شلف نامنظم

شلف های نامنظم اما دکوراتیو

شلف نامنظم

شلف نامنظم نوع دیگری از شلف بوده که در دکوراسیون مدرن کاربرد زیادی دارد. معماری داخلی و دکوراسیون مدرن مبتنی بر ایجاد فضاهای خاص با استفاده از اشکال هندسی ناموزون و طرحها و ظاهر متفاوت از حالت عادی استوار است. طراحی های خاص شیک و مدرن که با ظرافت خاصی تهیه و ساخته می شوند نقش مهمی در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن منازل و فضاهای دیگر دارند. یکی از عناصر کاربردی طراحی دکوراسیون داخلی مدرن استفاده از انواع قفسه ها و شلف با طراحی ناموزون و ظریف است. انواع شلف نامنظم که دارای اشکال هندسی مشخصی نبوده ولی با ظرافت و بسیار شیک طراحی شده اند در این گروه جای میگیرند. شلف نامنظم دکوراتیو با توجه به محل کاربرد آن می تواند ایستاده بر روی زمین و یا بر روی دیوار نصب گردد. در دنیای هنر این اشکال و طراحی های نامنظم زیبایی و حس هنری خاصی به محیط القا می نمایند. با نصب انواع شلف نامنظم دکوراتیو در منزل خود فضای منحصر بفرد و مدرنی را ایجاد می کنید. شلفهای دکوراتیو نامنظم علاوه بر ظرافت هنری که در آنها نهفته است کاربری لازم جهت نگهداری اشیا، وسایل و سایر لوازم را دارند.

شلف نامنظم


کاربرد شلف نامنظم دکوراتیو

از جمله کاربردهای شلف نامنظم دکوراتیو همانطور که از نام آن پیداست به عنوان عنصری از دکوراسیون مدرن است. انواع شکلهای نامنظم هندسی در ابعاد و اندازه های گوناگون و رنگهای مختلف با ظرافت خاصی طراحی می شوند. از انواع شلف ناموزون می توان در سالن پذیرائی، اتاق مطالعه، اتاق خواب و کودک جهت نگهداری کتاب، مجله و سایر لوازم استفاده نمود. دنیای اطراف ما پر از اشکال هندسی ناموزون و خطوط نامنظم است که با الهام گرفتن از آنها می توان طرحهای زیبا و منحصر بفردی ایجاد نمود. شلف نامنظم نظم موجود در محیط را بر هم زده و با خطوط کج و مورب خود بسیار جلوه گر خواهد بود. انواع شلف های نامنظم دکوراتیو را می توان بصورت ایستاده جهت قرار دان بر روی زمین بکار برد. این گونه شلفها دارای اندازه های بزرگ بوده و بصورت طراحی افقی و یا عمودی بکار می روند. همچنین در صورت نداشتن فضای کافی می توان شلفهای ناموزون را بر روی دیوار نصب نمود. در نصب شلف دیواری طراحی عمودی و افقی بکار می رود ولیکن طراحی عمودی و یا افقی بسته به دیوار محل نصب و فضای موجود بر روی دیوار مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به شکل طراحی شلف نامنظم انواع اشیا و وسایل مانند کتاب، مجله و غیره را می توان بر روی آن قرار داد.

شلف نامنظم


طراحی خاص شلف نامنظم

طراحی خاص شلف نامنظم و حالت دکوراتیو بودن آن یکی از ویژگیهای منحصر بفرد آن بشمار می رود. در دنیای مدرن امروز و طراحی دکوراسیون داخلی مدرن استفاده از خطوط نامنظم، اشکال هندسی ناموزون و انواع طرحهای غیر عادی اما ظریف، شیک و مدرن جایگاه ویژه ای دارد. طراحان داخلی نسبت به طراحی انواع کوراسیون مانند میز، مبل، کمد، قفسه، شلف و نظیر آن با اشکال خاص نموده و به عنوان یکی از عناصر معماری داخلی مورد استفاده قرار می دهند. انواع شلف نامنظم دکوراتیو نیز از این قاعده مستثنی نبوده و طراحی ظریف و بسیار شیک آنها جلوه ای مدرن به منزل شما می بخشد. شلفیکس با طراحی و ساخت انواع شلف ناموزون هدیه زیبایی به مشتریانی که می خواهند منزلی مدرن و تک در میان اطرافیان خود داشته باشند اعطا می کند. ظرافت بی نظیر شلف نامنظم دکوراتیو و کیفیت و زیبایی آن منزل شما را خاص و منحصر بفرد جلوه می دهد. چنانچه می خواهید با دکوراسیون مدرن و معماری خاص منزل خود در میان اطرافیانتان زبانزد باشید شلف ناموزون دکوراتیو یکی از گزینه های مناسب برای شما بشمار می رود.

شلف نامنظم

مطالب مرتبط