربردهای شلف باکس می توان به عنوان بخشی از دکوراسیون داخلی و همچنین در نقش طبقه و کمد برای نگهداری لوازم و وسایل مختلف نام برد. انواع مختلف طرحها و رنگهای شلف باکس قابلیت سازگاری با معماری داخلی را دارد. فرض کنید که وسایل زیادی در اتاق مطالعه؛ اتاق کودک، اتاق خواب، راهرو و حتی آشپزخانه داشته و از طرفی فضای کافی جهت قرار دادن کمد و کابینت را ندارید در این گونه مواقع ترکیب شلف و باکس بهترین گزینه پیش روی شماست. طبقات جعبه ای شکل علاوه بر اینکه نظر و هدف شما را در جمع آوری وسایل و اشیا موجود برآورده می نمایند دارای زیبایی و جلوه خاصی بوده که انواع کمد و کابینت از آن بی بهره اند. همچنین در سالن پذیرایی می توانید از انواع دکوری شلف باکس جهت قرار دادن لوازم دکوری، قاب عکس، ساعت و غیره استفاده نمائید. نکته قابل ذکر این است که در کنار همه مزیتهای ذکر شده در مورد شلفهای باکس مانند توجه به این نکته مهم است که با توجه به قابلیت نصب بر روی دیوار فضای مفید شما را اشغال نکرده و به آسانی در محیط های کوچک و فضاهای باریک همانند راهرو و راه پله قابل استفاده است. با سفارش و تهیه شلف باکس بر اساس فضای مورد نظر خود در منزل و محل کار وسیله ای زیبا و کاربردی را به منزل خود ببرید.

شلف باکس

طراحی شلف باکس

طراحی شلف باکس یکی دیگر از نقاط قوت آن بشمار می رود. انواع طرحهای ایستاده و عمودی، افقی و یا طراحی باکسها بصورت پراکنده و با معماری خاص محیط منحصر بفرد و تک به وجود می آورد. چنانچه بر روی زمین فضای کافی برای نصب شلف باکس ایستاده ندارید نگران نباشید. شما می توانید از فضای خالی موجود بر روی دیوار و فضاهای بالای کمد، کابینت، میز و غیره که فضاهای خالی و بلا استفاده محسوب می شوند جهت نصب طبقات استفاده نمائید. در این صورت شما علاوه بر استفاده از فضای خالی موجود و جمع آوری اشیا و لوازم اضافی خود از یک دکوراسیون شیک و مدرن نیز بهره مند می شوید. با توجه به نوع کاربری می توانید از جعبه های دارای درب نیز در میان شلف باکس خود استفاده نموده و لوازم مهم و یا لوازمی که می خواهید دور از دسترس و چشم شما باشند را در آنها قرار دهید. لازم بذکر است که این امکان وجود دارد که برخی از باکسها را بصورت کشویی در آورده و همانند یک کشو از آن استفاده کنید. امکانات فراوان شلف باکس و کاربریهای متنوع، آنها را به عنوان یک وسیله همه کاره شیک، مدرن، خاص و منحصر بفرد در دکوراسیون و معماری داخلی معرفی نموده است.   

مطالب مرتبط