میزهای فلزی با قطعات چوب

میزهای فلزی با قطعات چوب

میزهای فلزی با قطعات چوب این روزها طرفداران زیادی دارند چون در هر فضا یا محیطی که قرار بگیرند تاثیر مثبتی بر دلنشینی آن فضا می گذارند. این میزها با پروفیل های فلزی مشکی رنگ و مات ولی ظریف و زیبا ساخته می شوند که بر روی آن ها قطعات چوبی با شکل منظم قرار گرفته است. ترکیب چوب و فلز حس بی نظیری در مخاطب ایجاد می کند و دکوراسیون زیبایی را ارائه می دهد.

میزهای فلزی با قطعات چوب
میزهای فلزی با قطعات چوب

قطعات چوب می توانند طرح و رنگی مطابق سلیقه ی مشتری داشته باشند و با بخش دیگری از دکوراسیون هماهنگ شوند تا محیط منسجم تر ایجاد کنند. انواع چوب در طیف رنگی سفید، خاکستری، شیری، کرم، قهوه ای روشن، عسلی، قهوه ای تیره، ونگه، فندقی، قهوه ای مایل به قرمز وجود دارد که می تواند با فلز موجود در میز یک شاهکار هنری بی نظیر بسازد.

بنابراین اگر شما هم علاقمندید در مورد میزهای فلزی با قطعات چوب بیشتر بدانید در ادامه ی این مقاله همراه شلفیکس باشید.

میزهای فلزی با قطعات چوب
میزهای فلزی با قطعات چوب

انواع میزهای فلزی با قطعات چوب و کاربرد آن

میز فلزی با قطعات چوبی می تواند در بخش های مختلف منزل یا محل کار شما استفاده شود. به طور مثال یک میز مستطیلی می تواند سطحی ترکیبی از قطعات مربعی، مستطیلی و یا حتی چند ضلعی منتظم و نا منتظم داشته باشد.

فرض کنیم یک دیوار از فضای شما با کاغذ دیواری، پوشش چوبی یا قطعات سرامیک چند ضلعی پوشانده شده است. در این حالت می توانید از میزهای فلزی با قطعات چوب شش یا هشت ضلعی استفاده کنید تا با دیوارپوش هماهنگ شود و ظاهر زیبایی را از نظر بصری در محیط ایجاد کند.

همچنین می توانید میزهای فلزی با قطعات چوب را در ساده ترین حالت خود سفارش دهید و برای طرح قطعات چوبی روی سطح آن ایده خاصی در نظر بگیرید یا از مشاوران شلفیکس راهنمایی دریافت کنید.

رنگ چوب سطح این نوع میزها بر اساس رنگ سایر مبلمان تعیین می شود. در هر صورت میز فلزی با قطعات چوبی طوسی یا سفید با هر نوع دکوری هماهنگ است.

جالب است بدانید میزهای فلزی با قطعات چوب در هر ابعاد و اندازه ای ساخته می شوند و می توانند به عنوان میز جلو مبلی، میز نهارخوری یا میز اصلی سفارش داده و ساخته شوند.

میزهای فلزی با قطعات چوب
میزهای فلزی با قطعات چوب

میزهای فلزی با قطعات چوب ساخته شده توسط شلفیکس

شلفیکس سال هاست در زمینه ی ساخت میزهای فلزی با قطعات چوب در طرح ها و ابعاد گوناگون فعالیت می کند. از این رو در چند سال اخیر نوین ترین طرح های ممکن را در زمینه ی میزهای فلزی با قطعات چوب ارائه نموده و با استقبال بسیار خوب مشتریان محترم مواجه شده است.

از این رو اگر علاقمند به سفارش میزهای فلزی با قطعات چوب هستید می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما، با مشاوران و کارشناسان شلفیکس ارتباط برقرار نمایید یا از طریق بخش ثبت سفارش، میز مورد علاقه ی خود را سفارش دهید.

کامل ترین مجموعه نمونه در این زمینه نیز در گالری عکس های شلفیکس وجود دارد و قطعا هر سلیقه ای را راضی نگاه می دارد.

میزهای فلزی با قطعات چوب

مطالب مرتبط