شلف ها و کتاب خانه هایی جذاب در اتاق خواب شما (قسمت دوم)

داشتن کتابخانه ای شخصی در اتاق خواب می تواند آرزوی بسیاری از ما باشد. کتابخانه ها می توانند به فضای کلی خانه آرامش ببخشند، و به ما در نگه داری کتاب هایی که دوستشان داریم کمک کنند. شلف ها می توانند برای ما در ساخت چنین فضایی بسیار مفید باشند. در اینجا ایده های خلاقانه ای که می توانند با استفاده از شلف ها به ما در داشتن یک اتاق خواب ایده آل کمک کنند، را بررسی خواهیم کرد.

استفاده از شلف ها برای ساخت کتابخانه هایی در کنار پنجره ها

اگر اتاق خواب شما کوچک و کتاب های شما زیاد هستند، احتمالا با مشکل کمبود جا برای نگه داری از یک کتابخانه ی بزرگ روبرو شده اید. ما توجه شما را به بخشی از اتاق خوابتان جلب می کنیم که ممکن است تا به امروز بدون استفاده باقی مانده باشد. دیوار پنجره های اتاق یکی از بهترین فرصت ها برای ساخت یک کتاب خانه ی بزرگ و شخصی است. با استفاده از شلف ها شما می توانید از تمام فضای این دیوار برای ساخت یک کتابخانه ی بزرگ و جا دار استفاده کنید. همچنین به سبب آنکه در میانه ی کتاب خانه ی شما پنجره های اتاق قرار می گیرند، این کتاب خانه در نهایت ظاهر خسته کننده و تکراری سایر کتاب خانه های دیواری را نخواهد داشت. شما می توانید با تغییر رنگ این دیوار و یا استفاده از شلف های رنگی، به بزرگ جلوه دادن اتاقتان نیز کمک کنید.

کتاب خانه هایی مدرن در اتاق خواب

اگر می خواهید به زیبایی کلی فضای اتاق خواب خود کمک کنید و در عین حال کتاب خانه ای زیبا و شخصی را در آن قرار دهید می توانید از شلف های مدرن استفاده کنید. آن ها ترکیبی از فضای کافی برای نگه داری از کتاب ها و شکل ها و طرح های زیبا هستند. دیوار خالی بالای تخت خواب شما فرصت فوق العاده مناسبی برای این شلف ها است تا با طرح های بی نظیر خود، اتاق خواب شما را به فضایی بسیار زیبا تبدیل کنند. طرح های موجود از کتابخانه های مدرن بسیار متفاوت است و با انتخاب آن ها شما مطمئن خواهید بود که کتابخانه ای منحصر به فرد را در اتاق خواب خود نگه داری می کنید.

شلف ها و کتابخانه هایی کوچک و جذاب

زمانی که تصمیم می گیرد تا از شلف ها برای ساخت کتاب خانه های شخصی خود استفاده کنید، کوچکی جا و یا شکل اتاق خواب شما اهمیت چندانی ندارد. آن ها می توانند در هر فضایی به بهترین شکل عمل کرده و کتاب خانه هایی زیبا و جذاب را برای شما به ارمغان بیاورند. به عنوان مثال، همانطور که در عکس زیر می بینید، حتی در اتاق های زیر شیروانی نیز می توان از شلف ها برای ساخت کتاب خانه ای ایده آل استفاده کرد.

اگر شما نیز کتاب را دوست دارید و به فکر ساخت یک کتابخانه ی شخصی در اتاق خواب خود هستید، می توانید با آزادی تمام به کتاب خانه ی ایده آل خود فکر کنید، کوچکترین امکانات و فضای موجود در اتاق خواب خود را بررسی کنید و با استفاده از شلف ها به ایده آل های خود برسید.

مطالب مرتبط