میزهای ساده فلزی مینیمال

سادگی همیشه زیباست و میزهای ساده فلزی مینیمال نیز از این قضیه مستثنی نیستند. ایجاد حداکثر سادگی درسبک این نوع میزها به شما کمک می کند به راحتی از آن ها در هرجای خانه تان استفاده کنید.

میزهای ساده فلزی مینیمال محصول شکل های هندسی ساده و البته تکرار پذیر هستند. هنرمند یا طراح این نوع میزهای پر طرفدار تلاشی برای استفاده از جزئیات و تزئینات نمی کند چون اساسا به آرایش فضا با تزئینات اضافی و الحاقی اعتقاد ندارد.

در طراحی و ساخت میزهای ساده فلزی مینیمال توسط شلفیکس سادگی و صراحت فضا مهم است. چون سادگی بر روی تمرکز حواس و کاهش استرس موثر است و در این نوع میزها احساس آرامش بیشتری در فضای داخلی در جریان می باشد.

میزهای ساده فلزی مینیمال
میزهای ساده فلزی مینیمال

نکات مهم در زمینه ی میزهای ساده فلزی مینیمال

استفاده از اشکال هندسی مشخص و گویا به وفور در میزهای ساده فلزی مینیمال دیده می شود. همچنین زوایای ۹۰ درجه معمولا زوایای تشکیل دهنده ی این نوع میزها هستند. نظم و ترتیب در عناصر و ارکان این میزها مهمترین چیزی است که طراحان به آن توجه ویژه ای می کنند.

بنابراین طراح با استفاده از فرم های بسیار ساده فهم و بنیادین به همراه خط و خطوط صاف و خیلی ظریف تلاش می کند تا میزهای ساده فلزی مینیمال را طراحی نماید. فضای ایجاد شده توسط این میزها ساده و صریح است و آرامش زیادی دارد و خبری از شلوغی و پیچیدگی در آن ها نیست.

هدف طراح در طراحی این نوع میزهای مینیمال استمرار اثر طراحی اش در بعد زمانی می باشد. این میزهای جذاب در ابعاد و ارتفاع های مختلفی ساخته می شوند و ساده بودن بر عملکرد آن ها تاثیری ندارد. به همراه میزهای ساده فلزی مینیمال جهت زیبایی هر چه بیشتر اتاق از تابلوهای محدود با طرح های الهام بخش استفاده می گردد.

میزهای ساده فلزی مینیمال
میزهای ساده فلزی مینیمال

میزهای ساده فلزی مینیمال ساخته شده توسط شلفیکس

در طراحی و ساخت میزهای ساده فلزی مینیمال در شلفیکس از رنگ های گوناگونی استفاده می شود و با نورپردازی دلخواه بنابر سلیقه ی کارفرما این میزها ساخته می شوند.

انتخاب رنگ در طراحی و ساخت میزهای ساده فلزی مینیمال می تواند با توجه به سایر وسایل و مبلمان منزل یا محل کار شما صورت بگیرد. البته مناسب ترین رنگ برای این نوع میزها به طوری که با هر نوع دکوراسیونی هماهنگ باشد، سه رنگ سفید، مشکی و خاکستری است که به عنوان رنگ پایه و خنثی با هر محیطی سازگار است. این نوع میزهای زیبا و جذاب ساخته شده توسط شلفیکس می تواند پیوستگی خوبی را بین دیوار، کف و مبلمان ایجاد نماید و به فضا حس جدیدی ببخشد.

از این رو چنانچه مایل به سفارش یک یا چند نوع از میزهای ساده فلزی مینیمال هستید می توانید از طریق صفحه ی ثبت سفارش در سایت شلفیکس نسبت به این امر اقدام نمایید. همچنین می توانید با شماره های تماس شلفیکس تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را از مشاوران ما دریافت نمایید.

گالری میزهای ساده فلزی مینیمال در سایت شلفیکس، نمونه های متنوعی از این نوع میزها را برای شما ارائه می کند.

میزهای ساده فلزی مینیمال
میزهای ساده فلزی مینیمال

مطالب مرتبط