میزهای دکوراتیو چوبی

میزهای دکوراتیو چوبی

میزهای دکوراتیو چوبی می تواند نقطه ی درخشان و اصلی فضای منزل یا محل کار شما در هر موقعیتی باشند. همچنین این میزها می توانند از ترکیب قطعات چوبی طبیعی به صورت یک تکه یا جدا جدا با گره های جوان یا کهنسال و پروفیل های فولادی در ابعاد و اندازه های گوناگون ساخته شوند و با سایر مبلمان و وسایل دکوری همچون قاب، گلدان، ساعت، پرده و غیره به راحتی هماهنگ شوند.

استفاده از میزهای چوبی دکوراتیو به صورت جلو مبلی، کنسول دیواری، عسلی، میز نهارخوری، میز کنفرانس، میز تحریر و غیره می تواند انتخابی هوشمندانه در تغییر و تحول فضای روزمره باشند و علاوه بر داشتن عملکرد مناسب در ساده سازی فضا و نظم دهی به آن موثر واقع شوند.

چنانچه قصد خرید یا سفارش میزهای دکوراتیو چوبی را دارید یا مایل هستید پیرامون آن بیشتر بدانید کافی است سری به این مطلب و سایر مطالب درباره ی میزهای چوبی دکوراتیو شلفیکس بزنید و از نمونه های طراحی و ساخته شده توسط شلفیکس بازدید کنید.

به احتمال زیاد نمونه ی مدنظر شما در مجموعه ی کارهای ما پیدا می شود یا قابل سفارش می باشد.

میزهای دکوراتیو چوبی
میزهای دکوراتیو چوبی

نکات مهم در ساخت میزهای دکوراتیو چوبی

اگر از این میزها برای استفاده مداوم و روزانه بهره می برید، حتما به تیم سازنده تاکید کنید پوشش محافظ را بر روی سطوح چوبی آن استفاده کنند تا پس از مدتی رنگ چوب تغییر پیدا نکند. میزهای دکوراتیو چوبی ساخته شده توسط شلفیکس به وسیله ی چندین لایه ی محافظ پوشانیده می شوند تا بدون تغییر رنگ، تغییر شکل و هر نوع پوسیدگی مخرب به عملکرد خود ادامه دهند و زیبایی شان را حفظ کنند.

این تفکر که استفاده از پوشش محافظ رنگ طبیعی چوب را تحت تاثیر قرار می دهد غلط است و در مجموعه ی شلفیکس از رزین هایی استفاده می شود که رنگ چوب را ارگانیک جلوه می دهد و از آن به خوبی محافظت می کنند.

پوشش محافظ پایه ها نیز حائز اهمیت است تا از آن ها در برابر هرگونه ضربه یا زنگ زدگی محافظت کند. معمولا پوشش پایه ها پس از اعمال آستری های گوناگون، رنگ مشکی درجه یک است که به صورت مات استفاده می شود. در صورت تمایل مشتری استفاده از رنگ های براق نیز ممکن است.

میزهای دکوراتیو چوبی
میزهای دکوراتیو چوبی

میزهای دکوراتیو چوبی ساخته شده توسط شلفیکس

میزهای دکوراتیو چوبی ساخته شده توسط شلفیکس در طرح ها و رنگ های گوناگون ساخته می شوند و از این رو مطابق با سلیقه ی مشتری طراحی و تولید می گردند. طیف رنگ و نوع چوب استفاده شده در شلفیکس بسیار زیاد است و تقریبا هر نوع چوب یا رنگی که مدنظر داشته باشید قابل ساخت می باشد.

شما می توانید برای سفارش انواع میزهای دکوراتیو چوبی به صفحه ی سفارشات طراحی و ساخته شده توسط شلفیکس مراجعه نمایید و یکی از مدل های موجود را انتخاب نمایید. همچنین می توانید طرح مورد نظر خود را با طراحان و کارشناسان شلفیکس در میان بگذارید تا نسبت به طراحی و ساخت آن در کمترین زمان با بهترین مواد و مصالح اقدام شود.

میزهای دکوراتیو چوبی
میزهای دکوراتیو چوبی

مطالب مرتبط