مبلمان لوله گاز و تلفیق آن با چوب

استفاده از لوله گاز در ساخت مبلمان لوله گاز این روزها طرفداران زیادی میان مشتریان پیدا کرده است. در این نوع مبلمان از لوله های گاز فلزی شکل با رنگ های مختلف تیره و روشن استفاده می شود تا یک لوستر، صندلی، میز جلو مبلی، میز نهارخوری، میز تحریر، عسلی و غیره با طراحی مدرن و خاصی ساخته شود.

مشتریانی که از این نوع مبلمان در دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار خود استفاده می کنند، دنبال وسایل خاص هستند. چرا که مایلند فضای موردنظرشان منحصر به فرد به نظر برسد و از کلیشه های رایج در دکوراسیون داخلی پیروی نکند.

از این رو اگر شما هم قصد دارید با این نوع مبلمان بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم در ادامه همراهمان باشید.

مبلمان لوله گاز
مبلمان لوله گاز

انواع مبلمان لوله گاز و کاربرد آن

ساخت مبلمان لوله گاز ساده نیست. البته شاید در نگاه اول ساده به نظر برسد اما وقتی بیشتر به آن دقت کنید، قطعا متوجه پیچیدگی هایش خواهید شد. این نوع مبلمان از سه بخش اصلی و سازنده تشکیل شده اند. بخش اول لوله های گاز هستند که بیشترین قسمت هر مبلمان را تشکیل می دهند و وظیفه ی استحکام را بر عهده دارند. این لوله ها طبق طراحی طراح با طول دقیق برش می خورند و سپس منتظر بقیه ی بخش ها می شوند.

بخش دوم اتصالات زانویی، چهل و پنج درجه و سه راهی و چهار راهی و غیره است که به صورت فلزی ساخته می شود و وظیفه ی اتصال لوله های گاز به یکدیگر را بر عهده دارد.

در حقیقت اینکه هر لوله ی گاز با چه اتصالی به لوله ی دیگر متصل شود تا بتواند یک مبلمان مفید و عملکردی را پدید آورد، مهم ترین بخش یک مبلمان لوله گاز می باشد. در این بخش اتصالات پایداری و دوام محصول مبلمان لوله گاز را تعیین می کند.

بخش سوم متریال کمکی است که مبلمان لوله گاز را کامل می کند و آن را به یک وسیله کاربردی تبدیل می کند. به طور مثال در یک صندلی از نوع لوله گاز، یک تخته ی چوبی سطح نشیمن گاه را ایجاد می کند. یا در یک میز جلو مبلی از نوع لوله گاز یک شیشه ی نشکن می تواند سطح رویی میز را تشکیل دهد.

مبلمان لوله گاز
مبلمان لوله گاز

مبلمان لوله گاز ساخته شده توسط شلفیکس

با اینکه مبلمان لوله گاز مدت زیادی نیست که به بازار عرضه شده است اما مجموعه ی شلفیکس از همان ابتدا، اقدام به ساخت این نوع وسایل نموده و با تنوع بسیار بالایی هر نوع مبلمان لوله گاز را می سازد. چنانچه مایل هستید یکی از این نوع مبلمان را داشته باشید می توانید از طریق صفحه ی ثبت سفارش، سفارش خود را ثبت نمایید یا از طریق صفحه ی تماس با ما، با مشاوران و کارشناسان مجموعه ی شلفیکس ارتباط برقرار نمایید.

مجموعه ی شلفیکس مفتخر است در گالری عکس های خود، طیف وسیعی از این نوع مبلمان را ارائه نموده و توانایی طراحی و ساخت هر نوع مبلمان لوله گاز را دارد.

مبلمان لوله گاز

 

مطالب مرتبط